CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -281
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 30 okt
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
do 31 okt
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Diligentia
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
vr 01 nov
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
1
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Diligentia
Den Haag
1
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Posttheater
Arnhem
za 02 nov
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Het Klooster
Woerden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Cultura
Ede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
zo 03 nov
16:00
Chassé Theater
Breda
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
ma 04 nov
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
di 05 nov
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Theater De Schalm
Assen
wo 06 nov
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
De Reggehof
Goor
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater De Willem
Papendrecht
do 07 nov
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Podium `t Beest
Goes
1
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Singer Theater
Laren

woensdag 30 oktober 2013

20:00
Stefan Pop De Meenthe, Steenwijk
20:30
Steven Brunswijk - Vooroordelen Werftheater, Utrecht
20:30
Team Peter - Wat doe ik hier? Posttheater, Arnhem
20:00
Thomas van Luyn Theater Bouwkunde, Deventer

donderdag 31 oktober 2013

Alex Agnew Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Alex Klaasen Fulcotheater, IJsselstein
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Theater Hof 88, Almelo
20:00
Dames voor na Vieren Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Dolf Jansen Schouwburg Almere, Almere
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Guido Weijers - V Theater Harderwijk, Harderwijk
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Dorrestijn - Goeie Genade Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jeroen Leenders Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Katinka Polderman Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Lebbis Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Lenette van Dongen Diligentia, Den Haag
Made in Belgium Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Marco Roelofs - Kaal Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn Arsenaal Theater, Vlissingen
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Thomas van Luyn Theater Ludens, Voorburg
20:00
Ton Kas Schouwburg Amphion, Doetinchem

vrijdag 01 november 2013

20:00
Alex Klaasen Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Anne Jan Toonstra Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Dames voor na Vieren Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Foto Guido Weijers - V
Guido Weijers - V Theater Harderwijk, Harderwijk
1
20:00
Hans Liberg - ATTACCA Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Lebbis Schouwburg Lochem, Lochem
Foto Lenette van Dongen
Lenette van Dongen Diligentia, Den Haag
1
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Parktheater, Eindhoven
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:30
Roel C. Verburg Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Sander van Opzeeland Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sjoerd Pleijsier, Ids van der Krieke en Nathalie E C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Stefan Pop De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Thomas van Luyn Posttheater, Arnhem

zaterdag 02 november 2013

20:00
ComedyHuis ComedyNight Iduna, Drachten
20:00
Dames voor na Vieren Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Daniël Arends Het Klooster, Woerden
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Diligentia, Den Haag
20:00
Diederik van Vleuten Chassé Theater, Breda
20:30
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Chassé Theater, Breda
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Liberg - ATTACCA Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Klaas van der Eerden - Sixpack (The best of Klaas) Posttheater, Arnhem
20:00
Lenette van Dongen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
LOS Muziektheater - FCKD C.C. Den Herd, Bladel
Made in Belgium Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Marc Marie Huijbregts Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Piepschuim Cultura, Ede
20:15
René van Meurs met Voor de storm Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Thomas van Luyn Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ton Kas Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Wim Helsen Theater De Willem, Papendrecht

zondag 03 november 2013

16:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Chassé Theater, Breda
20:00
Kamagurka - Sprook De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht

maandag 04 november 2013

20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 05 november 2013

20:00
Diederik van Vleuten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Erik van Muiswinkel Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Guido Weijers - V Schaffelaartheater, Barneveld
Hans Liberg - ATTACCA Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Katinka Polderman Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Katinka Polderman Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Theater De Schalm, Assen

woensdag 06 november 2013

20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Arnhem Lacht, Open Mic comedy night Posttheater, Arnhem
20:00
Cabarestafette Theater De Veste, Delft
20:00
Dames voor na Vieren Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Dolf Jansen De Molenberg, Delfzijl
20:00
Emilio Guzman Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Eric Koller Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Groninger Studenten Festival Posttheater, Arnhem
20:15
Guido Weijers - V Schaffelaartheater, Barneveld
Hans Liberg - ATTACCA De Reggehof, Goor
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Lebbis Diligentia, Den Haag
20:00
Lenette van Dongen De Maagd, Bergen op Zoom
Made in Belgium Theater De Willem, Papendrecht

donderdag 07 november 2013

20:00
Alex Klaasen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Diligentia, Den Haag
20:00
Dames voor na Vieren Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Daniël Arends Wilminktheater, Enschede
20:00
De Hyena's Theater PePijn, Den Haag
20:00
Dolf Jansen Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Emilio Guzman: Een dunne dekmantel (try-out) Podium `t Beest, Goes
1
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival - Try-out tou Posttheater, Arnhem
20:15
Guido Weijers - V Singer Theater, Laren
Pagina -281