CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -278
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 24 apr
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
za 25 apr
Theater Ludens
Voorburg
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Posttheater
Arnhem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater De Kik
Elst
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Agnietenhof
Tiel
1
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
GC 't Heilaar
Beerse
20:00
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Kulturhus
Borne
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
1
20:30
Flint
Amersfoort
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
zo 26 apr
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
ma 27 apr
19:30
Hofman Café
Utrecht
di 28 apr
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
wo 29 apr
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Musis
Arnhem
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
do 30 apr
Het Klooster
Woerden
Cultuur Centrum Hasselt
Hasselt
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo

vrijdag 24 april 2015

20:30
Eric Koller - blijft thuis! S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Greg Shapiro | Part-time Hypocrite Meervaart, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten Theater PePijn, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Omar Ahaddaf / Soundos Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Rayen Panday - Vrijspraak SplotsZ, Roelofarendsveen

zaterdag 25 april 2015

Martin Simek - Enkelspel Theater Ludens, Voorburg
Buitenstaanders Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Henry van Loon | Sluimer Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - ATTACCA Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Schudden - Perrongeluk Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor BREStheater, Brielle
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow Theater Achterom, Hilversum
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe Theater De Kik, Elst
20:00
De Partizanen - De Partizanen Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Theater Hof 88, Almelo
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Agnietenhof, Tiel
1
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde De Maaspoort, Venlo
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent GC 't Heilaar, Beerse
20:00
Johan Goossens - Daglicht Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Kulturhus Holten, Holten
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Nathalie Baartman - Louter Theater Kulturhus, Borne
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Anuar - Integer Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Marc de Hond - Scherven brengen geluk Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2 Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out) Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
René van Meurs | Voor de storm Meervaart, Amsterdam
Foto Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
1
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak Flint, Amersfoort
20:30
Eric Koller - blijft thuis! De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out) Theater PePijn, Den Haag
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Lach het weg Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur Kantine Walhalla, Rotterdam

zondag 26 april 2015

20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

maandag 27 april 2015

19:30
Kingsday Utrecht English Comedy Night Hofman Café, Utrecht

dinsdag 28 april 2015

20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Theater Hof 88, Almelo
20:00
De Partizanen - De Partizanen Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Rayen Panday - Vrijspraak Toneelschuur, Haarlem
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out) Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theater aan de Schie, Schiedam

woensdag 29 april 2015

Henry van Loon | Sluimer Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Liberg - ATTACCA Theater de Hofnar, Valkenswaard
Daniël Arends - Carte Blanche Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Martijn Oosterhuis Pitboel Theater, Sittard
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Partizanen - De Partizanen Markant Uden, Uden
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Youp van 't Hek - Mooie verhalen
Youp van 't Hek - Mooie verhalen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
1
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Johan Goossens - Daglicht Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Flint, Amersfoort
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Orpheus, Apeldoorn
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Diederik van Vleuten - Daar werd wat groots verricht Musis, Arnhem
20:30
Arjan Kleton / Bruno Bittoun / Bugra Han / Janneke Jager / Jens Lestha Hofman Café, Utrecht
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde

donderdag 30 april 2015

Buitenstaanders Het Klooster, Woerden
Hans Liberg - ATTACCA Cultuur Centrum Hasselt, Hasselt
Daniël Arends - Carte Blanche De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
De Partizanen - De Partizanen Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Youp van 't Hek - Mooie verhalen De Speeldoos, Vught
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Parktheater, Eindhoven
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy Parktheater, Eindhoven
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Theaterhotel Almelo, Almelo
Pagina -278