CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -269
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 22 feb
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
1
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
zo 23 feb
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
di 25 feb
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
wo 26 feb
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Posttheater
Arnhem
do 27 feb
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
1
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
vr 28 feb
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Diligentia
Den Haag
2
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
za 01 mrt
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
1
zo 02 mrt
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
ma 03 mrt
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
di 04 mrt
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
wo 05 mrt
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
do 06 mrt
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
2
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Zaantheater
Zaandam
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
1
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
vr 07 mrt
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend

zaterdag 22 februari 2014

20:00
Jeroen Leenders Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Emilio Guzman De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Thomas van Luyn Chassé Theater, Breda
20:00
Martijn Koning Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Marc Marie Huijbregts Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Katinka Polderman Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Erik van Muiswinkel Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
K & M De jubileumshow: Alvast bedankt! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
LOS Muziektheater - FCKD Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Guido Weijers - V Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Thijs van Domburg - De wraak van de koolmees Posttheater, Arnhem
1
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Theater De Molen, Beuningen
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk C.C. Onder de Linden, Middenbeemster

zondag 23 februari 2014

20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Marc Marie Huijbregts Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

dinsdag 25 februari 2014

20:00
Urbanus De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - V Junushoff Theater, Wageningen

woensdag 26 februari 2014

20:00
Jochen Otten Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Urbanus Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman / Jeroen Leenders De Muze, Noordwijk
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Martijn Koning Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Murth Mossel Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Guido Weijers - V Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Soundos - Er is geen plan B Posttheater, Arnhem

donderdag 27 februari 2014

20:00
Javier Guzman De Vorstin, Hilversum
20:00
Emilio Guzman De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lebbis Wilminktheater, Enschede
20:00
Katinka Polderman Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Murth Mossel Arsenaal Theater, Vlissingen
Foto Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater Het Kruispunt, Barendrecht
1
20:15
Chris van der Ende - Gek Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - V De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Theater Ludens, Voorburg
20:30
Marjolijn van Kooten Theater de Speeldoos, Baarn

vrijdag 28 februari 2014

20:00
De Hyena's Werftheater, Utrecht
20:00
Emilio Guzman / Jochen Otten Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Martijn Koning Flint, Amersfoort
20:00
Lenette van Dongen Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lebbis Theater De Kolk, Assen
20:00
Dames voor na Vieren Figi Theater, Zeist
20:00
Murth Mossel Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Het Klooster, Woerden
20:15
Guido Weijers - V De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Sabine Beens C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Foto Kasper van Kooten
Kasper van Kooten Diligentia, Den Haag
2
20:30
Droog Brood - Toppers in de mist Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Agora Theater Lelystad, Lelystad

zaterdag 01 maart 2014

20:00
Jeroen Leenders Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Eric Koller Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
De Hyena's Werftheater, Utrecht
20:00
Micha Wertheim Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Marc Marie Huijbregts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Lenette van Dongen Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater De Veste, Delft
20:00
Lebbis Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Dames voor na Vieren Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Guido Weijers - V Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Martijn Koning C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Droog Brood - Toppers in de mist Posttheater, Arnhem
20:30
Chris van der Ende - Gek Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Theater PePijn, Den Haag
20:30
Bert Kruismans Theater Ludens, Voorburg
1

zondag 02 maart 2014

20:00
Philippe Geubels Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem

maandag 03 maart 2014

20:00
Philippe Geubels Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Thomas Verbogt / Youp van 't Hek Posttheater, Arnhem

dinsdag 04 maart 2014

Foto Martijn Koning
Martijn Koning Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1

woensdag 05 maart 2014

20:00
Jeroen Leenders Orpheus, Apeldoorn
20:00
Lenette van Dongen Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Katinka Polderman Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Erik van Muiswinkel Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Dolf Jansen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Dames voor na Vieren Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Arnhem lacht Posttheater, Arnhem
20:30
Marieke Visser - TOP Posttheater, Arnhem

donderdag 06 maart 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater De Veste, Delft
20:00
Jeroen Leenders Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Thomas van Luyn Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Lenette van Dongen Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater de Griffioen, Amstelveen
2
20:00
Lebbis Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Katinka Polderman Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Erik van Muiswinkel Parktheater, Eindhoven
20:00
Dolf Jansen Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Diederik van Vleuten Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Dames voor na Vieren Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Cabarestafette Zaantheater, Zaandam
Foto Guido Weijers - V
Guido Weijers - V Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
1
20:30
Nilgün Yerli Onbeperkt Genieten Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Fulcotheater, IJsselstein

vrijdag 07 maart 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Emilio Guzman Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Thomas van Luyn Flint, Amersfoort
20:00
Micha Wertheim Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Martijn Koning Theater de Purmaryn, Purmerend
Pagina -269