Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Werftheater
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Podium Boxtel
Boxtel
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Koornbeurs
Franeker
Jan van Besouw
Goirle
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Bussel
Oosterhout
Dok6
Panningen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
DRU Industriepark
Ulft
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Het Klooster
Woerden
Het Musiater
Zevenaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
C.C. Den Hoogen Pad
Adegem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Fransche School Culemborg
Culemborg
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Agora Theater Druten
Druten
Theater Berkelland
Eibergen
Parktheater
Eindhoven
Jan van Besouw
Goirle
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Kerkrade
Kerkrade
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
DeMess
Naarden
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Overasselt Theater
Overasselt
Theater De Verbeelding
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Arto Theater
Schoonhoven
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Markant Uden
Uden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Leest
Waalwijk
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
Het Musiater
Zevenaar
Swanla Theater
Zevenhuizen
Orpheus
Apeldoorn
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
donderdag 20 januari 2022
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jandino - Opgefokt
De Meenthe, Steenwijk
Christel de Laat - Hoe dan?!
Scheldetheater, Terneuzen
Plien en Bianca - En nu dan?
Agnietenhof, Tiel
Arie Koomen - BOE!
Werftheater, Utrecht
Koefnoen Live (Try-Out)
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 21 januari 2022
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater Bellevue, Amsterdam
LOS - Lusten en Lasten
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Ziel
Posttheater, Arnhem
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Podium Boxtel, Boxtel
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Spant!, Bussum
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Spant!, Bussum
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Diligentia, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Kampanje, Den Helder
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater De Omval, Diemen
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Schouwburg de Lawei, Drachten
Anuar - Eerlijk
Agora Theater Druten, Druten
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Koornbeurs, Franeker
Christel de Laat - Hoe dan?!
Jan van Besouw, Goirle
Tineke Schouten - Dubbel
Goudse Schouwburg, Gouda
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Rayen Panday - Focus
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Oldenhermanns - FCKED
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Fulcotheater, IJsselstein
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Bussel, Oosterhout
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Dok6, Panningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Scheldetheater, Terneuzen
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Agnietenhof, Tiel
Zoutmus - Jungleprinter
DRU Industriepark, Ulft
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Uit het niets
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
André Manuel - Sneu
Het Klooster, Woerden
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Het Musiater, Zevenaar
zaterdag 22 januari 2022
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. Den Hoogen Pad, Adegem
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van Kooten - Deeltijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater Bellevue, Amsterdam
Zoutmus - Jungleprinter
Posttheater, Arnhem
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rayen Panday - Focus
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Fransche School Culemborg, Culemborg
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Diligentia, Den Haag
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Kampanje, Den Helder
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kampanje, Den Helder
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Agora Theater Druten, Druten
Andries Tunru - In Theorie
Theater Berkelland, Eibergen
Jandino - Opgefokt
Parktheater, Eindhoven
Christel de Laat - Hoe dan?!
Jan van Besouw, Goirle
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Theater 't Pand, Gorinchem
Tineke Schouten - Dubbel
Goudse Schouwburg, Gouda
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Het Kielzog, Hoogezand
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Het Park, Hoorn
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Kerkrade, Kerkrade
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
DeMess, Naarden
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Bussel, Oosterhout
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Overasselt Theater, Overasselt
André Manuel - Sneu
Theater De Verbeelding, Purmerend
Man, man, man, de Podcast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Arto Theater, Schoonhoven
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Sneek, Sneek
Lebbis - De Ziel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rundfunk - Todesangstschrei
Markant Uden, Uden
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Jan Beuving - Restante
Theater De Leest, Waalwijk
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Daniël Arends - God is mijn rechter
Junushoff Theater, Wageningen
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Junushoff Theater, Wageningen
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Het Musiater, Zevenaar
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Swanla Theater, Zevenhuizen
zondag 23 januari 2022
Man, man, man, de Podcast
Orpheus, Apeldoorn
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 24 januari 2022
Plien en Bianca - En nu dan?
Meervaart, Amsterdam
Jandino - Opgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 25 januari 2022
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen