Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Tuin
Leusden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Junushoff Theater
Wageningen
De Kunstgreep
Oostzaan
Parkgebouw
Rijssen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Podium Hoge Woerd
De Meern
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Veur Theater
Leidschendam
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
Flint
Amersfoort
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Muze
Noordwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
De Meerpaal
Dronten
Deventer Schouwburg
Deventer
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Schalm
Veldhoven
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Diligentia
Den Haag
De Speeldoos
Vught
C.C. Stroud
Putten
20:15
Spant!
Bussum
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Sneek
Sneek
C.C. De Werft
Geel
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Deurne
Deurne
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
Parktheater
Eindhoven
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Dorpshuis
Nigtevecht
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
BaronTheater
Opende
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater De Kik
Elst
Parktheater
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Idea
Soest
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Den Bolder
Waspik
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Schie
Schiedam
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Ludens
Voorburg
De Reggehof
Goor
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
Schouwburg Ogterop
Meppel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
vrijdag 30 november 2018
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater De Tuin, Leusden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Junushoff Theater, Wageningen
Patrick Laureij
De Kunstgreep, Oostzaan
Oldenhermanns - UNSEXED
Parkgebouw, Rijssen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater de Kampanje, Den Helder
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Melk & Dadels
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Matroesjka - Brainwash
Podium Hoge Woerd, De Meern
Martijn Koning - Koning van de dieren
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Kardol - Bang
Het Veur Theater, Leidschendam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
De Nieuwe Kolk, Assen
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kiki Schippers - Waar
Chassé Theater, Breda
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Posttheater, Arnhem
Johan Goossens - Vlam
Diligentia, Den Haag
Jochen Otten - Troosten
Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Flint, Amersfoort
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Freek de Jonge - De Suppoost
De Muze, Noordwijk
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Emilio Guzman - Kom dan!
De Meerpaal, Dronten
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Deventer Schouwburg, Deventer
De Partizanen - Het leven an sich
Fransche School Culemborg, Culemborg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Arie & Silvester - Wie?!
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Schalm, Veldhoven
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Alex Klaasen
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 01 december 2018
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Diligentia, Den Haag
William Boeva - Reset
De Speeldoos, Vught
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Stroud, Putten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Spant!, Bussum
Ton Kas - Kakmaker
Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Highlights
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Thomas Acda - Motel
Theater Sneek, Sneek
Stefano Keizers - Erg Heel
C.C. De Werft, Geel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Deurne, Deurne
René van Meurs - Ik beloof niks
Posttheater, Arnhem
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Rietveld Theater, Delft
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Parktheater, Eindhoven
Rayen Panday - Fenomeen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Purper - Purper's Passie
De Muze, Noordwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Aan de Slinger, Houten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Berkelland, Eibergen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Laureij
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Oldenhermanns - UNSEXED
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Nathalie Baartman - Breek
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Murth Mossel - Pauwer
BaronTheater, Opende
Martijn Koning - Koning van de dieren
S.C.C. De Ruchte, Someren
Martijn Kardol - Bang
Theater De Kik, Elst
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Parktheater, Eindhoven
Louise Korthals - Alles is er
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Idea, Soest
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Kiki Schippers - Waar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Den Bolder, Waspik
Johan Goossens - Vlam
Schaffelaartheater, Barneveld
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jeroen van Merwijk - Lucky
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan de Schie, Schiedam
Jan Beuving - Rotatie
Orpheus, Apeldoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Odeon, Zwolle
Hadewych Minis - Minis Plus
Spant!, Bussum
20:15
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Freek de Jonge - De Suppoost
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Frank van Pamelen / Jan J Pieterse / John Schleipen - TALK
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
Emilio Guzman - Kom dan!
De Meenthe, Steenwijk
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Ludens, Voorburg
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Reggehof, Goor
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Schattelijn, Geertruidenberg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Gabriels - Gelukzoeker
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. Ons Gebouw, Bolsward