CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -279
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 11 nov
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Theater de Kom
Nieuwegein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 12 nov
Schaffelaartheater
Barneveld
van Beresteyn
Veendam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Zuidplein
Rotterdam
Spant!
Bussum
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Musis
Arnhem
Theater Ludens
Voorburg
Flint
Amersfoort
1
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Het Klooster
Woerden
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Schouwburg de Lawei
Drachten
14:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
1
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Stenge
Heinkenszand
1
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Chassé Theater
Breda
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
zo 13 nov
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
14:00
Chassé Theater
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
De Engelenburcht
's-Hertogenbosch
ma 14 nov
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
di 15 nov
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Maaspoort
Venlo

vrijdag 11 november 2016

Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Kom, Nieuwegein
Micha Wertheim - Ergens Anders TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater De Tuin, Leusden
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Philippe Geubels Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Diligentia, Den Haag
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Mini & Maxi Zaantheater, Zaandam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Drenthe Plat - Avondje streektaalcabaret Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Ali B - Je Suis Ali Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 van Beresteyn, Veendam
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Flint, Amersfoort
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo Theater De Storm, Winterswijk
20:15
The Sunshine Boys Chassé Theater, Breda
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Eva Crutzen - Spiritus Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Freek de Jonge - De Peiling De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen De Meerpaal, Dronten
20:30
Another Kind of Blue - Blue Technology Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
René van Meurs Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 12 november 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Schaffelaartheater, Barneveld
Ton Kas - JABROER van Beresteyn, Veendam
Minou Bosua - Minoux Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars Fulcotheater, IJsselstein
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater De Lievekamp, Oss
Oldenosborn - #Life Theater de Spiegel, Zwolle
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Theater Zuidplein, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Spant!, Bussum
Joep Onderdelinden - Taart! Theater `t Spieker, Eibergen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater 't Speelhuis, Helmond
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles Musis, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty Theater Ludens, Voorburg
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Flint, Amersfoort
1
Jochen Otten Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pieter Derks - Spot Het Klooster, Woerden
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Schouwburg de Lawei, Drachten
14:00
The Sunshine Boys Chassé Theater, Breda
20:00
Mini & Maxi Agnietenhof, Tiel
20:00
NUHR Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Posttheater, Arnhem
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Enge Buren - Ruk! Het Kielzog, Hoogezand
1
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Figi Theater, Zeist
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 De Stenge, Heinkenszand
1
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
The Sunshine Boys Chassé Theater, Breda
20:30
Comedyhuis Club De Kargadoor, Utrecht
20:30
Lieve Bertha, Prachtexemplaar Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Freek de Jonge - De Peiling Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Walhalla, Rotterdam

zondag 13 november 2016

Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Orpheus, Apeldoorn
Micha Wertheim - Ergens Anders Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep Kennemer Theater, Beverwijk
14:00
The Sunshine Boys Chassé Theater, Breda
Foto Herman van Veen- 50 jaar Harlekijn
Herman van Veen- 50 jaar Harlekijn Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Engelenburcht, 's-Hertogenbosch

maandag 14 november 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Ergens Anders Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater Hof 88, Almelo
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Parktheater, Eindhoven
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Schouwburg Lochem, Lochem

dinsdag 15 november 2016

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Kleine Komedie, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ton Kas - JABROER Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Licht Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Theater de Purmaryn, Purmerend
Pieter Derks - Spot Agora Theater Druten, Druten
20:00
Jekkers & Jeroen - Als we zo vrij mogen zijn Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali Parktheater, Eindhoven
20:00
Marc-Marie Huijbregts Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen De Maaspoort, Venlo
Pagina -279