CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -27
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 25 sep
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Hofman Café
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 26 sep
Schouwburg Venray
Venray
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Weijer
Boxmeer
Posttheater
Arnhem
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Harmonie
Leeuwarden
1
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Café de Griffioen
IJmuiden
20:15
Dok6
Panningen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Werftheater
Utrecht
vr 27 sep
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Veste
Delft
Vestzak Theater Son en Breugel
Son
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
Luctor et Emergo
Rilland
Posthuis Theater
Heerenveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Chassé Theater
Breda
Strandpaviljoen Aloha
Velsen-Noord
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
C.C Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
20:15
Vestzak Theater Son en Breugel
Son
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Posttheater
Arnhem
za 28 sep
Theater de Stoep
Spijkenisse
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kunstgreep
Oostzaan
Sense
Dokkum
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Theaterpand Weesp
Weesp
Goudse Schouwburg
Gouda
Singer Theater
Laren
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Idea
Soest
Schouwburg Venray
Venray
Chassé Theater
Breda
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
zo 29 sep
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
di 01 okt
De Molenberg
Delfzijl
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater PePijn
Den Haag
wo 02 okt
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Agnietenhof
Tiel
De Molenberg
Delfzijl

woensdag 25 september 2019

Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Werftheater, Utrecht
20:00
Mylou Frencken - Waagstukken Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Cabarestafette De Maaspoort, Venlo
20:15
Max van den Burg - Paasbest Het Klooster, Woerden
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night Hofman Café, Utrecht
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Werftheater, Utrecht
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater PePijn, Den Haag

donderdag 26 september 2019

Patrick Laureij - Nederlands Hoop Schouwburg Venray, Venray
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry De Weijer, Boxmeer
Sara Kroos - Verte Posttheater, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Veste, Delft
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Theater Hof 88, Almelo
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Theaters Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij C.C. De Pas, Heesch
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Griffioen, Amstelveen
Best of... Ton Kas Podium Hoge Woerd, De Meern
Foto De Lama's
De Lama's De Harmonie, Leeuwarden
1
20:00
Urbanus De Kattendans, Bergeijk
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Café de Griffioen, IJmuiden
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Dok6, Panningen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners De Kleine Willem, Enschede
20:30
Stacey Esajas - SOEP! Werftheater, Utrecht

vrijdag 27 september 2019

Sara Kroos - Verte Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater De Veste, Delft
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Vestzak Theater Son en Breugel, Son
Max van den Burg - Paasbest Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater Carrousel, Ommen
00:00
Soundos - Niets te verliezen Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Jan van Besouw, Goirle
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Luctor et Emergo, Rilland
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Posthuis Theater, Heerenveen
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Walhalla, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Podium Hoge Woerd, De Meern
Lenette van Dongen - Paradijskleier Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Strandpaviljoen Aloha, Velsen-Noord
Best of... Ton Kas Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Foto De Lama's
De Lama's Martiniplaza, Groningen
20:00
Urbanus De Kattendans, Bergeijk
20:00
Edson Da Graça - Wakker C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Koningshof, Maassluis
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater RhederArt, Dieren
20:00
Soundos - Niets te verliezen C.C Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
De Patrizanen - Het leven an sich Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Arie en Silvester - WIE?! Swanla Theater, Zevenhuizen
20:15
Piepschuim - Grote Woorden Vestzak Theater Son en Breugel, Son
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Posttheater, Arnhem

zaterdag 28 september 2019

Henry van Loon - Onze Henry Theater de Stoep, Spijkenisse
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Deventer Schouwburg, Deventer
Sara Kroos - Verte De Kunstgreep, Oostzaan
Fred van Leer - Leer van Fred Live Sense, Dokkum
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Soundos - Niets te verliezen Kennemer Theater, Beverwijk
Kirsten van Teijn - NOBEL Theaterhotel Almelo, Almelo
00:00
Jan Beuving - Rotatie Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theaterpand Weesp, Weesp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Goudse Schouwburg, Gouda
De Patrizanen - Het leven an sich Singer Theater, Laren
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P De Kleine Komedie, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Idea, Soest
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Paradijskleier Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater Ludens, Voorburg
Best of... Ton Kas Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Najib Amhali - Waar was ik? Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Arie en Silvester - WIE?! De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking BaronTheater, Opende
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Fabian Franciscus - VLAFEEST Posttheater, Arnhem
Max van den Burg - Paasbest De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater Aan de Slinger, Houten

zondag 29 september 2019

00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Papenstraattheater, Zwolle
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:00
Paul Merton Meervaart, Amsterdam
20:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Liza Treyger Boom Chicago, Amsterdam

dinsdag 01 oktober 2019

Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Lebbis - De Ervaring Theater PePijn, Den Haag

woensdag 02 oktober 2019

Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Agnietenhof, Tiel
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe De Molenberg, Delfzijl
Pagina -27