Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Aan de Slinger
Houten
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kubox
Kuurne
Spant!
Bussum
Theater De Boerderij
Huizen
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Hoftheater
Raalte
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Chassé Theater
Breda
Theater Carrousel
Ommen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Diligentia
Den Haag
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Diligentia
Den Haag
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Idea
Soest
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Steiger
Menen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Meerpaal
Dronten
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Storm
Winterswijk
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Het Park
Hoorn
BREStheater
Brielle
Fulcotheater
IJsselstein
Kantine Walhalla
Rotterdam
De Dialoog
Ermelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Meenthe
Steenwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
S.C.C. De Enck
Oirschot
Agora Theater Druten
Druten
Diligentia
Den Haag
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Drommedaris
Enkhuizen
Het Evertshuis
Bodegraven
De Meenthe
Steenwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
C.C. De steiger Boom
Boom
De Kunstgreep
Oostzaan
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
S.C.C. De Ruchte
Someren
woensdag 31 januari 2018
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Laura van Dolron - Liefhebben
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 01 februari 2018
William Boeva - Reset
Wilminktheater, Enschede
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Aan de Slinger, Houten
Cameretten - Finalistentournee 2017
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Leest, Waalwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Kubox, Kuurne
Sanne Wallis de Vries - Gut
Spant!, Bussum
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Boerderij, Huizen
Fuad Hassen - Held
Deventer Schouwburg, Deventer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Goudse Schouwburg, Gouda
Emilio Guzman - Kom dan!
Hoftheater, Raalte
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot
Theater Carrousel, Ommen
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Hof 88, Almelo
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Zonder verdoving
Wilminktheater, Enschede
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Percossa - BAM!
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
vrijdag 02 februari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochen Otten - Troosten
Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Veur Theater, Leidschendam
Marco Lopes - Moedt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Idea, Soest
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Steiger, Menen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Scheldetheater, Terneuzen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Schalm, Veldhoven
Fuad Hassen - Held
Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Meerpaal, Dronten
Emilio Guzman - Kom dan!
Posthuis Theater, Heerenveen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Spot
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Claudia de Breij - Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Karin Bloemen - Volle Bloei
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Agora Theater Druten, Druten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - De Onzen
BREStheater, Brielle
Daniël Arends - De Afterparty
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - De Bovengrens
Kantine Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Dialoog, Ermelo
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Zonder verdoving
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
van Beresteyn, Veendam
20:15
Percossa - BAM!
Hoftheater, Raalte
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Eendracht, Gemert
20:15
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday
Meervaart, Amsterdam
Ik beloof niks
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
zaterdag 03 februari 2018
Tineke Schouten - T-Splitsing
De Meenthe, Steenwijk
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
William Boeva - Reset
S.C.C. De Enck, Oirschot
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Agora Theater Druten, Druten
Eva Crutzen - Opslaan Als
Diligentia, Den Haag
Cameretten - Finalistentournee 2017
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Soundos - Niets te verliezen
Drommedaris, Enkhuizen
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Evertshuis, Bodegraven
Marco Lopes - Moedt
De Meenthe, Steenwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Schaffelaartheater, Barneveld
Johan Goossens - Vlam
Posttheater, Arnhem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De steiger Boom, Boom
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kunstgreep, Oostzaan
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pieter Derks - Spot
S.C.C. De Ruchte, Someren