CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -278
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 22 nov
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Muze
Noordwijk
1
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Mythe
Goes
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater De Kolk
Assen
1
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Musis
Arnhem
za 23 nov
20:00
C.C. Deurne
Deurne
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
zo 24 nov
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
1
di 26 nov
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Maaspoort
Venlo
wo 27 nov
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
do 28 nov
Theater Sneek
Sneek
De Molenberg
Delfzijl
2
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Maaspoort
Venlo
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Chassé Theater
Breda
3
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
vr 29 nov
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Blauwe Kei
Veghel
van Beresteyn
Veendam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer

vrijdag 22 november 2013

20:00
Thomas van Luyn Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Wim Helsen Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Lenette van Dongen Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Lebbis Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Foto Dolf Jansen
Dolf Jansen De Muze, Noordwijk
1
20:00
Diederik van Vleuten Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Foto Daniël Arends
Daniël Arends Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
20:00
Alex Klaasen Schouwburg De Kring, Roosendaal
Made in Belgium Theater de Mythe, Goes
20:00
Youp van 't Hek Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
LOS Muziektheater - FCKD Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue De Molenberg, Delfzijl
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater de Blauwe Kei, Veghel
Foto Guido Weijers - V
Guido Weijers - V Theater De Kolk, Assen
1
20:15
Katinke Polderman met Polderman baart zorgen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Comedyhuis Comedynight Tivoli, Utrecht
20:30
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 BREStheater, Brielle
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Musis, Arnhem

zaterdag 23 november 2013

20:00
Erik Brey C.C. Deurne, Deurne
20:00
Sara Kroos De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk Posttheater, Arnhem
20:00
Piepschuim Werftheater, Utrecht
20:00
Margriet Bolding Het Perron, Amsterdam
20:00
Stefan Pop Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Sander van Opzeeland Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lenette van Dongen Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Lebbis Markant Uden, Uden
20:00
Katinka Polderman Theater Ludens, Voorburg
20:00
Alex Klaasen De Maaspoort, Venlo
20:00
Youp van 't Hek Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Zaantheater, Zaandam
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester Diligentia, Den Haag
20:15
Jochen Otten C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten! (try out Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD C.C. De Kinkel, Bemmel
20:30
Els de Schepper - Feest Jan van Besouw, Goirle
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Fidei et Arti, Oudenbosch

zondag 24 november 2013

20:00
Eric Koller C.C. 't Gasthoes, Horst
Foto The Umbilical Brothers
The Umbilical Brothers Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
1

dinsdag 26 november 2013

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jochen Otten Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
The Umbilical Brothers Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Stefan Pop Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Alex Klaasen Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Made in Belgium Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Youp van 't Hek Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester De Maaspoort, Venlo

woensdag 27 november 2013

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Herman Posttheater, Arnhem
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Agnietenhof, Tiel
20:00
Jeroen Leenders Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
The Umbilical Brothers Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Stefan Pop Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Stefan Pop Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Micha Wertheim Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Wim Helsen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Lenette van Dongen TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Alex Klaasen Schouwburg Ogterop, Meppel
Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Herman in een bakje Geitenkwark Posttheater, Arnhem

donderdag 28 november 2013

Hans Liberg - ATTACCA Theater Sneek, Sneek
Foto Pieter Derks
Pieter Derks De Molenberg, Delfzijl
2
20:00
The Umbilical Brothers Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Thomas van Luyn De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Sander van Opzeeland Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Wim Helsen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Lenette van Dongen De Maaspoort, Venlo
Lebbis Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Dolf Jansen Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Diederik van Vleuten Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Dames voor na Vieren Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Alex Klaasen Orpheus, Apeldoorn
20:00
Made in Belgium Chassé Theater, Breda
3
Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Guido Weijers - V TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester Theater De Veste, Delft
20:15
Ali B C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Theater Concordia, Enschede
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Fulcotheater, IJsselstein
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus Theater de Griffioen, Amstelveen

vrijdag 29 november 2013

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Het Kielzog, Hoogezand
Hans Liberg - ATTACCA Theater de Blauwe Kei, Veghel
Hans Liberg - ATTACCA van Beresteyn, Veendam
20:00
Silvester Posttheater, Arnhem
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Piepschuim Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Eric Koller Schouwburg Almere, Almere
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater Bouwkunde, Deventer
Pagina -278