Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
GC de Melkerij
Zemst
De Nieuwe Kolk
Assen
De Muze
Noordwijk
De Maaspoort
Venlo
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kolk
Assen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kulturhus Holten
Holten
Koningshof
Maassluis
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Het Diekhuus
Middelharnis
Fulcotheater
IJsselstein
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Klif
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Meeuwen-gruitrode
Meeuwen-Gruitrode
BREStheater
Brielle
Agora Theater Druten
Druten
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Spant!
Bussum
S.C.C. Hofdael
Geldrop
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Pook
Oostknollendam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gigant
Apeldoorn
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Diligentia
Den Haag
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
AINSI
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
donderdag 25 januari 2018
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Junushoff Theater, Wageningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
GC de Melkerij, Zemst
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Nieuwe Kolk, Assen
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
Fuad Hassen - Held
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Benjamin van der Velden - Ik Ben
Cultura, Ede
20:30
Dane Baptiste
Comedy Cafe, Amsterdam
20:15
Debby Petter
Beauforthuis, Austerlitz
vrijdag 26 januari 2018
Richard Groenendijk - Om alles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
van Beresteyn, Veendam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Theater Ludens, Voorburg
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
Fuad Hassen - Held
Theater De Kolk, Assen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Speelhuis, Helmond
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Piepschuim
Kulturhus Holten, Holten
René van Meurs - Ik beloof niks
Koningshof, Maassluis
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Junushoff Theater, Wageningen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Diekhuus, Middelharnis
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
Marco Lopes - Moedt
Fransche School Culemborg, Culemborg
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
De Klif, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Meeuwen-gruitrode, Meeuwen-Gruitrode
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
BREStheater, Brielle
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 27 januari 2018
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Bouwkunde, Deventer
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater aan de Schie, Schiedam
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Spant!, Bussum
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
S.C.C. Hofdael, Geldrop
20:15
Piepschuim
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Posthuis Theater, Heerenveen
Johan Goossens - Vlam
Pook, Oostknollendam
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Junushoff Theater, Wageningen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
3Koteboebo
Gigant, Apeldoorn
Karin Bloemen - Volle Bloei
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Kommil Foo
Figi Theater, Zeist
20:15
Stefano Keizers
Diligentia, Den Haag
André Manuel - De Onzen
De Schattelijn, Geertruidenberg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Matroesjka - Brainwash
Cultura, Ede
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning te rijk
Chassé Theater, Breda
William Boeva - Reset
AINSI, Maastricht
zondag 28 januari 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 29 januari 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - Talk
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 30 januari 2018
Joep Onderdelinden - Ooit
Zaantheater, Zaandam
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater De Lievekamp, Oss
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Koorts
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Parktheater, Eindhoven
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Oosterpoort, Groningen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 31 januari 2018
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Zaantheater, Zaandam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Theater de Spiegel, Zwolle
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater aan de Schie, Schiedam
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
William Boeva - Reset
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg de Lawei, Drachten
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Junushoff Theater, Wageningen