CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -274
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 16 feb
15:00
De Kargadoor
Utrecht
15:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
ma 17 feb
19:00
't Holt
Deinum
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
di 18 feb
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Leest
Waalwijk
1
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
wo 19 feb
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
1
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
do 20 feb
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vr 21 feb
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
1
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Goudse Schouwburg
Gouda
1
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
22:30
Boom Chicago
Amsterdam
za 22 feb
20:00
Nut Departement Makkum
Makkum
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
1
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
zo 23 feb
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
di 25 feb
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
wo 26 feb
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Posttheater
Arnhem
do 27 feb
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
1
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
vr 28 feb
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Klooster
Woerden

zondag 16 februari 2014

15:00
Dennis van Aalst / Eva Sara Vromans / Farbod Frappant / Jim Speelmans De Kargadoor, Utrecht
15:00
Raymon Hofkens / Jim Speelmans / Farbod Frappant / Samir Fighil De Kargadoor, Utrecht
20:00
Els de Schepper - Feest Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

maandag 17 februari 2014

19:00
Utrecht English Comedy Night 't Holt, Deinum
20:00
Piepschuim Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theaters Tilburg, Tilburg

dinsdag 18 februari 2014

20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Made in Belgium Theater De Leest, Waalwijk
1
20:00
Piepschuim Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

woensdag 19 februari 2014

20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jeroen Leenders Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Urbanus TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Emilio Guzman Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Katinka Polderman De Oosterpoort, Groningen
Foto Dolf Jansen
Dolf Jansen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
1
Made in Belgium De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Piepschuim Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Guido Weijers - V Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus Theater De Veste, Delft
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten Posttheater, Arnhem

donderdag 20 februari 2014

20:00
Margriet Bolding Theater De Kolk, Assen
20:00
Anne Jan Toonstra Theater De Kolk, Assen
20:00
Emilio Guzman Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Thomas van Luyn Theater De Veste, Delft
20:00
Martijn Koning Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Lebbis Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Katinka Polderman Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Erik van Muiswinkel De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Dolf Jansen Musis, Arnhem
20:00
Diederik van Vleuten Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Piepschuim Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
LOS Muziektheater - FCKD Theater Idea, Soest
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Guido Weijers - V De Meerpaal, Dronten
20:30
Chris van der Ende - Gek Theater PePijn, Den Haag

vrijdag 21 februari 2014

20:00
Jeroen Leenders Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Emilio Guzman Theater Sneek, Sneek
20:00
Thomas van Luyn Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
1
20:00
Lebbis Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Katinka Polderman Theater de Kom, Nieuwegein
Foto Erik van Muiswinkel
Erik van Muiswinkel Goudse Schouwburg, Gouda
1
Foto Dolf Jansen
Dolf Jansen Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Diederik van Vleuten Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Piepschuim Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Martijn Koning met De Maand van Martijn Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Chris van der Ende - Gek Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Posttheater, Arnhem
22:30
Amsterdam English Comedy Nights Boom Chicago, Amsterdam

zaterdag 22 februari 2014

20:00
De gebroeders Fretz - Revolte Nut Departement Makkum, Makkum
20:00
Jeroen Leenders Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Emilio Guzman De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Thomas van Luyn Chassé Theater, Breda
20:00
Martijn Koning Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Marc Marie Huijbregts Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Katinka Polderman Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Erik van Muiswinkel Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
K & M De jubileumshow: Alvast bedankt! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
LOS Muziektheater - FCKD Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Guido Weijers - V Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Thijs van Domburg - De wraak van de koolmees Posttheater, Arnhem
1
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Theater De Molen, Beuningen
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk C.C. Onder de Linden, Middenbeemster

zondag 23 februari 2014

20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Marc Marie Huijbregts Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

dinsdag 25 februari 2014

20:00
Urbanus De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - V Junushoff Theater, Wageningen

woensdag 26 februari 2014

20:00
Jochen Otten Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Urbanus Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman / Jeroen Leenders De Muze, Noordwijk
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Martijn Koning Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Murth Mossel Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Guido Weijers - V Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Soundos - Er is geen plan B Posttheater, Arnhem

donderdag 27 februari 2014

20:00
Javier Guzman De Vorstin, Hilversum
20:00
Emilio Guzman De Oosterpoort, Groningen
20:00
Lebbis Wilminktheater, Enschede
20:00
Katinka Polderman Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Murth Mossel Arsenaal Theater, Vlissingen
Foto Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater Het Kruispunt, Barendrecht
1
20:15
Chris van der Ende - Gek Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - V De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Theater Ludens, Voorburg
20:30
Marjolijn van Kooten Theater de Speeldoos, Baarn

vrijdag 28 februari 2014

20:00
De Hyena's Werftheater, Utrecht
20:00
Emilio Guzman / Jochen Otten Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Martijn Koning Flint, Amersfoort
20:00
Lenette van Dongen Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lebbis Theater De Kolk, Assen
20:00
Dames voor na Vieren Figi Theater, Zeist
20:00
Murth Mossel Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Het Klooster, Woerden
Pagina -274