Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Bibliotheektheater
Rotterdam
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
NTGent
Gent
Theater Bouwkunde
Deventer
Leidse Schouwburg
Leiden
Capitole
Gent
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Sneek
Sneek
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Zuiderpershuis
Antwerpen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Taverne
Bergen
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Capitole
Gent
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parkgebouw
Rijssen
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:15
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
De Reggehof
Goor
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Speeldoos
Vught
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
De Meerpaal
Dronten
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Singer Theater
Laren
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Volta
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Sneek
Sneek
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Gooiland
Hilversum
Capitole
Gent
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Posttheater
Arnhem
De Dialoog
Ermelo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
woensdag 26 oktober 2016
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Bibliotheektheater, Rotterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Daniel Sloss
NTGent, Gent
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
donderdag 27 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Meenthe, Steenwijk
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater de Kom, Nieuwegein
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater PePijn, Den Haag
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Theater De Leest, Waalwijk
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Meervaart, Amsterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Oldenosborn - #Life
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts
Kennemer Theater, Beverwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Theater 't Speelhuis, Helmond
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Sneek, Sneek
Debby Petter - Bed & Breakfast
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniel Sloss
Zuiderpershuis, Antwerpen
20:30
ComedyHuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
vrijdag 28 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parkgebouw, Rijssen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posttheater, Arnhem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Parktheater, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Themeprov
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Veluvine, Nunspeet
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Storm, Winterswijk
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Spot
De Toegift, Den Hoorn
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Micha Wertheim - Ergens Anders
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Werftheater, Utrecht
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Reggehof, Goor
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochen Otten
De Speeldoos, Vught
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Lochem, Lochem
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Meerpaal, Dronten
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Singer Theater, Laren
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Parktheater, Eindhoven
Debby Petter - Bed & Breakfast
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
De Vrije Vrijdag #DEVV
Volta, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Sneek, Sneek
André Manuel - De Onzen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Ali B - Je Suis Ali
Theater Gooiland, Hilversum
Alex Agnew - Unfinished Business
Capitole, Gent
zaterdag 29 oktober 2016
Youp van 't Hek - Licht
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Willem, Papendrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posttheater, Arnhem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
De Dialoog, Ermelo
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Kleine Komedie, Amsterdam