CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -27
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 02 feb
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Odeon
Zwolle
Spant!
Bussum
19:30
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
DNK
Assen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Crea
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
za 03 feb
Luctor et Emergo
Rilland
Theater Walhalla
Rotterdam
De Poorterij
Zaltbommel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Posthuis Theater
Heerenveen
Drommedaris
Enkhuizen
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Dok6
Panningen
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
De Dialoog
Ermelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Lievekamp
Oss
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Stroud
Putten
20:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parkstad Limburg Stadion
Kerkrade
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Borgh
Budel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Diligentia
Den Haag
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zo 04 feb
ATLAS Theater
Emmen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
13:00
Mezz
Breda
ma 05 feb
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 06 feb
Agora Theater Lelystad
Lelystad
30CC/Schouwburg
Leuven
Agnietenhof
Tiel
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
14:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 07 feb
Spant!
Bussum
Goudse Schouwburg
Gouda

vrijdag 02 februari 2024

Najib Amhali - 30 jaar on stage Theater De Lievekamp, Oss
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf Schouwburg Odeon, Zwolle
Roué Verveer - Gewoon Roué Spant!, Bussum
19:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Peter Pannekoek - DNA Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Annick Boer - Deze is nog beter! De Reggehof, Goor
20:00
Släpstick - The Roaring Twenties DNK, Assen
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng (reprise) ATLAS Theater, Emmen
20:00
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Orpheus, Apeldoorn
20:00
André Manuel - De zieke geest Agnietenhof, Tiel
20:00
Anne Neuteboom - En dan nu Anne Neuteboom Crea, Amsterdam
20:00
Lonneke Dort - Wat mij betreft Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Medammecour On Tour - Vasteloavendsrevue - Met L1 Opnames Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Johnny Kraaijkamp / Soy Kroon - Papadag bestaat niet Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Joost Oomen - Alle Dichters Hebben Gouden Helikopters De Oosterpoort, Groningen
20:15
Joosen en de Jager - Aanklonteren Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
N00b - n00b speelt n00b KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Rundfunk - Schau Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tjitske Reidinga - Portret Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Merijn Scholten - Team solo Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ricky Risolles - Dat heeft zo’n Indo tòg niet nodig… Markant Uden, Uden
20:15
Fred Delfgaauw - Fred Delfgaauw van Beresteyn, Veendam
20:30
De Gestampte Meisjes - Dream On Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Guido Weijers - Momentum Posttheater, Arnhem
20:30
Aaron Elstak - TOETJE Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:30
Kasper van der Laan - Warm Chassé Theater, Breda
20:30
Mads Wittermans - The meeting Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Beth & Flo - Ander onderwerp Zaantheater, Zaandam
20:30
Boban Benjamin Braspenning - Boompje Beestje Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar Het Trefpunt, Warmond
20:30
Thjum Arts - Tijdloos Genot Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Marlon Kicken - Getekend Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

zaterdag 03 februari 2024

Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op Luctor et Emergo, Rilland
Piet van Eeghen - De Verlichting Nabij Theater Walhalla, Rotterdam
Christel de Laat - En door?! De Poorterij, Zaltbommel
Joost Oomen - Alle dichters hebben gouden helikopters Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rosa Da Silva - A Vida Rosa Lindenberg Theater, Nijmegen
Ruud Smulders - Rudiversum Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jawad Es Soufi - Harira Junushoff Theater, Wageningen
Youp Van 't Hek - De Laatste Ronde Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pieter Derks - Ja, Leuk Posthuis Theater, Heerenveen
Vlamousse - In den beginne Drommedaris, Enkhuizen
Valentina Tóth - Wildbloei Het Dorpshuis, Nigtevecht
Henry van Loon - Jannie the show dog Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Maartje & Kine - Sneeuwbeesten Flint, Amersfoort
Thijs Kemperink - Halverwege Dok6, Panningen
Grof geschud - Kroost C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Anuar - Made in Holland De Dialoog, Ermelo
Christian Van Eijkelenburg - Drift Schouwburg Het Park, Hoorn
Comedytunes - Comedy Night KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - 30 jaar on stage Theater De Lievekamp, Oss
Alex Ploeg / Bas Hoeflaak e.a. - Wie is er bang voor Virginia Woolf Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Gewoon Roué Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Jouke - Sluikstort C.C. Stroud, Putten
20:00
Cameretten – Finalistentournee Cameretten Festival Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:00
Niet Schieten! - Mannen van Niks Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Rundfunk - Schau Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Släpstick - The Roaring Twenties Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Caro Derkx & Wilfried de Jong - Haar in de wind Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Diederik van Vleuten - Bouwjaar '61 Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
André Manuel - De zieke geest Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Javier Guzman - Laatste Wissel Parkstad Limburg Stadion, Kerkrade
20:00
Comedy Store Patronaat, Haarlem
20:15
Steven Brunswijk - Altijd kind gebleven De Weijer, Boxmeer
20:15
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tjitske Reidinga - Portret Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Guido Weijers - Momentum Het Klooster, Woerden
20:15
Mark van de Veerdonk - PODIUMBEEST ONTSNAPT! Theater De Borgh, Budel
20:15
Merijn Scholten - Team solo Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Beth & Flo - Ander onderwerp De Meenthe, Steenwijk
20:15
Andries Tunru / Stefan Hendrikx - Beperkt Houdbaar Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Thjum Arts - Tijdloos Genot Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2 Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
De Gestampte Meisjes - Dream On Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Gavin Reijnders – Glittermoe Posttheater, Arnhem
20:30
N00b - n00b speelt n00b Diligentia, Den Haag
20:30
Lisa Ostermann - Makkelijk In De Omgang Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode BREStheater, Brielle
20:30
Ivy en de rest Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Lonneke Dort - Wat mij betreft Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Mylou Frencken - Minnares Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

zondag 04 februari 2024

Man man man, de podcast - Koud Zweet ATLAS Theater, Emmen
Yentl En De Boer - Modderkruipers Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ronald Goedemondt - Met knielende knikjes Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Henry van Loon - Jannie the show dog Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
13:00
De Grôtste Mââuwert Van Ut Kielegat Mezz, Breda

maandag 05 februari 2024

20:15
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Andries Tunru - Marmer De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 06 februari 2024

Jochem Myjer - Net alsof Agora Theater Lelystad, Lelystad
Grof geschud - Kroost 30CC/Schouwburg, Leuven
Najib Amhali - 30 jaar on stage Agnietenhof, Tiel
Roué Verveer - Gewoon Roué Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
14:00
Rob & Emiel - The Da Vinci Ode Zaantheater, Zaandam
20:00
N00b - n00b speelt n00b Zaantheater, Zaandam
20:00
Merijn Scholten - Team solo Wilminktheater, Enschede
20:15
Andries Tunru - Marmer De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 07 februari 2024

Hans Dorrestijn - 't houdt een keer op Spant!, Bussum
Christel de Laat - En door?! Goudse Schouwburg, Gouda
Pagina -27