CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -275
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 02 mei
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
za 03 mei
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Stadskasteel Oudaen
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
zo 04 mei
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
ma 05 mei
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
di 06 mei
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
wo 07 mei
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
do 08 mei
Theaters Tilburg
Tilburg
00:00
Theater het Hof
Arnhem
Theater Hof 88
Almelo
013
Tilburg
1
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
1
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Theater PePijn
Den Haag
1
vr 09 mei
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Tivoli
Utrecht
za 10 mei
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Tramwerkplaats
Winschoten
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Chassé Theater
Breda

vrijdag 02 mei 2014

20:00
Anne Jan Toonstra Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Micha Wertheim De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wim Helsen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Lenette van Dongen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Dames voor na Vieren Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Bert Gabriels C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Erik van Muiswinkel De Maaspoort, Venlo
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Weijers - V Spant!, Bussum
20:30
Ernst van der Pasch - Beter Posttheater, Arnhem
20:30
Menno Stam Kroepoekfabriek, Vlaardingen

zaterdag 03 mei 2014

00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:00
ComedyHuis ComedyNight Finale Iduna, Drachten
20:00
Hakken in het Zand Stadskasteel Oudaen, Utrecht
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Orpheus, Apeldoorn
20:00
Urbanus Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Micha Wertheim De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wim Helsen Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Marc Marie Huijbregts De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Lenette van Dongen Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Erik van Muiswinkel Flint, Amersfoort
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing Theater Ludens, Voorburg
20:00
De Bloeiende Maagden Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Murth Mossel Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - V van Beresteyn, Veendam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

zondag 04 mei 2014

20:00
Urbanus Theater aan het Vrijthof, Maastricht

maandag 05 mei 2014

20:00
Huub Stapel - Mannen komen van Mars, Vrouwen van Venus Beatrix Theater, Utrecht

dinsdag 06 mei 2014

20:00
Maz Jobrani Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - V Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Wim Helsen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Katinka Polderman De Maaspoort, Venlo
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte De Oosterpoort, Groningen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Goudse Schouwburg, Gouda

woensdag 07 mei 2014

00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:00
Guido Weijers - V Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Wim Helsen Parktheater, Eindhoven
20:00
Martijn Koning Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Lenette van Dongen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Erik van Muiswinkel Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing Scheltema Complex, Leiden
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto Urbanus
Urbanus Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:30
Arnhem lacht Posttheater, Arnhem
20:30
Jeroen Leenders - Geen idee Posttheater, Arnhem

donderdag 08 mei 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theaters Tilburg, Tilburg
00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - RouwRevue Theater Hof 88, Almelo
Foto Comedy Central presents: Maz Jobrani - 'My Lion I
Comedy Central presents: Maz Jobrani - 'My Lion I 013, Tilburg
1
20:00
Emilio Guzman Het Musiater, Zevenaar
20:00
Martijn Koning De Meenthe, Steenwijk
20:00
Lenette van Dongen Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Katinka Polderman Flint, Amersfoort
20:00
Erik van Muiswinkel Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Diederik van Vleuten Theater De Veste, Delft
20:00
Dames voor na Vieren Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Cabarestafette Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Jan Jaap van der Wal
Jan Jaap van der Wal Effenaar, Eindhoven
1
20:15
Guido Weijers - V Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Jan van Besouw, Goirle
Foto Daniël Arends - De zachte heelmeester
Daniël Arends - De zachte heelmeester Theater PePijn, Den Haag
1

vrijdag 09 mei 2014

20:00
Jeroen Leenders Agora Theater Druten, Druten
20:00
Lenette van Dongen Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Katinka Polderman Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Erik van Muiswinkel Schouwburg Almere, Almere
20:00
Diederik van Vleuten Theater De Veste, Delft
20:00
De Bloeiende Maagden Het Klooster, Woerden
20:00
Dames voor na Vieren Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Cabarestafette Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
LOS Muziektheater - FCKD Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Guido Weijers - V Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Lik op Stuk Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B Werftheater, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen De Kattendans, Bergeijk
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester Theater PePijn, Den Haag
21:00
Jan Jaap van der Wal Tivoli, Utrecht

zaterdag 10 mei 2014

Mylou Frencken & Pieter Tiddens - RouwRevue Theater Ludens, Voorburg
20:00
Maz Jobrani De Oosterpoort, Groningen
Foto Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Eric Koller Agora Theater Druten, Druten
20:00
Urbanus De Tramwerkplaats, Winschoten
20:00
Wim Helsen De Maaspoort, Venlo
20:00
Marc Marie Huijbregts Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lenette van Dongen Flint, Amersfoort
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Erik van Muiswinkel Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Diederik van Vleuten Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
De Bloeiende Maagden Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Dames voor na Vieren Orpheus, Apeldoorn
20:00
Murth Mossel Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Katinka Polderman C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B Werftheater, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Chassé Theater, Breda
Pagina -275