CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -284
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 10 okt
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Podium `t Beest
Goes
vr 11 okt
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Zuiderparktheater
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Speeldoos
Baarn
1
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Tripodia Katwijk
Katwijk
20:15
DOK 6
Panningen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
BREStheater
Brielle
za 12 okt
Theater De Winsinghhof
Roden
19:00
Theather Vlintenholt
Odoorn
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Meervaart
Amsterdam
zo 13 okt
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
ma 14 okt
Paradiso
Amsterdam
di 15 okt
Theater PePijn
Den Haag
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Junushoff Theater
Wageningen
1
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
wo 16 okt
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Idea
Soest
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
De Vorstin
Hilversum
do 17 okt
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Boom Chicago
Amsterdam
2
2
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Cultura
Ede
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
1
1
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
vr 18 okt
Theater de Mythe
Goes
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
DOK 6
Panningen
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem

donderdag 10 oktober 2013

20:15
Guido Weijers - V Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Freek de Jonge - Circus Kribbe De Speeldoos, Vught
20:30
Enge Buren : De Ware Naaktheid Podium `t Beest, Goes

vrijdag 11 oktober 2013

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Orpheus, Apeldoorn
Brendon Burns / Greg Shapiro Zuiderparktheater, Den Haag
20:00
Eric Koller Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Urbanus Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Marco Roelofs - Kaal Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Thomas van Luyn Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Stefan Pop Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Sander van Opzeeland Flint, Amersfoort
20:00
Lenette van Dongen Spant!, Bussum
20:00
Lebbis Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Erik van Muiswinkel van Beresteyn, Veendam
20:00
Dolf Jansen Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Het Postkantoor, Bovenkarspel
Foto Youp van 't Hek
Youp van 't Hek Theater de Speeldoos, Baarn
1
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Guido Weijers - V Tripodia Katwijk, Katwijk
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet DOK 6, Panningen
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! BREStheater, Brielle

zaterdag 12 oktober 2013

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Theater De Winsinghhof, Roden
19:00
Faulty Towers Theather Vlintenholt, Odoorn
20:00
De Bloeiende Maagden Posttheater, Arnhem
20:00
Eric Koller Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater Hof 88, Almelo
20:00
Emilio Guzman Theater Achterom, Hilversum
20:00
Vet Kindercabaret Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Thomas van Luyn Het Klooster, Woerden
20:00
Stefan Pop Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Sander van Opzeeland Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet Schouwburg Venray, Venray
20:00
Marc Marie Huijbregts Agnietenhof, Tiel
20:00
Lenette van Dongen Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Lebbis Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Dames voor na Vieren Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Cabarestafette deluxe Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Comedy Night: Victor Luis van Es + Eric van der Wo Effenaar, Eindhoven
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
De LULverhalen - Howard Komproe C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Sara Kroos C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Meervaart, Amsterdam

zondag 13 oktober 2013

20:00
Vet Kindercabaret Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Marc Marie Huijbregts Agnietenhof, Tiel

maandag 14 oktober 2013

Tex de Wit / Howard Komproe / Dolf Jansen / Thijs Paradiso, Amsterdam

dinsdag 15 oktober 2013

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater PePijn, Den Haag
Brokstukken Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Jeroen Leenders De Oosterpoort, Groningen
20:00
Urbanus De Meenthe, Steenwijk
Foto Ton Kas
Ton Kas Junushoff Theater, Wageningen
1
20:00
Lenette van Dongen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends Orpheus, Apeldoorn
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Parktheater, Eindhoven
20:15
Guido Weijers - V Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard

woensdag 16 oktober 2013

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater PePijn, Den Haag
Hans Dorrestijn - Goeie Genade Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Ida van Drill Posttheater, Arnhem
20:00
Urbanus De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ton Kas Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Lenette van Dongen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel De Kattendans, Bergeijk
20:00
Montezuma's Revenge C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Theater Idea, Soest
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Guido Weijers - V Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Herman in een bakje Geitenkwark Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Roel C. Verburg De Vorstin, Hilversum

donderdag 17 oktober 2013

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Amsterdam English Comedy Night Boom Chicago, Amsterdam
2
2
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Thomas van Luyn Cultura, Ede
20:00
Sander van Opzeeland Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Micha Wertheim Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Lenette van Dongen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lebbis Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Katinka Polderman Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Daniël Arends Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Dames voor na Vieren Theater Ludens, Voorburg
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer De Kattendans, Bergeijk
20:00
Alex Agnew / David Deery / David Duff / Neil Robin Boom Chicago, Amsterdam
1
1
20:15
Guido Weijers - V Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

vrijdag 18 oktober 2013

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater de Mythe, Goes
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Eddy Zoëy / Henk Westbroek / Howard Komproe Posttheater, Arnhem
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Marieke Visser Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Marco Roelofs - Kaal DOK 6, Panningen
20:00
De Hyena's Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Emilio Guzman Theater 't Pand, Gorinchem
Pagina -284