Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Meervaart
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Posttheater
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Dialoog
Ermelo
De Maaspoort
Venlo
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Ludens
Voorburg
Flint
Amersfoort
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kukeleku
Horst
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Parktheater
Eindhoven
Munttheater
Weert
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Rietveld Theater
Delft
Het Klooster
Woerden
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Wilminktheater
Enschede
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
013
Tilburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Luctor et Emergo
Rilland
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Almere
Almere
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Den heuvel
Alphen
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Concordia
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Klooster
Woerden
C.C. De Werft
Geel
Theater de Koornbeurs
Franeker
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
Diligentia
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
De Heeren van Dongen
Dongen
De Toegift
Den Hoorn
De Schattelijn
Geertruidenberg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Cultura
Ede
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Luctor et Emergo
Rilland
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Walhalla
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Harderwijk
Harderwijk
vrijdag 27 oktober 2017
20:30
Sleutelmoment
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg heel
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Zonder verdoving
De Meerpaal, Dronten
zaterdag 28 oktober 2017
20:15
Clifton Braam - 2 Landen... 1 Liefde
Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Domijnen, Sittard
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Leidse Schouwburg, Leiden
Jan Beuving - Raaklijn
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Posttheater, Arnhem
Jetty Mathurin - De Overdracht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
De Maaspoort, Venlo
Leon van der Zanden - Kameleon
Werftheater, Utrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Ludens, Voorburg
Pieter Derks - Spot
Flint, Amersfoort
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Kolk, Assen
20:00
Richard Groenendijk - Om alles
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Sander van de Pavert - Lucky Live
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Ton Kas - Kakmaker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zondag 29 oktober 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kukeleku, Horst
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Pieter Verelst - Mijn broer en ik
Meervaart, Amsterdam
maandag 30 oktober 2017
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Kampanje, Den Helder
dinsdag 31 oktober 2017
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Parktheater, Eindhoven
Richard Groenendijk - Om alles
Munttheater, Weert
Sanne Wallis de Vries - Gut
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Zonder verdoving
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
woensdag 01 november 2017
Ali B - Koorts
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Theater De Veste, Delft
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Leest, Waalwijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Fuad Hassen - Held
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kom, Nieuwegein
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Rietveld Theater, Delft
Martijn Koning - Koning te rijk
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Spot
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ton Kas - Kakmaker
Wilminktheater, Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Hoftheater, Raalte
20:30
Zonder verdoving
Fulcotheater, IJsselstein
donderdag 02 november 2017
20:30
Ben Phillips
013, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Lampegiet, Veenendaal
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater PePijn, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Luctor et Emergo, Rilland
Fuad Hassen - Held
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Guido Weijers
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Jeroen Smit / Lebbis - Bruto Nationaal Geluk
Parktheater, Eindhoven
Jetty Mathurin - De Overdracht
Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Martijn Koning - Koning te rijk
Den heuvel, Alphen
Richard Groenendijk - Om alles
Posttheater, Arnhem
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Het Evertshuis, Bodegraven
Sanne Wallis de Vries - Gut
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Sjaak Bral
Theater Hof 88, Almelo
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Concordia, Enschede
Ton Kas - Kakmaker
Cpunt Theater, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Zonder verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
vrijdag 03 november 2017
Ali B - Koorts
Het Klooster, Woerden
André Manuel - De Onzen
C.C. De Werft, Geel
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Koornbeurs, Franeker
De Lama's - Back in Action
Ziggo Dome, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Hoge Woerd, De Meern
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Guido Weijers
Diligentia, Den Haag
Jetty Mathurin - De Overdracht
Zaantheater, Zaandam
Jochen Otten - Troosten
De Heeren van Dongen, Dongen
Kirsten van Teijn - Zalf
De Toegift, Den Hoorn
Leon van der Zanden - Kameleon
De Schattelijn, Geertruidenberg
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Klooster, Nuenen
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Cultura, Ede
Pieter Derks - Spot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:30
Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om alles
Luctor et Emergo, Rilland
Sanne Wallis de Vries - Gut
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Sjaak Bral
Schaffelaartheater, Barneveld
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Walhalla, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Harderwijk, Harderwijk