CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -275
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 27 dec
19:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
DeLaMar
Amsterdam
21:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
za 28 dec
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
zo 29 dec
Diligentia
Den Haag
1
Oude Luxor Theater
Rotterdam
2
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 30 dec
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
di 31 dec
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
19:00
Diligentia
Den Haag
do 02 jan
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
vr 03 jan
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
za 04 jan
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Spant!
Bussum
zo 05 jan
20:00
De Meenthe
Steenwijk
ma 06 jan
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
di 07 jan
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
wo 08 jan
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Lievekamp
Oss
1
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Musis
Arnhem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
do 09 jan
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cultura
Ede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
1
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
vr 10 jan
Theater De Veste
Delft
Wilminktheater
Enschede
1
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Wilminktheater
Enschede
1
20:00
Schouwburg Theotorne
Dieren
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
DOK 6
Panningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
So What!
Gouda
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
za 11 jan
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem

vrijdag 27 december 2013

19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Alex Klaasen DeLaMar, Amsterdam
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

zaterdag 28 december 2013

Foto Guido Weijers - V
Guido Weijers - V Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Diligentia, Den Haag
20:00
Eric Koller Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Alex Klaasen DeLaMar, Amsterdam
20:15
Theo Maassen - Einde Oefening De Kleine Komedie, Amsterdam
23:00
Theo Maassen - Einde Oefening De Kleine Komedie, Amsterdam

zondag 29 december 2013

Foto Sjaak Bral - Vaarwel 2013
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Diligentia, Den Haag
1
Foto Guido Weijers - V
Guido Weijers - V Oude Luxor Theater, Rotterdam
2
20:00
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Alex Klaasen DeLaMar, Amsterdam
20:15
Theo Maassen - Einde Oefening De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Diligentia, Den Haag
23:00
Theo Maassen - Einde Oefening De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 30 december 2013

20:00
Guido Weijers - V Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen DeLaMar, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen Parktheater, Eindhoven
20:15
Pieter Derks De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Diligentia, Den Haag

dinsdag 31 december 2013

Foto Pieter Derks
Pieter Derks De Kleine Komedie, Amsterdam
1
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Diligentia, Den Haag

donderdag 02 januari 2014

20:00
Lenette van Dongen Theaters Tilburg, Tilburg

vrijdag 03 januari 2014

20:00
Lenette van Dongen TAQA Theater De Vest, Alkmaar

zaterdag 04 januari 2014

20:00
Lenette van Dongen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Alex Klaasen Spant!, Bussum

zondag 05 januari 2014

20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet De Meenthe, Steenwijk

maandag 06 januari 2014

20:00
Youp van 't Hek Schouwburg Het Park, Hoorn

dinsdag 07 januari 2014

20:00
Youp van 't Hek Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Marieke Visser Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dames voor na Vieren Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Alex Klaasen Leidse Schouwburg, Leiden
Made in Belgium Goudse Schouwburg, Gouda

woensdag 08 januari 2014

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Youp van 't Hek Schouwburg Het Park, Hoorn
Foto Marco Roelofs - Kaal
Marco Roelofs - Kaal Theater De Lievekamp, Oss
1
20:00
Wim Helsen Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Erik van Muiswinkel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Dolf Jansen Schouwburg Venray, Venray
20:00
Dames voor na Vieren Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Cabarestafette Munttheater, Weert
20:00
Alex Klaasen Theater 't Speelhuis, Helmond
Made in Belgium Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Musis, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Kommil Foo - Breken Posttheater, Arnhem

donderdag 09 januari 2014

Hans Liberg - ATTACCA Theater De Veste, Delft
20:00
Youp van 't Hek Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Marco Roelofs - Kaal Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Thomas van Luyn Orpheus, Apeldoorn
20:00
Wim Helsen Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lebbis Cultura, Ede
Foto Dolf Jansen
Dolf Jansen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Diederik van Vleuten Theater Sneek, Sneek
20:00
Dames voor na Vieren Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Cabarestafette Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Alex Klaasen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Made in Belgium TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Theater Sneek, Sneek
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

vrijdag 10 januari 2014

Hans Liberg - ATTACCA Theater De Veste, Delft
Foto Marco Roelofs
Marco Roelofs Wilminktheater, Enschede
1
20:00
Youp van 't Hek Theater aan de Schie, Schiedam
Foto Marco Roelofs
Marco Roelofs Wilminktheater, Enschede
1
20:00
LOS Muziektheater - FCKD Schouwburg Theotorne, Dieren
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Marieke Visser Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Emilio Guzman Agora Theater Druten, Druten
20:00
Thomas van Luyn Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Wim Helsen De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Lebbis DOK 6, Panningen
20:00
Erik van Muiswinkel Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - De zachte heelmeester Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Alex Klaasen Theater Kerkrade, Kerkrade
Made in Belgium Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Nilgun Yerli met Onbeperkt Genieten Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Thijs Kemperink So What!, Gouda
20:30
Hans Dorrestijn - Goeie genade Posttheater, Arnhem
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Theater Bellevue, Amsterdam

zaterdag 11 januari 2014

20:00
Urbanus Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Marieke Visser Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Thomas van Luyn Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Wim Helsen Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Marc Marie Huijbregts Schouwburg Almere, Almere
20:00
Lenette van Dongen Zaantheater, Zaandam
20:00
Erik van Muiswinkel Meervaart, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen Agnietenhof, Tiel
20:15
LOS Muziektheater - FCKD Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Howard Komproe C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Op Sterk Water - ALFA Posttheater, Arnhem
Pagina -275