CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -281
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 04 nov
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
di 05 nov
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater De Schalm
Assen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
wo 06 nov
De Reggehof
Goor
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
do 07 nov
Munttheater
Weert
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Blauwe Kei
Veghel
1
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium `t Beest
Goes
1
vr 08 nov
Provadja
Alkmaar
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Veluvine
Nunspeet
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Parktheater
Eindhoven
1
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
DOK 6
Panningen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
1
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
za 09 nov
Cultura
Ede
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Figi Theater
Zeist
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater Ludens
Voorburg
zo 10 nov
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
ma 11 nov
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
di 12 nov
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
wo 13 nov
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar

maandag 04 november 2013

20:00
Urbanus Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 05 november 2013

Hans Liberg - ATTACCA Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Katinka Polderman Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Katinka Polderman Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Erik van Muiswinkel Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Diederik van Vleuten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Theater De Schalm, Assen
20:15
Guido Weijers - V Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Isala Theater, Capelle aan den IJssel

woensdag 06 november 2013

Hans Liberg - ATTACCA De Reggehof, Goor
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Eric Koller Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Emilio Guzman Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Lenette van Dongen De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Lebbis Diligentia, Den Haag
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Dolf Jansen De Molenberg, Delfzijl
20:00
Dames voor na Vieren Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Cabarestafette Theater De Veste, Delft
Made in Belgium Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Guido Weijers - V Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Groninger Studenten Festival Posttheater, Arnhem
20:30
Arnhem Lacht, Open Mic comedy night Posttheater, Arnhem

donderdag 07 november 2013

Hans Liberg - ATTACCA Munttheater, Weert
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
De Hyena's Theater PePijn, Den Haag
20:00
Sander van Opzeeland Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Wim Helsen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Daniël Arends Wilminktheater, Enschede
20:00
Dames voor na Vieren Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Meervaart, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Made in Belgium Theater de Blauwe Kei, Veghel
1
20:15
Guido Weijers - V Singer Theater, Laren
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Het Klooster, Woerden
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Diligentia, Den Haag
20:15
Thomas van Luyn's Smaakvol avondje uit Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival - Try-out tou Posttheater, Arnhem
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Emilio Guzman: Een dunne dekmantel (try-out) Podium `t Beest, Goes
1

vrijdag 08 november 2013

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Provadja, Alkmaar
Hans Dorrestijn - Goeie Genade Posthuis Theater, Heerenveen
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Parktheater, Eindhoven
Hans Liberg - ATTACCA Veluvine, Nunspeet
20:00
Guido Weijers - V Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Urbanus Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Sander van Opzeeland Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Micha Wertheim Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Wim Helsen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Lebbis Parktheater, Eindhoven
1
20:00
Katinka Polderman S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Erik van Muiswinkel Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Diederik van Vleuten Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Daniël Arends De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Dames voor na Vieren DOK 6, Panningen
20:00
Murth Mossel Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Made in Belgium Theater aan de Schie, Schiedam
1
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Het Klooster, Woerden
20:15
Thomas van Luyn C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Anuar - Vastberaden Posttheater, Arnhem
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Agora Theater Lelystad, Lelystad

zaterdag 09 november 2013

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Cultura, Ede
20:00
Eric Koller De Molenberg, Delfzijl
20:00
Sander van Opzeeland TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Micha Wertheim Figi Theater, Zeist
20:00
Wim Helsen Meervaart, Amsterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg Venray, Venray
20:00
Katinka Polderman Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Erik van Muiswinkel Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Diederik van Vleuten Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Bon theater, Medemblik
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Schouwburg Almere, Almere
20:30
Leon van der Zanden - REBEL Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Theater Ludens, Voorburg

zondag 10 november 2013

20:00
Marc Marie Huijbregts Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Daniël Arends Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

maandag 11 november 2013

20:00
Benefiet Pepijn AFAS Circustheater, Scheveningen

dinsdag 12 november 2013

Hans Liberg - ATTACCA Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Wim Helsen Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Daniël Arends Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Alex Klaasen Theater de Hofnar, Valkenswaard
Made in Belgium De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Ali B Beken(d)t Posttheater, Arnhem

woensdag 13 november 2013

Hans Dorrestijn Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Hans Liberg - ATTACCA Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jochen Otten TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pagina -281