CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -283
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 18 okt
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Spant!
Bussum
1
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
za 19 okt
Meervaart
Amsterdam
Theater Sneek
Sneek
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
zo 20 okt
19:00
The Hub for Expats
Eindhoven
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Vredenburg
Utrecht
1
ma 21 okt
dB's
Utrecht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 22 okt
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Le Bouche À Oreille
Brussel
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
1
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Maaspoort
Venlo
21:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
wo 23 okt
20:00
Posttheater
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
De Maaspoort
Venlo
1
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
do 24 okt
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Singer Theater
Laren
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Podium `t Beest
Goes
vr 25 okt
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Werftheater
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
1
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Sportpaleis
Antwerpen
za 26 okt
Singer Theater
Laren
20:00
RAAF
Rotterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Musis
Arnhem
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Hof 88
Almelo

vrijdag 18 oktober 2013

20:00
Stefan Pop Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Sander van Opzeeland Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Micha Wertheim Flint, Amersfoort
Foto Lenette van Dongen
Lenette van Dongen De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:00
Lebbis Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Katinka Polderman Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Kamagurka - Sprook Musis, Arnhem
20:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Dolf Jansen Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Spant!, Bussum
20:00
Daniël Arends Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dames voor na Vieren Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Cabarestafette Theater de Mythe, Goes
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer C.C. De Kei, Reusel
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Figi Theater, Zeist
20:15
Guido Weijers - V Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Spant!, Bussum
1
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! De Schattelijn, Geertruidenberg

zaterdag 19 oktober 2013

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Meervaart, Amsterdam
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Theater Sneek, Sneek
20:00
Arie Koomen / Eric van der Woude / Wilko Terwijn Posttheater, Arnhem
20:00
LOS Muziektheater - FCKD C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Urbanus Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
De Hyena's Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Thomas van Luyn Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Sander van Opzeeland De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Marc Marie Huijbregts Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Lenette van Dongen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lebbis Agnietenhof, Tiel
20:00
Erik van Muiswinkel Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Daniël Arends TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Dames voor na Vieren Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Dara Faizi met Gevaarlijke gedachten Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis

zondag 20 oktober 2013

19:00
Eindhoven English Comedy Night The Hub for Expats, Eindhoven
20:00
Kiki Heessels Posttheater, Arnhem
20:00
Eric Koller De Kattendans, Bergeijk
20:00
Margriet Bolding Theater De Omval, Diemen
20:00
Vet Kindercabaret Schouwburg Venray, Venray
20:00
Marc Marie Huijbregts Deventer Schouwburg, Deventer
Foto Urbanus
Urbanus Vredenburg, Utrecht
1

maandag 21 oktober 2013

Utrecht English Comedy Night dB's, Utrecht
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 22 oktober 2013

Hans Aarsman TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Brussels English Comedy Night Le Bouche À Oreille, Brussel
20:00
Stefan Pop Theater De Lievekamp, Oss
1
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Guido Weijers - V Fulcotheater, IJsselstein
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! De Maaspoort, Venlo
21:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

woensdag 23 oktober 2013

20:00
Ronald Smink Posttheater, Arnhem
Foto Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Goudse Schouwburg, Gouda
1
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Marco Roelofs - Kaal Schouwburg Venray, Venray
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet De Molenberg, Delfzijl
20:00
Micha Wertheim Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends Theater aan de Schie, Schiedam
Foto Guido Weijers
Guido Weijers De Maaspoort, Venlo
1
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Theater de Purmaryn, Purmerend

donderdag 24 oktober 2013

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lavinia Meijer en Attacca Ensemble - Minimal Music Singer Theater, Laren
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Chassé Theater, Breda
20:00
Eric Koller Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sander van Opzeeland Diligentia, Den Haag
20:00
Micha Wertheim De Meenthe, Steenwijk
20:00
Erik van Muiswinkel Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Guido Weijers - V Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Dames voor na Vieren C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
De Koude Kermis: Florence Foster Jenkins Podium `t Beest, Goes

vrijdag 25 oktober 2013

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Urbanus De Kattendans, Bergeijk
20:00
Marieke Visser Werftheater, Utrecht
Foto Marco Roelofs - Kaal
Marco Roelofs - Kaal Schouwburg De Kring, Roosendaal
1
20:00
Sander van Opzeeland Posttheater, Arnhem
20:00
Micha Wertheim Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Erik van Muiswinkel Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Daniël Arends Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Dames voor na Vieren De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Cabarestafette Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Meervaart, Amsterdam
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte De Molenberg, Delfzijl
20:15
LOS Muziektheater - FCKD C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater Sneek, Sneek
20:15
Guido Weijers - V Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Oeloek met Prille Roest Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Suzanne Mateysen - La Bomba! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Alex Agnew Sportpaleis, Antwerpen

zaterdag 26 oktober 2013

Hans Dorrestijn Singer Theater, Laren
20:00
Arie Vuyk RAAF, Rotterdam
20:00
Jeroen Leenders Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Eric Koller Musis, Arnhem
20:00
Urbanus De Kattendans, Bergeijk
20:00
Marieke Visser Werftheater, Utrecht
20:00
Emilio Guzman Theater Hof 88, Almelo
Pagina -283