CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -277
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 29 nov
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Hoftheater
Raalte
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
DOK 6
Panningen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
So What!
Gouda
za 30 nov
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
zo 01 dec
16:30
Rotterdamse Schouwburg
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
1
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
ma 02 dec
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
di 03 dec
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
wo 04 dec
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Musis
Arnhem
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 05 dec
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
vr 06 dec
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Flint
Amersfoort
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
DOK 6
Panningen
20:30
Klif 12
Den Hoorn

vrijdag 29 november 2013

20:00
The Umbilical Brothers Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Marco Roelofs - Kaal Hoftheater, Raalte
20:00
Thomas van Luyn De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Stefan Pop Zaantheater, Zaandam
20:00
Sander van Opzeeland Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Micha Wertheim Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Lenette van Dongen De Harmonie, Leeuwarden
Lebbis Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Katinka Polderman Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Dolf Jansen DOK 6, Panningen
20:00
Diederik van Vleuten Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Dames voor na Vieren Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Murth Mossel Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Alex Klaasen De Nieuwe Kolk, Assen
Made in Belgium Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Youp van 't Hek Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Guido Weijers - V TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Purper Ladies Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Rory de Groot C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Silvester - In de Lift (reprise) Posttheater, Arnhem
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Het Trefpunt, Warmond
20:30
Pieter Jouke So What!, Gouda

zaterdag 30 november 2013

Hans Liberg - ATTACCA Theater De Leest, Waalwijk
Hans Liberg - ATTACCA Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Emilio Guzman Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Thomas van Luyn De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wim Helsen Musis, Arnhem
20:00
Marc Marie Huijbregts Wilminktheater, Enschede
20:00
Lenette van Dongen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lebbis Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Erik van Muiswinkel Schouwburg Venray, Venray
20:00
Diederik van Vleuten Markant Uden, Uden
20:00
Murth Mossel Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Alex Klaasen Chassé Theater, Breda
20:00
Youp van 't Hek Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue De Harmonie, Leeuwarden
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Howard Komproe met Grijs Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Anne-Marie Jung / Bastiaan Ragas C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester Deventer Schouwburg, Deventer

zondag 01 december 2013

16:30
Freek de Jonge - Circus Kribbe Rotterdamse Schouwburg, Rotterdam
Foto The Umbilical Brothers
The Umbilical Brothers Meervaart, Amsterdam
1
20:00
Daniël Arends - De zachte heelmeester Deventer Schouwburg, Deventer

maandag 02 december 2013

Paul de Leeuw - Ik ben rustig! Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Stefan Pop De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - V Markant Uden, Uden

dinsdag 03 december 2013

Hans Liberg - ATTACCA Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jeroen Leenders Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Marieke Visser Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Alex Klaasen Junushoff Theater, Wageningen
Made in Belgium TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - V Markant Uden, Uden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Theater PePijn, Den Haag

woensdag 04 december 2013

Hans Liberg - ATTACCA Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Lenette van Dongen Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Foto Katinka Polderman
Katinka Polderman Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
20:00
Katinka Polderman Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Erik van Muiswinkel Wilminktheater, Enschede
20:00
Diederik van Vleuten Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Daniël Arends - De zachte heelmeester Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Alex Klaasen Musis, Arnhem
Made in Belgium Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Guido Weijers - V Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Arnhem lacht Posttheater, Arnhem
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Theater PePijn, Den Haag

donderdag 05 december 2013

20:00
Sander van Opzeeland De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Bill Burr Meervaart, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Raymond van het Groenewoud Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Guido Weijers - V Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester Parktheater, Eindhoven

vrijdag 06 december 2013

20:00
Comedytrain de tour Posttheater, Arnhem
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Schouwburg De Kring, Roosendaal
Foto Marco Roelofs - Kaal
Marco Roelofs - Kaal Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:00
Emilio Guzman Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Thomas van Luyn Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Sander van Opzeeland De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Katinka Polderman De Muze, Noordwijk
20:00
Erik van Muiswinkel De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Dames voor na Vieren Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Alex Klaasen Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - V Diligentia, Den Haag
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester DOK 6, Panningen
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Klif 12, Den Hoorn
Pagina -277