Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Het Klooster
Woerden
Goudse Schouwburg
Gouda
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Munttheater
Weert
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Musiater
Zevenaar
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Boxtel
Boxtel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Kortrijk
Kortrijk
BREStheater
Brielle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wesopa Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Sneek
Sneek
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Mythe
Goes
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Singer Theater
Laren
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
woensdag 02 november 2016
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Alfred van den Heuvel / Erik Brey / Frans Mulder PURPER's vier jaarge
Schouwburg de Lawei, Drachten
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochen Otten
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Klooster, Woerden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
De Maaspoort, Venlo
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Eva Crutzen - Spiritus
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 03 november 2016
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater Sneek, Sneek
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Kolk, Assen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Jan Beuving - Raaklijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Janneke Jager / Jennifer Evenhuis
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Harry Piekema
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
Wilfried de Jong & Bruut!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Munttheater, Weert
Daniël Arends - De Afterparty
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Spot
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Deventer Schouwburg, Deventer
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Chassé Theater, Breda
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
vrijdag 04 november 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater De Leest, Waalwijk
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ton Kas - JABROER
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Sleutelmoment
Podium Boxtel, Boxtel
Wilfried de Jong & Bruut!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ons Tejater, Lieshout
20:00
Mezrab Comedy Night
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Ergens Anders
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Het Klooster, Woerden
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Diligentia, Den Haag
20:00
Mini & Maxi
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meerpaal, Dronten
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Maaspoort, Venlo
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kunstgreep, Oostzaan
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Oldenosborn - #Life
Cultura, Ede
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Cpunt Theater, Hoofddorp
Minou Bosua - Minoux
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Daniël Arends - De Afterparty
BREStheater, Brielle
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
ATLAS Theater, Emmen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 05 november 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Wesopa Weesp, Weesp
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge - De Peiling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Sneek, Sneek
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater RhederArt, Dieren
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Oldenosborn - #Life
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Omval, Diemen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Mythe, Goes
Ton Kas - JABROER
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bouwkunde, Deventer
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Spant!, Bussum
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Singer Theater, Laren
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg