Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Posthuis Theater
Heerenveen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Veste
Delft
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Klooster
Woerden
Agora Theater Druten
Druten
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Bellevue
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Agnietenhof
Tiel
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Willem
Papendrecht
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Scheldetheater
Terneuzen
Spant!
Bussum
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Deventer Schouwburg
Deventer
Podium Boxtel
Boxtel
Het Musiater
Zevenaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Dok6
Panningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
Theater de Koornbeurs
Franeker
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Spant!
Bussum
Theater de Bussel
Oosterhout
DRU Industriepark
Ulft
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Verbeelding
Purmerend
Theater Berkelland
Eibergen
Jan van Besouw
Goirle
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Den Hoogen Pad
Adegem
Diligentia
Den Haag
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Agora Theater Druten
Druten
Het Musiater
Zevenaar
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Arto Theater
Schoonhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
DeMess
Naarden
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater de Kampanje
Den Helder
Overasselt Theater
Overasselt
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Het Kielzog
Hoogezand
Markant Uden
Uden
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater Sneek
Sneek
Swanla Theater
Zevenhuizen
Goudse Schouwburg
Gouda
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Kerkrade
Kerkrade
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Bussel
Oosterhout
Posttheater
Arnhem
Vorstin
Hilversum
Orpheus
Apeldoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
donderdag 20 januari 2022
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Posthuis Theater, Heerenveen
Tim Fransen - De Mens en Ik
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Veste, Delft
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
ATLAS Theater, Emmen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Diligentia, Den Haag
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Aan de Slinger, Houten
vrijdag 21 januari 2022
André Manuel - Sneu
Het Klooster, Woerden
Anuar - Eerlijk
Agora Theater Druten, Druten
Christel de Laat - Hoe dan?!
Jan van Besouw, Goirle
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater Bellevue, Amsterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Agnietenhof, Tiel
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Fulcotheater, IJsselstein
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Willem, Papendrecht
Lebbis - De Ziel
Posttheater, Arnhem
LOS - Lusten en Lasten
Orpheus, Apeldoorn
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater De Omval, Diemen
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Scheldetheater, Terneuzen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Spant!, Bussum
Oldenhermanns - FCKED
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Deventer Schouwburg, Deventer
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Podium Boxtel, Boxtel
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Uit het niets
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Rayen Panday - Focus
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Dok6, Panningen
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Schouwburg de Lawei, Drachten
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Koornbeurs, Franeker
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Dubbel
Goudse Schouwburg, Gouda
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Diligentia, Den Haag
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Spant!, Bussum
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Bussel, Oosterhout
Zoutmus - Jungleprinter
DRU Industriepark, Ulft
zaterdag 22 januari 2022
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
André Manuel - Sneu
Theater De Verbeelding, Purmerend
Andries Tunru - In Theorie
Theater Berkelland, Eibergen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Jan van Besouw, Goirle
Daniël Arends - God is mijn rechter
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Junushoff Theater, Wageningen
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater Bellevue, Amsterdam
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. Den Hoogen Pad, Adegem
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Diligentia, Den Haag
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Kampanje, Den Helder
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jan Beuving - Restante
Theater De Leest, Waalwijk
Jandino - Opgefokt
Parktheater, Eindhoven
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Agora Theater Druten, Druten
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Het Musiater, Zevenaar
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Fransche School Culemborg, Culemborg
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Arto Theater, Schoonhoven
Kasper van Kooten - Deeltijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Ziel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
DeMess, Naarden
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Man, man, man, de Podcast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kampanje, Den Helder
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Overasselt Theater, Overasselt
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday - Focus
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Het Kielzog, Hoogezand
Rundfunk - Todesangstschrei
Markant Uden, Uden
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Theater 't Pand, Gorinchem
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Sneek, Sneek
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Swanla Theater, Zevenhuizen
Tineke Schouten - Dubbel
Goudse Schouwburg, Gouda
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Kerkrade, Kerkrade
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Bussel, Oosterhout
Zoutmus - Jungleprinter
Posttheater, Arnhem
zondag 23 januari 2022
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Man, man, man, de Podcast
Orpheus, Apeldoorn
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 24 januari 2022
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino - Opgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Plien en Bianca - En nu dan?
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 25 januari 2022
Beth & Flo - Niet wat je denkt
Theater Bellevue, Amsterdam