CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -277
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 27 nov
DeLaMar
Amsterdam
di 28 nov
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
wo 29 nov
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Filmtheater Luxor
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultura
Ede
Beauforthuis
Austerlitz
Agnietenhof
Tiel
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
do 30 nov
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Klooster
Woerden
Fulcotheater
IJsselstein
De Muze
Noordwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
vr 01 dec
20:30
Zaantheater
Zaandam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
van Beresteyn
Veendam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Omval
Diemen
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Studio A58
Middelburg
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Almere
Almere
1
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koningshof
Maassluis
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Flint
Amersfoort
1
Figi Theater
Zeist
Deventer Schouwburg
Deventer
1
20:30
De Speeldoos
Vught
De Reggehof
Goor
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Deurne
Deurne
BREStheater
Brielle
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
za 02 dec
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Studio A58
Middelburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
21:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Posttheater
Arnhem

maandag 27 november 2017

Jetty Mathurin - De Overdracht DeLaMar, Amsterdam

dinsdag 28 november 2017

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Om mij moverende redenen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut De Muze, Noordwijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas De Meenthe, Steenwijk

woensdag 29 november 2017

Ton Kas - Kakmaker Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts van Beresteyn, Veendam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Theater PePijn, Den Haag
20:15
Piepschuim Theater Harderwijk, Harderwijk
Fuad Hassen - Held Theater Geert Teis, Stadskanaal
Guido Weijers - Oudejaarsconference Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jan Beuving - Raaklijn Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Eindejaarsconference 2017 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Posthuis Theater, Heerenveen
Richard Groenendijk - Om alles Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Orpheus, Apeldoorn
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Filmtheater Luxor, Zutphen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht De Kleine Komedie, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Martijn Koning - Koning Te Rijk Cultura, Ede
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Beauforthuis, Austerlitz
Pieter Derks - Spot Agnietenhof, Tiel
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum 't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat

donderdag 30 november 2017

20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Wilminktheater, Enschede
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kirsten van Teijn - Zalf Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Stoep, Spijkenisse
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Sjaak Bral Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - De Afterparty Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Ton Kas - Kakmaker Schouwburg Odeon, Zwolle
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Gaan we katten? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Gut Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Om alles Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Vrijdag & Sandifort Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Derks - Spot Junushoff Theater, Wageningen
Leon van der Zanden - Kameleon Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Het Klooster, Woerden
Ali B - Koorts Fulcotheater, IJsselstein
Claudia de Breij - Nu De Muze, Noordwijk
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden De Harmonie, Leeuwarden
André Manuel - De Onzen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard

vrijdag 01 december 2017

20:30
Piepschuim Zaantheater, Zaandam
Eric van Sauers - De lief en leed tour Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Cameretten - Finalistentournee 2017 van Beresteyn, Veendam
20:30
DEBJET TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Van, door en met Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater de Stoep, Spijkenisse
Leon van der Zanden - Kameleon Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten - Troosten Theater 't Pand, Gorinchem
Sanne Wallis de Vries - Gut TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Claudia de Breij - Nu Studio A58, Middelburg
Kirsten van Teijn - Zalf Schouwburg Venray, Venray
20:15
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Almere, Almere
1
Marco Lopes - Moedt Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Podium Hoge Woerd, De Meern
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Richard Groenendijk - Om alles Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Markant Uden, Uden
Ton Kas - Kakmaker Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Sjaak Bral Koningshof, Maassluis
Johan Goossens - Vlam Het Postkantoor, Bovenkarspel
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Flint, Amersfoort
1
Jan Beuving - Raaklijn Figi Theater, Zeist
Foto Pieter Derks - Spot
Pieter Derks - Spot Deventer Schouwburg, Deventer
1
20:30
Zonder verdoving De Speeldoos, Vught
Ali B - Koorts De Reggehof, Goor
Fuad Hassen - Held De Molenberg, Delfzijl
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - De Onzen De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig C.C. Deurne, Deurne
Martijn Koning - Koning te rijk BREStheater, Brielle
20:30
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel

zaterdag 02 december 2017

Jan Beuving - Raaklijn Zaantheater, Zaandam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Wilminktheater, Enschede
20:00
Productiehuis Ken Theater Theater Zuidplein, Rotterdam
Fuad Hassen - Held Theater De Storm, Winterswijk
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Spot Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu Studio A58, Middelburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Schouwburg Lochem, Lochem
21:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels Posttheater, Arnhem
Pagina -277