CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -26
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 08 mrt
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater Sneek
Sneek
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater De Klinker
Winschoten
De Nieuwe Kolk
Assen
1
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Posttheater
Arnhem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Geert Teis
Stadskanaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Parktheater
Eindhoven
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Orpheus
Apeldoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Meervaart
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
1
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
za 09 mrt
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
1
1
Klein Theater
Dinxperlo
Posttheater
Arnhem
Singer Theater
Laren
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
S.C.C. De Ruchte
Someren
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Lievekamp
Oss
De Reggehof
Goor
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Kei
Reusel
Theater De Klinker
Winschoten
Spant!
Bussum
Leidse Schouwburg
Leiden
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
1
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
BREStheater
Brielle
00:00
De Kleine Willem
Enschede
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meerpaal
Dronten
De Boodschap
Rijen
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Postkantoor
Bovenkarspel
1
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
C.C. Bacchus
Aalsmeer
’t VlechtTheater
Noordwolde
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand

vrijdag 08 maart 2019

Angela Groothuizen - Lueke binge Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Arie & Silvester - Wie?! Theater Sneek, Sneek
Sara Kroos - Zonder Verdoving Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier Oude Luxor Theater, Rotterdam
Louise Korthals - Alles is er Zaantheater, Zaandam
Tineke Schouten - Highlights Theater De Klinker, Winschoten
Foto Claudia de Breij - Nu
Claudia de Breij - Nu De Nieuwe Kolk, Assen
1
Greg Shapiro - The Madness of King Donald C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Posttheater, Arnhem
Kamagurka - De grenzen van Ernst Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash Gigant, Apeldoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater De Lampegiet, Veenendaal
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Wadway Theaterkerk, Spanbroek
00:00
Marco Lopes - Moedt Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Parktheater, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Eh... Theater Geert Teis, Stadskanaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Het Diekhuus, Middelharnis
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater de Voorveghter, Hardenberg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Het Veur Theater, Leidschendam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater Zinin, Nijverdal
Thomas Acda - Motel Theater Orpheus, Apeldoorn
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Kiki Schippers - Waar Meervaart, Amsterdam
Foto Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Comedy club Sneek Het Bolwerk, Sneek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Chantal Bakker / Desta / Nzingah Morena / Rima Kawuwung / Wietske Dijk Meervaart, Amsterdam
Foto Jörgen Raymann
Jörgen Raymann Diligentia, Den Haag
1
20:15
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Cultura, Ede
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Max van den Burg - Paasbest De Molenberg, Delfzijl
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles Flint, Amersfoort
20:30
De Partizanen - Het leven an sich Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Omval, Diemen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Schouwburg Amphion, Doetinchem

zaterdag 09 maart 2019

Henry van Loon - Onze Henry TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Flint, Amersfoort
Foto De Partizanen - Het leven an sich
De Partizanen - Het leven an sich Diligentia, Den Haag
1
1
Emilio Guzman - Kom dan! Klein Theater, Dinxperlo
Javier Guzman - Guzmán Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Souvenirs Singer Theater, Laren
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Murth Mossel - Pauwer Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Paul de Leeuw - Vette Pech! De Nieuwe Kolk, Assen
Freek de Jonge - De Suppoost Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg de Lawei, Drachten
Angela Groothuizen - Lueke binge S.C.C. De Ruchte, Someren
Arie & Silvester - Wie?! Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat De Reggehof, Goor
Lenette van Dongen - Paradijskleier Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) C.C. De Kei, Reusel
Tineke Schouten - Highlights Theater De Klinker, Winschoten
René van Meurs - Ik beloof niks Spant!, Bussum
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Leidse Schouwburg, Leiden
Kamagurka - De grenzen van Ernst Betty Asfalt Complex, Amsterdam
1
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater Aan de Slinger, Houten
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater De Veste, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Sounds Niets te verliezen Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Marco Lopes - Moedt BREStheater, Brielle
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Kleine Willem, Enschede
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg Heel Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Yentl en de Boer - Magie Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Meerpaal, Dronten
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 De Boodschap, Rijen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren Theater de Kampanje, Den Helder
Foto Nathalie Baartman - Breek
Nathalie Baartman - Breek Het Postkantoor, Bovenkarspel
1
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Parktheater, Eindhoven
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon C.C. Bacchus, Aalsmeer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet ’t VlechtTheater, Noordwolde
Thomas Acda - Motel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater Ludens, Voorburg
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Edson Da Graça - Wakker Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester De Kattendans, Bergeijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Het Kielzog, Hoogezand
Pagina -26