CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -269
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 07 feb
20:30
Rietveld Theater
Delft
za 08 feb
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
C.C. Achterolmen
Maaseik
Theater De Storm
Winterswijk
Chassé Theater
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
Chassé Theater
Breda
Het Dorpshuis
Nigtevecht
00:00
Theater Hofpoort
Coevorden
Nut Departement Makkum
Makkum
00:00
Meervaart
Amsterdam
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
zo 09 feb
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
De Reggehof
Goor
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
14:30
Chassé Theater
Breda
15:30
Lourdeskerk
Scheveningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
DeLaMar
Amsterdam
3
ma 10 feb
Beatrix Theater
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
di 11 feb
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Leest
Waalwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Wilminktheater
Enschede
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
wo 12 feb
Islemunda
Rotterdam
00:00
Markant Uden
Uden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
Flint
Amersfoort
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Zaantheater
Zaandam
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Cultura
Ede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Munttheater
Weert
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein

vrijdag 07 februari 2020

20:30
Murth Mossel - #NoFilter Rietveld Theater, Delft

zaterdag 08 februari 2020

Yora Rienstra - UP Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Foto Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Najib Amhali - Waar was ik? Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Van Der Laan & Woe - Pesetas C.C. Achterolmen, Maaseik
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater De Storm, Winterswijk
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Chassé Theater, Breda
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Ervaring Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo Het Dorpshuis, Nigtevecht
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Hofpoort, Coevorden
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Nut Departement Makkum, Makkum
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Meervaart, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert Lindenberg Theater, Nijmegen
Rayen Panday - Trigger Posttheater, Arnhem
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Man, man, man, de Podcast Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - Highlights KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Jan van Besouw, Goirle
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Reggehof, Goor
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Amro Kasr / barbara Willemse Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Munttheater, Weert
20:15
Daan Boom - De Eerste Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Ali B - Koorts Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Enge Buren - BASTA! van Beresteyn, Veendam
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Cabarestafette Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Marcel Hensema - Alles in de hens KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede Werftheater, Utrecht
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend Theater PePijn, Den Haag
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Parktheater, Eindhoven
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Max van den Burg - Paasbest C.C. De Kei, Reusel
20:30
Anuar - EERLIJK Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
HUN De Groene Zwaan, De Rijp

zondag 09 februari 2020

Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET De Reggehof, Goor
00:00
René van Meurs - Hunkert Lindenberg Theater, Nijmegen
14:30
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Chassé Theater, Breda
15:30
Paul van Vliet Lourdeskerk, Scheveningen
20:00
Man, man, man, de Podcast Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Marcel Hensema - Alles in de hens Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Alex Agnew
Alex Agnew DeLaMar, Amsterdam
3

maandag 10 februari 2020

Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show Beatrix Theater, Utrecht
Leids cabaret festival 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? De Harmonie, Leeuwarden

dinsdag 11 februari 2020

Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Schouwburg Cuijk, Cuijk
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater De Leest, Waalwijk
Leids cabaret festival 2020 Leidse Schouwburg, Leiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo De Kattendans, Bergeijk
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Posttheater, Arnhem
Rayen Panday - Trigger Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Cody Ko & Noel Miller Meervaart, Amsterdam
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Parktheater, Eindhoven
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Daan Boom - De Eerste Orpheus, Apeldoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Fresku - Voordat het te laat is Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater Bellevue, Amsterdam

woensdag 12 februari 2020

Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference Islemunda, Rotterdam
00:00
Yora Rienstra - UP Markant Uden, Uden
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Koning van de toekomst Theater Cardo, Groesbeek
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Purmaryn, Purmerend
Lebbis - De Ervaring Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Flint, Amersfoort
00:00
Jan Beuving - Rotatie Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Marco Lopes - Wees blij Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Pieter Derks - Voor wat het waard is Zaantheater, Zaandam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Javier Guzman - Guzman Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Arjan Kleton - Met de fles grootgebracht Cultura, Ede
20:00
Van der Laan & Woe - Pesetas Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Tineke Schouten - Highlights Munttheater, Weert
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Ali B - Koorts Theater de Kom, Nieuwegein
Pagina -269