CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -283
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 okt
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Meervaart
Amsterdam
zo 13 okt
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
ma 14 okt
Paradiso
Amsterdam
di 15 okt
Theater PePijn
Den Haag
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Junushoff Theater
Wageningen
1
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
wo 16 okt
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
De Vorstin
Hilversum
do 17 okt
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Boom Chicago
Amsterdam
2
2
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Cultura
Ede
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
1
1
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vr 18 okt
Theater de Mythe
Goes
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
DOK 6
Panningen
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Spant!
Bussum
1
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
za 19 okt
Meervaart
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede

zaterdag 12 oktober 2013

20:00
Thomas van Luyn Het Klooster, Woerden
20:00
Stefan Pop Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Sander van Opzeeland Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet Schouwburg Venray, Venray
20:00
Marc Marie Huijbregts Agnietenhof, Tiel
20:00
Lenette van Dongen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Lebbis Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Dames voor na Vieren Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Cabarestafette deluxe Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Comedy Night: Victor Luis van Es + Eric van der Wo Effenaar, Eindhoven
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
De LULverhalen - Howard Komproe C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Sara Kroos C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Meervaart, Amsterdam

zondag 13 oktober 2013

20:00
Vet Kindercabaret Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Marc Marie Huijbregts Agnietenhof, Tiel

maandag 14 oktober 2013

Tex de Wit / Howard Komproe / Dolf Jansen / Thijs Paradiso, Amsterdam

dinsdag 15 oktober 2013

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater PePijn, Den Haag
Brokstukken Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Jeroen Leenders De Oosterpoort, Groningen
20:00
Urbanus De Meenthe, Steenwijk
Foto Ton Kas
Ton Kas Junushoff Theater, Wageningen
1
20:00
Lenette van Dongen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends Orpheus, Apeldoorn
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Parktheater, Eindhoven
20:15
Guido Weijers - V Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard

woensdag 16 oktober 2013

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater PePijn, Den Haag
Hans Dorrestijn - Goeie Genade Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Ida van Drill Posttheater, Arnhem
20:00
Urbanus De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ton Kas Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Lenette van Dongen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel De Kattendans, Bergeijk
20:00
Montezuma's Revenge C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Theater Idea, Soest
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Guido Weijers - V Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Herman in een bakje Geitenkwark Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Roel C. Verburg De Vorstin, Hilversum

donderdag 17 oktober 2013

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Amsterdam English Comedy Night Boom Chicago, Amsterdam
2
2
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Thomas van Luyn Cultura, Ede
20:00
Sander van Opzeeland Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Micha Wertheim Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lenette van Dongen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lebbis Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Katinka Polderman Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Daniël Arends Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Dames voor na Vieren Theater Ludens, Voorburg
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer De Kattendans, Bergeijk
20:00
Alex Agnew / David Deery / David Duff / Neil Robin Boom Chicago, Amsterdam
1
1
20:15
Guido Weijers - V Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

vrijdag 18 oktober 2013

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater de Mythe, Goes
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Eddy Zoëy / Henk Westbroek / Howard Komproe Posttheater, Arnhem
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Marieke Visser Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Marco Roelofs - Kaal DOK 6, Panningen
20:00
De Hyena's Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Emilio Guzman Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Stefan Pop Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Sander van Opzeeland Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Micha Wertheim Flint, Amersfoort
Foto Lenette van Dongen
Lenette van Dongen De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:00
Lebbis Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Katinka Polderman Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Kamagurka - Sprook Musis, Arnhem
20:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Dolf Jansen Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Spant!, Bussum
20:00
Daniël Arends Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dames voor na Vieren Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Cabarestafette Theater de Mythe, Goes
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer C.C. De Kei, Reusel
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Figi Theater, Zeist
20:15
Guido Weijers - V Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Spant!, Bussum
1
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! De Schattelijn, Geertruidenberg

zaterdag 19 oktober 2013

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Meervaart, Amsterdam
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Theater Sneek, Sneek
20:00
Arie Koomen / Eric van der Woude / Wilko Terwijn Posttheater, Arnhem
20:00
LOS Muziektheater - FCKD C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Urbanus Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
De Hyena's Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Thomas van Luyn Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Sander van Opzeeland De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Marc Marie Huijbregts Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Lenette van Dongen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lebbis Agnietenhof, Tiel
20:00
Erik van Muiswinkel Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Daniël Arends TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Dames voor na Vieren Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Pagina -283