Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Zaantheater
Zaandam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
JH Knipperlicht
Zulte
Scheldetheater
Terneuzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
AFAS Live
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Diligentia
Den Haag
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Werftheater
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hof in Salland
Raalte
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Drommedaris
Enkhuizen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Singer
Rijkevorsel
Flint
Amersfoort
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
De Dialoog
Ermelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Kielzog
Hoogezand
zaterdag 25 februari 2017
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Spant!, Bussum
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Ogterop, Meppel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Hofpoort, Coevorden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Matroesjka - Brainwash
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
René van Meurs - Even goede vrienden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Posttheater, Arnhem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
William Boeva - Reset
JH Knipperlicht, Zulte
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Scheldetheater, Terneuzen
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zondag 26 februari 2017
20:30
Fabian Franciscus / Arie Koomen - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
Hans Teeuwen - Echte Rancune
AFAS Live, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Hof 88, Almelo
maandag 27 februari 2017
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
dinsdag 28 februari 2017
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
20:30
Matroesjka - Brainwash
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Hof 88, Almelo
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
woensdag 01 maart 2017
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Rietveld Theater, Delft
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Posttheater, Arnhem
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
donderdag 02 maart 2017
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Hof in Salland, Raalte
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Chassé Theater, Breda
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Omval, Diemen
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jochen Otten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Weverij, Zierikzee
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Spiegel, Zwolle
Matroesjka - Brainwash
Drommedaris, Enkhuizen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Zuidplein, Rotterdam
Philippe Geubels
Zaantheater, Zaandam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Fulcotheater, IJsselstein
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
William Boeva - Reset
De Singer, Rijkevorsel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Flint, Amersfoort
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
vrijdag 03 maart 2017
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater 't Pand, Gorinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Dialoog, Ermelo
Daniël Arends - De Afterparty
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Diederik van Vleuten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Goudse Schouwburg, Gouda
George van Houts - Kom Plot
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
20:00
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Zuidplein, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Lievekamp, Oss
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Meerpaal, Dronten
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater De Verwachting, Ritthem
Matroesjka - Brainwash
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Werftheater, Utrecht
20:30
Oldenosborn - #Life
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Philippe Geubels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Het Kielzog, Hoogezand