Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Kolk
Assen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Het Klooster
Woerden
Theater Ludens
Voorburg
Podium Vlieland
Vlieland
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Parkgebouw
Rijssen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater De Omval
Diemen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
M-Lab
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Podium Vlieland
Vlieland
15:30
Theater De Winsinghhof
Roden
15:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Almere
Almere
De Maaspoort
Venlo
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
De Maaspoort
Venlo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schuur
Haarlem
20:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
BREStheater
Brielle
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Munttheater
Weert
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Muze
Noordwijk
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schuur
Haarlem
Theater Cardo
Groesbeek
Parktheater
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Almere
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
vrijdag 09 oktober 2015
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Dialoog, Ermelo
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Spant!, Bussum
20:00
Youp van 't Hek
De Weijer, Boxmeer
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Kolk, Assen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Almere, Almere
zaterdag 10 oktober 2015
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Zaantheater, Zaandam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Lebbis - De Paardenpoetser
Het Klooster, Woerden
Ton Kas - JABROER
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman
Podium Vlieland, Vlieland
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
van Beresteyn, Veendam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zuidplein, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Parkgebouw, Rijssen
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:15
Daniël Arends
Theater de Bussel, Oosterhout
Soundos - Geboren met ervaring
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dorine Wiersma
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
André Manuel
De Schattelijn, Geertruidenberg
Alex Roeka - Voort!
Theater De Omval, Diemen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater PePijn, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
M-Lab, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 11 oktober 2015
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Vlieland, Vlieland
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Theater De Winsinghhof, Roden
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jacquelien de Savornin Lohman
Schouwburg Almere, Almere
dinsdag 13 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Je Suis Ali
Het Veur Theater, Leidschendam
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
André Manuel
Theater De Veste, Delft
woensdag 14 oktober 2015
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Johan Goossens
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Harderwijk, Harderwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Lankmoed - Onvergetelijk
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Daniël Arends
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
BREStheater, Brielle
Ton Kas - JABROER
Posttheater, Arnhem
donderdag 15 oktober 2015
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Zaantheater, Zaandam
20:00
André Manuel
Theater De Storm, Winterswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Mark van de Veerdonk - TOF
Munttheater, Weert
20:15
Huub Stapel - MV²
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Comedyhuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Je Suis Ali
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
De Muze, Noordwijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
De gebroeders Fretz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Cardo, Groesbeek
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van Kooten
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Almere, Almere
Cabarestafette
Theaterhotel Almelo, Almelo
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch