CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -282
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 07 mei
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
wo 08 mei
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Deventer Schouwburg
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Orpheus
Apeldoorn
Singer Theater
Laren
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
Flint
Amersfoort
Theater de Kom
Nieuwegein
Parktheater
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Sneek
Sneek
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Musis
Arnhem
do 09 mei
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Sneek
Sneek
Theater De Veste
Delft
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Junushoff Theater
Wageningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Orpheus
Apeldoorn
Meervaart
Amsterdam
1
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Veluvine
Nunspeet
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
ATLAS Theater
Emmen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Harmonie
Leeuwarden
Kennemer Theater
Beverwijk
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
vr 10 mei
Theater Ludens
Voorburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
1
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Zaantheater
Zaandam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
De Harmonie
Leeuwarden
De Nieuwe Kolk
Assen
DeLaMar
Amsterdam
00:00
De Klif
Nijmegen
BREStheater
Brielle
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Hof 88
Almelo
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Meerpaal
Dronten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Weijer
Boxmeer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Wilminktheater
Enschede
De Maagd
Bergen op Zoom
Spant!
Bussum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Groningen
Groningen

dinsdag 07 mei 2019

20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam

woensdag 08 mei 2019

Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Dolf Jansen - Bijna Cpunt Theater, Hoofddorp
Thomas Acda - Motel Deventer Schouwburg, Deventer
Kommil Foo - Oogst Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin Goudse Schouwburg, Gouda
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles! Singer Theater, Laren
Matroesjka - Brainwash Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Kom, Nieuwegein
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Parktheater, Eindhoven
Alex Ploeg Ultimatum Fulcotheater, IJsselstein
Freek de Jonge - De Suppoost Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Harmonie, Leeuwarden
Karin Bloemen - Souvenirs Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Partizanen - Het leven an sich Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater De Veste, Delft
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Diligentia, Den Haag
20:30
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas Chassé Theater, Breda
20:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is Musis, Arnhem

donderdag 09 mei 2019

Thomas Acda - Motel Theater de Koornbeurs, Franeker
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater Sneek, Sneek
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Breek De Oosterpoort, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yentl en de Boer - Magie DeLaMar, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om Alles! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Junushoff Theater, Wageningen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tineke Schouten - Highlights Theater de Purmaryn, Purmerend
Louise Korthals - Alles is er Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier Meervaart, Amsterdam
1
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arie & Silvester - Wie?! Veluvine, Nunspeet
Alex Ploeg Ultimatum Schaffelaartheater, Barneveld
Freek de Jonge - De Suppoost Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kiki Schippers - Waar ATLAS Theater, Emmen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan! Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Schouwburg de Lawei, Drachten
Peter Pannekoek - Later was alles beter De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is Kennemer Theater, Beverwijk
Henry van Loon - Onze Henry Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
André Manuel - DREEJKLEZOEW Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Maarten van den Berg - Alleen pinguïns zijn zwart-wit Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Arjen Lubach Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Kirsten van Teijn - Nobel De Maaspoort, Venlo
20:15
Paul de Leeuw - Vette Pech! KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Dolf Jansen - Bijna Cultura, Ede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

vrijdag 10 mei 2019

Stefano Keizers - Sorry Baby Theater Ludens, Voorburg
Dolf Jansen - Bijna Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
1
Thomas Acda - Motel Theater De Leest, Waalwijk
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon Theater de Stoep, Spijkenisse
Kommil Foo - Oogst Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Breek Agora Theater Druten, Druten
Theo Nijland - En de rest is onzin De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Nieuwe Kolk, Assen
Yentl en de Boer - Magie DeLaMar, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters De Klif, Nijmegen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST BREStheater, Brielle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Schouwburg Lochem, Lochem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef Theater Hof 88, Almelo
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater de Voorveghter, Hardenberg
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Patrick Laureij Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Rayen Panday - Fenomeen De Meerpaal, Dronten
Claudia de Breij - Nu Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Het Park, Hoorn
Louise Korthals - Alles is er De Weijer, Boxmeer
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Theater 't Speelhuis, Helmond
Lenette van Dongen - Paradijskleier Wilminktheater, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2 De Maagd, Bergen op Zoom
Arie & Silvester - Wie?! Spant!, Bussum
André Manuel - DREEJKLEZOEW Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Alex Ploeg Ultimatum De Domijnen, Sittard
Freek de Jonge - De Suppoost Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pagina -282