CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -273
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 11 jan
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:45
Iduna
Drachten
zo 12 jan
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
ma 13 jan
AFAS Circustheater
Scheveningen
1
di 14 jan
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater PePijn
Den Haag
wo 15 jan
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Maaspoort
Venlo
1
1
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Almere
Almere
do 16 jan
Theater Vleuterweide
Vleuten
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Podium `t Beest
Goes
vr 17 jan
Cultura
Ede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
1
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Klif 12
Den Hoorn
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
za 18 jan
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
De Meiboom
Krabbendijke
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
In de Brouwerij
Asten
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem

zaterdag 11 januari 2014

20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Theater Ludens, Voorburg
20:45
ComedyHuis ComedyNight in Poppodium Iduna Iduna, Drachten

zondag 12 januari 2014

20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet Theater Sneek, Sneek
20:00
Micha Wertheim Theater Walhalla, Rotterdam

maandag 13 januari 2014

Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek AFAS Circustheater, Scheveningen
1

dinsdag 14 januari 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater Peeriscoop, Gorinchem
Hans Dorrestijn - Goeie Genade Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Guido Weijers - V Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Marco Roelofs Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Lenette van Dongen Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Alex Klaasen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Made in Belgium Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Theater PePijn, Den Haag

woensdag 15 januari 2014

20:00
Guido Weijers - V Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Wim Helsen Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Lenette van Dongen Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Erik van Muiswinkel TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Dolf Jansen Wilminktheater, Enschede
20:00
Alex Klaasen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto Jochem Myjer
Jochem Myjer De Maaspoort, Venlo
1
1
Made in Belgium Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer jongetje Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Schouwburg Almere, Almere

donderdag 16 januari 2014

Adam Fields / Berit Companjen / Wouter Monden Theater Vleuterweide, Vleuten
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Youp van 't Hek Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Jeroen Leenders Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Eric Koller Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Marco Roelofs - Kaal Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Emilio Guzman Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Wim Helsen Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lenette van Dongen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lebbis Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Katinka Polderman Markant Uden, Uden
20:00
Dolf Jansen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Diederik van Vleuten Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Dames voor na Vieren Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Alex Klaasen Theater De Willem, Papendrecht
Made in Belgium Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Guido Weijers - V Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Roué Verveer C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Dette Glashouder: Dette Goes To Africa Podium `t Beest, Goes

vrijdag 17 januari 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Cultura, Ede
20:00
Youp van 't Hek Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jeroen Leenders Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Marco Roelofs - Kaal Het Musiater, Zevenaar
20:00
Thomas van Luyn Diligentia, Den Haag
20:00
Lenette van Dongen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lebbis Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Katinka Polderman Het Klooster, Woerden
20:00
Erik van Muiswinkel Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Foto Dolf Jansen
Dolf Jansen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
1
20:00
Diederik van Vleuten Meervaart, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Cabarestafette Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Alex Klaasen Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Speelman & Speelman - Optimisten (reprise) ECI Cultuurfabriek, Roermond
Made in Belgium Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
LOS Muziektheater - FCKD De Molenberg, Delfzijl
20:15
Guido Weijers - V Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vincent Bijlo C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Onno Innemee - Ojee, papadag! Posttheater, Arnhem
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag Klif 12, Den Hoorn
21:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen SplotsZ, Roelofarendsveen

zaterdag 18 januari 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Fred Delfgaauw Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
LOS Muziektheater - FCKD De Meiboom, Krabbendijke
20:00
Jochen Otten Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Eric Koller Hoftheater, Raalte
20:00
Urbanus Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Marieke Visser Theater De Tuin, Leusden
20:00
Marco Roelofs - Kaal Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Thomas van Luyn Zaantheater, Zaandam
20:00
Wim Helsen Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Marc Marie Huijbregts Spant!, Bussum
20:00
Lebbis Orpheus, Apeldoorn
20:00
Katinka Polderman Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Erik van Muiswinkel Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Diederik van Vleuten Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Dames voor na Vieren TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Cabarestafette Theater De Kolk, Assen
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Lindenberg Theater, Nijmegen
Foto Daniël Arends - De zachte heelmeester
Daniël Arends - De zachte heelmeester De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:15
Kasper van Kooten met Karakter Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Nienke Romer en Frederik Brom met Liefde enzo C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jeffrey Spalburg en Rayen Panday - Prinsjesdag In de Brouwerij, Asten
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte De Meerpaal, Dronten
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Theater 't Pand, Gorinchem
Pagina -273