Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Vorstin
Hilversum
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater PePijn
Den Haag
Het Diekhuus
Middelharnis
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Koningshof
Maassluis
Agora Theater Druten
Druten
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
Theater De Storm
Winterswijk
De Klif
Nijmegen
Theater De Kolk
Assen
BREStheater
Brielle
Lindenberg Theater
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Ludens
Voorburg
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Kulturhus Holten
Holten
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
AINSI
Maastricht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Pook
Oostknollendam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Posttheater
Arnhem
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
De Schattelijn
Geertruidenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
S.C.C. Hofdael
Geldrop
De Kunstgreep
Oostzaan
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Cultura
Ede
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parktheater
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
De Meenthe
Steenwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Zaantheater
Zaandam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
donderdag 25 januari 2018
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater de Speeldoos, Baarn
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Nieuwe Kolk, Assen
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Cardo, Groesbeek
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Debby Petter
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Zonder verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Benjamin van der Velden - Ik Ben
Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
20:30
Dane Baptiste
Comedy Cafe, Amsterdam
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 26 januari 2018
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Diekhuus, Middelharnis
Marco Lopes - Moedt
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
René van Meurs - Ik beloof niks
Koningshof, Maassluis
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Druten, Druten
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
De Klif, Nijmegen
Fuad Hassen - Held
Theater De Kolk, Assen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
BREStheater, Brielle
Emilio Guzman - Kom dan!
Lindenberg Theater, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om alles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Speelhuis, Helmond
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - De Bovengrens
Theater Ludens, Voorburg
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
van Beresteyn, Veendam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Piepschuim
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
zaterdag 27 januari 2018
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
Jochen Otten - Troosten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Bouwkunde, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Goossens - Vlam
Pook, Oostknollendam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
Martijn Koning - Koning te rijk
Chassé Theater, Breda
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Spant!, Bussum
André Manuel - De Onzen
De Schattelijn, Geertruidenberg
Daniël Arends - De Afterparty
Posthuis Theater, Heerenveen
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. Hofdael, Geldrop
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kunstgreep, Oostzaan
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
3Koteboebo
Gigant, Apeldoorn
20:00
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
20:15
Kommil Foo
Figi Theater, Zeist
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Piepschuim
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Stefano Keizers
Diligentia, Den Haag
zondag 28 januari 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 29 januari 2018
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 30 januari 2018
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Koorts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Ooit
Zaantheater, Zaandam
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
woensdag 31 januari 2018
William Boeva - Reset
Schouwburg Venray, Venray
Johan Goossens - Vlam
De Meenthe, Steenwijk
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan de Schie, Schiedam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Zaantheater, Zaandam
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht