Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Speeldoos
Vught
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Het Klooster
Nuenen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Aan de Slinger
Houten
Het Kielzog
Hoogezand
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Markant Uden
Uden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Veste
Delft
20:30
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Het Klooster
Woerden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Werftheater
Utrecht
Markant Uden
Uden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
C.C. De Pas
Heesch
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cultura
Ede
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
Het Evertshuis
Bodegraven
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Thiemeloods
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Simplon
Groningen
20:00
De Reggehof
Goor
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterpand Weesp
Weesp
Wesopa Weesp
Weesp
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
zaterdag 04 november 2017
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Speeldoos, Vught
20:00
Jetty Mathurin
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Ogterop, Meppel
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Aan de Slinger, Houten
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Kielzog, Hoogezand
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning te rijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pieter Derks - Spot
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Goudse Schouwburg, Gouda
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Fransche School Culemborg, Culemborg
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
zondag 05 november 2017
Jochen Otten - Troosten
Markant Uden, Uden
20:00
Sjaak Bral
Theater De Tuin, Leusden
dinsdag 07 november 2017
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Sanne Wallis de Vries - Gut
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Jan van Besouw, Goirle
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Schaffelaartheater, Barneveld
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 08 november 2017
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Lievekamp, Oss
Marco Lopes - Moedt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Boerderij, Huizen
Ali B - Koorts
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Harderwijk, Harderwijk
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
20:30
Piepschuim
Posttheater, Arnhem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 09 november 2017
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Zundert, Zundert
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Het Musiater, Zevenaar
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jochen Otten - Troosten
Werftheater, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Markant Uden, Uden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Walhalla, Rotterdam
Jan Beuving - Raaklijn
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Zonder verdoving
C.C. De Pas, Heesch
Kirsten van Teijn - Zalf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Posthuis Theater, Heerenveen
Richard Groenendijk - Om alles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cultura, Ede
Fuad Hassen - Held
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater De Veste, Delft
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Evertshuis, Bodegraven
Ali B - Koorts
De Kattendans, Bergeijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 10 november 2017
Claudia de Breij - Nu
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jan Beuving - Raaklijn
Junushoff Theater, Wageningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Koorts
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Sjaak Bral
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - De Onzen
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Om alles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Thiemeloods, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Comedy Night Live: Adam Fields
Simplon, Groningen
20:00
Zonder verdoving
De Reggehof, Goor
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marco Lopes - Moedt
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning te rijk
De Weijer, Boxmeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kattendans, Bergeijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Bellevue, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 11 november 2017
Leon van der Zanden - Kameleon
Theaterpand Weesp, Weesp
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wesopa Weesp, Weesp
Ali B - Koorts
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Schiller Theater Place Royal, Utrecht