CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -280
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 01 apr
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
za 02 apr
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Agora Theater Druten
Druten
Theater De Molen
Beuningen
Diligentia
Den Haag
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Klinker
Winschoten
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Diligentia
Den Haag
De Maaspoort
Venlo
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Walhalla
Rotterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Tuin
Leusden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
C.C. Stroud
Putten
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Schuur
Zevenbergen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Werftheater
Utrecht
zo 03 apr
Diligentia
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
di 05 apr
Zaantheater
Zaandam
Parktheater
Eindhoven
Het Everloo
Rossum
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Venray
Venray
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
wo 06 apr
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rietveld Theater
Delft
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Aan de Slinger
Houten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Meerpaal
Dronten
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Checkpoint Charlie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Theater De Veste
Delft
1
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
do 07 apr
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht

vrijdag 01 april 2016

20:15
Johan Goossens - Daglicht Figi Theater, Zeist
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Theater De Willem, Papendrecht
20:15
André Manuel Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Chassé Theater, Breda
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Werftheater, Utrecht
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theaters Tilburg, Tilburg

zaterdag 02 april 2016

Hans Teeuwen Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Alex Roeka - Voort! Agora Theater Druten, Druten
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater De Molen, Beuningen
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Daglicht Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Theater De Klinker, Winschoten
Leids Cabaret Festival - finalistentour Wadway Theaterkerk, Spanbroek
De Partizanen - De Partizanen Diligentia, Den Haag
Cabarestafette De Maaspoort, Venlo
Dorine Wiersma Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Steven Goegebeur - De geknipte man Theater Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment Podium Mozaiek, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Theater Ludens, Voorburg
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Theater De Tuin, Leusden
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater Geert Teis, Stadskanaal
Nathalie Baartman - Louter C.C. Stroud, Putten
Ali B - Je Suis Ali Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Theater de Schuur, Zevenbergen
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater Harderwijk, Harderwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Kampanje, Den Helder
Sara Kroos - Doorgefokt Flint, Amersfoort
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Intouchables Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theaterhotel Almelo, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Daniël Arends Orpheus, Apeldoorn
Piepschuim - Zo doen we dat hier Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Cameretten Finalistentournee Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Schouwburg Almere, Almere
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos Posttheater, Arnhem
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Meervaart, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Werftheater, Utrecht

zondag 03 april 2016

Alex Roeka - Voort! Diligentia, Den Haag
Hans Aarsman - Zelf weten Theater de Spiegel, Zwolle
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Je Suis Ali Theater aan het Vrijthof, Maastricht

dinsdag 05 april 2016

Hans Teeuwen Zaantheater, Zaandam
René van Meurs - Even Goede Vrienden Parktheater, Eindhoven
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Het Everloo, Rossum
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Tegenwind Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater 't Speelhuis, Helmond
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Intouchables Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Rob Scheepers - Try-out voor Schroot De Weijer, Boxmeer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Purmaryn, Purmerend

woensdag 06 april 2016

Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Patrick Laureij - Dekking Hoog Rietveld Theater, Delft
Kasper van Kooten Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater Aan de Slinger, Houten
Hans Aarsman - Zelf weten TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Meerpaal, Dronten
Nathalie Baartman - Louter Theater de Kom, Nieuwegein
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Lenette van Dongen - Tegenwind Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Paardenpoetser De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Ironic Curtain Comedy Club Special: Attila The Stockbroker & Barnstorm Checkpoint Charlie, Amsterdam
20:00
Intouchables Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Peter Heerschop Theater De Veste, Delft
1
Sara Kroos - Doorgefokt Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Cameretten Finalistentournee Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Johan Goossens - Daglicht Theater Het Heerenlogement, Beusichem

donderdag 07 april 2016

Kirsten van Teijn - Heilloos Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Leids Cabaret Festival - finalistentour Lindenberg Theater, Nijmegen
Jacquelien de Savornin Lohman Theater de Voorveghter, Hardenberg
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater de Purmaryn, Purmerend
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nathalie Baartman - Louter Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pagina -280