Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Idea
Soest
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
De Ogtent
Duiven
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Orpheus
Apeldoorn
Figi Theater
Zeist
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
21:00
DeLaMar
Amsterdam
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
21:00
DeLaMar
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
20:30
De Kattendans
Bergeijk
21:00
DeLaMar
Amsterdam
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
21:00
DeLaMar
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
01:00
Diligentia
Den Haag
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
DeLaMar
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Theater De Winsinghhof
Roden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kulturele Kommissie
Winsum
J.C. Pardoes
Hoogwoud
donderdag 22 december 2016
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Lochem, Lochem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - Good News Show
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
The Sunshine Boys
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Flint, Amersfoort
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Purper - Purper's vier jaargetijden
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Jochen Otten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
vrijdag 23 december 2016
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater Idea, Soest
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater De Kolk, Assen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Kom, Nieuwegein
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Ogtent, Duiven
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater De Veste, Delft
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Licht
Orpheus, Apeldoorn
Freek de Jonge - De Peiling
Figi Theater, Zeist
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
The Sunshine Boys
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Kerst met Karst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Schouwburg Het Park, Hoorn
zaterdag 24 december 2016
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 25 december 2016
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
maandag 26 december 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
dinsdag 27 december 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
woensdag 28 december 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
The Sunshine Boys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 29 december 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
The Sunshine Boys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 30 december 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
The Sunshine Boys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 31 december 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
01:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
dinsdag 03 januari 2017
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
woensdag 04 januari 2017
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
donderdag 05 januari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Winsinghhof, Roden
René van Meurs - Even goede vrienden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Minou Bosua - Minoux
Fulcotheater, IJsselstein
Marc-Marie Huijbregts
Leidse Schouwburg, Leiden
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 06 januari 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kulturele Kommissie, Winsum
René van Meurs - Even goede vrienden
J.C. Pardoes, Hoogwoud