CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -282
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
zo 20 okt
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Omval
Diemen
19:00
The Hub for Expats
Eindhoven
Vredenburg
Utrecht
1
20:00
Schouwburg Venray
Venray
ma 21 okt
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
dB's
Utrecht
di 22 okt
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Le Bouche À Oreille
Brussel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
1
20:30
De Maaspoort
Venlo
wo 23 okt
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
De Maaspoort
Venlo
1
20:00
Schouwburg Venray
Venray
do 24 okt
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Podium `t Beest
Goes
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Singer Theater
Laren
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
vr 25 okt
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
1
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
za 26 okt
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
RAAF
Rotterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Zaantheater
Zaandam
zo 27 okt
19:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Posttheater
Arnhem
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
ma 28 okt
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 29 okt
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Munttheater
Weert
wo 30 okt
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Werftheater
Utrecht

zondag 20 oktober 2013

20:00
Kiki Heessels Posttheater, Arnhem
20:00
Eric Koller De Kattendans, Bergeijk
20:00
Marc Marie Huijbregts Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Margriet Bolding Theater De Omval, Diemen
19:00
Eindhoven English Comedy Night The Hub for Expats, Eindhoven
Foto Urbanus
Urbanus Vredenburg, Utrecht
1
20:00
Vet Kindercabaret Schouwburg Venray, Venray

maandag 21 oktober 2013

20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet De Kleine Komedie, Amsterdam
Utrecht English Comedy Night dB's, Utrecht

dinsdag 22 oktober 2013

21:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hans Aarsman TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Theater de Griffioen, Amstelveen
Brussels English Comedy Night Le Bouche À Oreille, Brussel
20:30
Guido Weijers - V Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Stefan Pop Theater De Lievekamp, Oss
1
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! De Maaspoort, Venlo

woensdag 23 oktober 2013

20:00
Micha Wertheim Meervaart, Amsterdam
20:00
Ronald Smink Posttheater, Arnhem
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet De Molenberg, Delfzijl
Foto Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Daniël Arends Theater aan de Schie, Schiedam
Foto Guido Weijers
Guido Weijers De Maaspoort, Venlo
1
20:00
Marco Roelofs - Kaal Schouwburg Venray, Venray

donderdag 24 oktober 2013

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Chassé Theater, Breda
20:00
Sander van Opzeeland Diligentia, Den Haag
20:30
De Koude Kermis: Florence Foster Jenkins Podium `t Beest, Goes
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Dames voor na Vieren C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Erik van Muiswinkel Fulcotheater, IJsselstein
Lavinia Meijer en Attacca Ensemble - Minimal Music Singer Theater, Laren
20:00
Eric Koller Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Micha Wertheim De Meenthe, Steenwijk
20:15
Guido Weijers - V Theater de Blauwe Kei, Veghel

vrijdag 25 oktober 2013

20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Meervaart, Amsterdam
20:30
Alex Agnew Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Sander van Opzeeland Posttheater, Arnhem
20:00
Urbanus De Kattendans, Bergeijk
20:15
LOS Muziektheater - FCKD C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte De Molenberg, Delfzijl
20:15
Oeloek met Prille Roest Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Hans Dorrestijn - Goeie Genade Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Micha Wertheim Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Erik van Muiswinkel Fulcotheater, IJsselstein
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Suzanne Mateysen - La Bomba! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Foto Marco Roelofs - Kaal
Marco Roelofs - Kaal Schouwburg De Kring, Roosendaal
1
20:00
Daniël Arends Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater Sneek, Sneek
20:00
Marieke Visser Werftheater, Utrecht
20:15
Guido Weijers - V Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Dames voor na Vieren De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Cabarestafette Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen

zaterdag 26 oktober 2013

20:00
Emilio Guzman Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Meervaart, Amsterdam
20:30
Alex Agnew Sportpaleis, Antwerpen
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Posttheater, Arnhem
20:00
Eric Koller Musis, Arnhem
20:00
Urbanus De Kattendans, Bergeijk
20:00
Daniël Arends Theater de Beun, Heiloo
20:15
Toen We Jongens Waren Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Dorrestijn Singer Theater, Laren
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Arie Vuyk RAAF, Rotterdam
20:00
Jeroen Leenders Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Agnietenhof, Tiel
20:00
Marieke Visser Werftheater, Utrecht
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Sander van Opzeeland Zaantheater, Zaandam

zondag 27 oktober 2013

19:00
Alex Agnew Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Toen we jongens waren met - De Oer-voorstelling Posttheater, Arnhem
17:30
Martin Simek Beauforthuis, Austerlitz

maandag 28 oktober 2013

20:00
Brigitte Kaandorp / Dolf Jansen / Guido Weijers / Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Eric Koller De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Daniël Arends Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 29 oktober 2013

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Guido Weijers - V Theater De Veste, Delft
20:00
Sander van Opzeeland Parktheater, Eindhoven
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Steven Brunswijk - Vooroordelen Werftheater, Utrecht
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Junushoff Theater, Wageningen
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Munttheater, Weert

woensdag 30 oktober 2013

Foto Dolf Jansen
Dolf Jansen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
20:30
Team Peter - Wat doe ik hier? Posttheater, Arnhem
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Guido Weijers - V Theater De Veste, Delft
20:00
Thomas van Luyn Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Lebbis De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Katinka Polderman Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Sander van Opzeeland Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Anne Jan Toonstra Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Stefan Pop De Meenthe, Steenwijk
20:30
Steven Brunswijk - Vooroordelen Werftheater, Utrecht
Pagina -282