CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -26
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 25 jan
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
wo 26 jan
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Werftheater
Utrecht
Het Parochiehuis
Delden
Chassé Theater
Breda
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kom
Nieuwegein
De Bogaard
Sint-Truiden
19:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
21:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
do 27 jan
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Kulturhus
Denekamp
DNK
Assen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Venray
Venray
NTGent
Gent
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Het Theater Blaricum
Blaricum
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Streams Breede Beek
Nijkerk
20:15
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Beneluxtheater
Berlicum
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
21:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vr 28 jan
C.C. Den Herd
Bladel
De Poorterij
Zaltbommel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Myllesweerd
Mill
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Posttheater
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
DRU Industriepark
Ulft
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
1
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam

dinsdag 25 januari 2022

Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus De Kleine Komedie, Amsterdam
Beth & Flo - Niet wat je denkt Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - God is mijn rechter Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

woensdag 26 januari 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op De Meenthe, Steenwijk
Jan Beuving - Restante Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Werftheater, Utrecht
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet Het Parochiehuis, Delden
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Chassé Theater, Breda
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Uit het niets Theater de Kom, Nieuwegein
Els de Schepper - Ziet ze vliegen De Bogaard, Sint-Truiden
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Man, man, man, de Podcast TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Parktheater, Eindhoven
20:00
Oldenhermanns - FCKED Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Agnietenhof, Tiel
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Jandino - Opgefokt Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou De Maaspoort, Venlo
20:15
Kasper van der Laan - 1 Kilo Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
André Manuel - Sneu Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Ali B - Koorts KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Beth & Flo - Niet wat je denkt Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Kasper van Kooten - Deeltijd Wesopa Weesp, Weesp
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

donderdag 27 januari 2022

Harrie Jekkers - Achter de Duinen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Christel de Laat - Hoe dan?! Kulturhus, Denekamp
Jan Beuving - Restante DNK, Assen
Kirsten van Teijn - (S)experiment Theater de Stoep, Spijkenisse
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Pieter Derks - Uit het niets Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Nesim el Ahmadi - TaBoe! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Zoutmus - Jungleprinter Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Fulcotheater, IJsselstein
20:00
André Manuel - Sneu Schouwburg Venray, Venray
Henk Rijckaert - Influencer NTGent, Gent
20:15
Jandino - Opgefokt De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Anuar - Eerlijk De Meenthe, Steenwijk
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel Het Theater Blaricum, Blaricum
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Beth & Flo - Niet wat je denkt Streams Breede Beek, Nijkerk
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde De Domijnen, Sittard
20:15
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lebbis - De Ziel Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Ali B - Koorts Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Arie Koomen - BOE! Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Meervaart, Amsterdam
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Wilfried de Jong - Fotostudio de Jong Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Beneluxtheater, Berlicum
21:00
Rayen Panday - Focus Theater Bellevue, Amsterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

vrijdag 28 januari 2022

Jeroens Clan - Tere Zieltjes C.C. Den Herd, Bladel
Christel de Laat - Hoe dan?! De Poorterij, Zaltbommel
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op Het Postkantoor, Bovenkarspel
Karin Bruers - Love is Wonderful! C.C. Myllesweerd, Mill
Martijn Crins - Mesthoop Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Posttheater, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - De laatste ronde Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Uit het niets Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld Jan van Besouw, Goirle
20:00
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee DRU Industriepark, Ulft
20:00
RUMAG. - RUMAG Theater-Event ATLAS Theater, Emmen
20:00
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Agnietenhof, Tiel
20:00
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Martiniplaza, Groningen
20:00
Lebbis - De Ziel Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
1
Herman van Veen 75 Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Meervaart, Amsterdam
20:15
LOS - Lusten en Lasten Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
Stefano Keizers - Hans Teeuwen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten - Dubbel Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Spant!, Bussum
20:15
Patrick Nederkoorn - Hoogtij Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik Theater De Veste, Delft
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Diligentia, Den Haag
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -26