Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Jan van Besouw
Goirle
Fulcotheater
IJsselstein
Het Musiater
Zevenaar
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Omval
Diemen
Theater de Bussel
Oosterhout
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Orpheus
Apeldoorn
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Goudse Schouwburg
Gouda
DRU Industriepark
Ulft
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Dok6
Panningen
Spant!
Bussum
Theater De Veste
Delft
Spant!
Bussum
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Het Klooster
Woerden
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Podium Boxtel
Boxtel
Agora Theater Druten
Druten
Theater Bellevue
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Swanla Theater
Zevenhuizen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Agora Theater Druten
Druten
Jan van Besouw
Goirle
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Leest
Waalwijk
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Kerkrade
Kerkrade
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Den Hoogen Pad
Adegem
Junushoff Theater
Wageningen
Parktheater
Eindhoven
Theater Berkelland
Eibergen
Theater 't Pand
Gorinchem
Overasselt Theater
Overasselt
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Diligentia
Den Haag
Arto Theater
Schoonhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Stoep
Spijkenisse
Markant Uden
Uden
Het Musiater
Zevenaar
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
DeMess
Naarden
Posttheater
Arnhem
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Verbeelding
Purmerend
Junushoff Theater
Wageningen
Orpheus
Apeldoorn
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Meervaart
Amsterdam
donderdag 20 januari 2022
André Manuel - Sneu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Purmaryn, Purmerend
vrijdag 21 januari 2022
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Christel de Laat - Hoe dan?!
Jan van Besouw, Goirle
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Fulcotheater, IJsselstein
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
Het Musiater, Zevenaar
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Willem, Papendrecht
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Theater De Omval, Diemen
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Uit het niets
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Theater de Purmaryn, Purmerend
LOS - Lusten en Lasten
Orpheus, Apeldoorn
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Scheldetheater, Terneuzen
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Dubbel
Goudse Schouwburg, Gouda
Zoutmus - Jungleprinter
DRU Industriepark, Ulft
Tim Fransen - De Mens en Ik
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Dok6, Panningen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Spant!, Bussum
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater De Veste, Delft
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Spant!, Bussum
Rayen Panday - Focus
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater de Koornbeurs, Franeker
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Kampanje, Den Helder
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Diligentia, Den Haag
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - Sneu
Het Klooster, Woerden
Ricky Risolles / Wieteke van Dort - Ya, dat is iets Indisch…
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Podium Boxtel, Boxtel
Anuar - Eerlijk
Agora Theater Druten, Druten
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater Bellevue, Amsterdam
Oldenhermanns - FCKED
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Theater de Kom, Nieuwegein
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - De Ziel
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - God is mijn rechter
Theater de Purmaryn, Purmerend
zaterdag 22 januari 2022
Man, man, man, de Podcast
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Swanla Theater, Zevenhuizen
Harrie Jekkers - Achter de Duinen
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Agora Theater Druten, Druten
Christel de Laat - Hoe dan?!
Jan van Besouw, Goirle
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater de Kampanje, Den Helder
Jan Beuving - Restante
Theater De Leest, Waalwijk
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater Kerkrade, Kerkrade
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Theater de Bussel, Oosterhout
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. Den Hoogen Pad, Adegem
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Junushoff Theater, Wageningen
Jandino - Opgefokt
Parktheater, Eindhoven
Andries Tunru - In Theorie
Theater Berkelland, Eibergen
Sjaak Bral - De Meesterkraker
Theater 't Pand, Gorinchem
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Overasselt Theater, Overasselt
Tineke Schouten - Dubbel
Goudse Schouwburg, Gouda
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Diligentia, Den Haag
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Arto Theater, Schoonhoven
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater de Kampanje, Den Helder
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Het Kielzog, Hoogezand
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Rundfunk - Todesangstschrei
Markant Uden, Uden
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Het Musiater, Zevenaar
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Het Park, Hoorn
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Theater Bellevue, Amsterdam
Lonneke Dort - Allemaal of Niemand
DeMess, Naarden
Zoutmus - Jungleprinter
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van Kooten - Deeltijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Rayen Panday - Focus
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Lebbis - De Ziel
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - Sneu
Theater De Verbeelding, Purmerend
Daniël Arends - God is mijn rechter
Junushoff Theater, Wageningen
zondag 23 januari 2022
Man, man, man, de Podcast
Orpheus, Apeldoorn
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Cpunt Theater, Hoofddorp
maandag 24 januari 2022
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino - Opgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Plien en Bianca - En nu dan?
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - God is mijn rechter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 25 januari 2022
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Heel Even
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino - Opgefokt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jon van Eerd - Harrie neemt de benen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Plien en Bianca - En nu dan?
Meervaart, Amsterdam