Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
19:00
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
19:00
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
14:30
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Meervaart
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Bon theater
Medemblik
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
BaronTheater
Opende
Ziggo Dome
Amsterdam
Comedy Cafe
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Veste
Delft
Theater de Mythe
Goes
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schaffelaartheater
Barneveld
Posthuis Theater
Heerenveen
Koningshof
Maassluis
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Dok6
Panningen
De Warande
Turnhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaal Nova,
Nazareth
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Carrousel
Ommen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schaffelaartheater
Barneveld
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
dinsdag 26 december 2017
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 27 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Sjaak Bral
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 28 december 2017
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Comedy Night: Adam Fields / Fuad Hassen / Pepijn Schoneveld / Wilko Te
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 29 december 2017
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Lievekamp, Oss
Cameretten - Finalistentournee 2017
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
zaterdag 30 december 2017
Cameretten - Finalistentournee 2017
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:00
HIPHOP LULverhalen - Howard Komproe
Melkweg, Amsterdam
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
zondag 31 december 2017
19:00
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
14:30
Sjaak Bral
Diligentia, Den Haag
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 04 januari 2018
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fuad Hassen - Held
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
NUHR- Alle 30 NUHR
Meervaart, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Kattendans, Bergeijk
vrijdag 05 januari 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ton Kas - Kakmaker
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Erg heel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 06 januari 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ton Kas - Kakmaker
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Spant!, Bussum
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jim Jefferies
Lotto Arena, Antwerpen
Leon van der Zanden - Kameleon
Kennemer Theater, Beverwijk
Marco Lopes - Moedt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kirsten van Teijn - Zalf
Bon theater, Medemblik
20:00
The Stand-Up Club
Bibelot, Dordrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BaronTheater, Opende
zondag 07 januari 2018
Jim Jefferies
Ziggo Dome, Amsterdam
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
maandag 08 januari 2018
Marco Lopes - Moedt
Diligentia, Den Haag
dinsdag 09 januari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
woensdag 10 januari 2018
Jochen Otten - Troosten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Mythe, Goes
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kom, Nieuwegein
Johan Goossens - Vlam
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
André Manuel - De Onzen
Posthuis Theater, Heerenveen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Koningshof, Maassluis
20:30
Piepschuim
Junushoff Theater, Wageningen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Goudse Schouwburg, Gouda
Stefano Keizers - Erg heel
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Dok6, Panningen
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Warande, Turnhout
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 11 januari 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Zaal Nova,, Nazareth
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Hof 88, Almelo
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Leest, Waalwijk
Johan Goossens - Vlam
Theater de Kampanje, Den Helder
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Griffioen, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochen Otten - Troosten
Theater Carrousel, Ommen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Martijn Koning - Koning te rijk
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Rundfunk - Wachtstumsschmerzen
De Kleine Willem, Enschede
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 12 januari 2018
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Zaantheater, Zaandam