Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Witte Theater
IJmuiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Palethe
Overpelt
Agora Theater Druten
Druten
Cpunt Theater
Hoofddorp
Leidse Schouwburg
Leiden
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Annabel
Rotterdam
BREStheater
Brielle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Theater de Spiegel
Zwolle
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
CCXL Theater
Vlissingen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Taverne
Bergen
Theater de Spiegel
Zwolle
Chassé Theater
Breda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Stoep
Spijkenisse
van Beresteyn
Veendam
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
013
Tilburg
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Almere
Almere
C.C. Strombeek
Grimbergen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Podium Mozaiek
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Meervaart
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Dok6
Panningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Maaspoort
Venlo
13:00
Schouwburg Almere
Almere
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Chassé Theater
Breda
C.C. Lokeren
Lokeren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
dinsdag 24 mei 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Witte Theater, IJmuiden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Paardenpoetser
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 25 mei 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Palethe, Overpelt
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Agora Theater Druten, Druten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - Op het laatste moment
Leidse Schouwburg, Leiden
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kampanje, Den Helder
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Anne Neuteboom / Guido Weijers / Jasper Smit / René van Meurs / Tom Mo
Annabel, Rotterdam
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
BREStheater, Brielle
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Klaas Prins / Oscar Arnold / Paul Westra / Pieter van Breevoort / Rick
Hofman, Utrecht
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
donderdag 26 mei 2016
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Spiegel, Zwolle
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Hans Teeuwen
CCXL Theater, Vlissingen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
vrijdag 27 mei 2016
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Licht
Chassé Theater, Breda
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van Kooten
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Hardverwarmend
van Beresteyn, Veendam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Markant Uden, Uden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Absurd Verlicht (reprise)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Maaspoort, Venlo
20:30
Colette Collerette / Emilie Loison / Lady Marmalade / Mr Codefrey / Ro
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Comedy Central presents: Jimmy Carr
013, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
André Manuel
Schouwburg Almere, Almere
zaterdag 28 mei 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Strombeek, Grimbergen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Bussel, Oosterhout
Intouchables
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Murth Mossel - Voors en tegens
Podium Mozaiek, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lievekamp, Oss
Lebbis - De Paardenpoetser
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Goudse Schouwburg, Gouda
Lee Nelson - Suited & Booted tour
Meervaart, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Adbisi Shank / Felix Heezemans / Hans Gommer / Jeroen Pater / Jurg van
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Roel C. Verburg
Dok6, Panningen
20:30
Jimmy Carr
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Maaspoort, Venlo
zondag 29 mei 2016
13:00
Kizzy
Schouwburg Almere, Almere
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Ioana Tudor / Quinsy Gario
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
Jimmy Carr
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
André Manuel
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 30 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Hans Teeuwen
Chassé Theater, Breda
20:00
Jimmy Carr
DeLaMar, Amsterdam
dinsdag 31 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kommil Foo - Schoft
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dara Ó Briain - Crowd Tickler
Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
woensdag 01 juni 2016
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Chassé Theater, Breda
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Lokeren, Lokeren
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem