CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -285
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 18 dec
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Reehorst
Ede
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
za 19 dec
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater de Mythe
Goes
Zaantheater
Zaandam
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zo 20 dec
15:00
P3
Purmerend
15:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Bimhuis
Amsterdam
ma 21 dec
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
di 22 dec
Theater De Veste
Delft
15:00
Cultura
Ede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
wo 23 dec
15:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Chassé Theater
Breda
za 26 dec
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
zo 27 dec
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
1
ma 28 dec
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
1
di 29 dec
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Palethe
Overpelt
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
wo 30 dec
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
do 31 dec
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
1
za 02 jan
Chassé Theater
Breda
zo 03 jan
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
ma 04 jan
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
di 05 jan
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
wo 06 jan
Theater De Veste
Delft
1
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Het Musiater
Zevenaar
do 07 jan
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Ins Blau
Leiden
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Spant!
Bussum

vrijdag 18 december 2015

20:15
Herman Finkers Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Cameretten Finalistentournee Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon De Reehorst, Ede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Meervaart, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV² Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Pieter Derks Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Posttheater, Arnhem
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos BREStheater, Brielle
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer

zaterdag 19 december 2015

Alex Roeka - Voort! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - JABROER Diligentia, Den Haag
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook Schouwburg Het Park, Hoorn
Vincent Geers - Je moet het maar durven Theater Bellevue, Amsterdam
Soundos - Geboren met ervaring Schouwburg de Lawei, Drachten
Lankmoed - Onvergetelijk De Maagd, Bergen op Zoom
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST Theater PePijn, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Ali B - Je Suis Ali De Smeltkroes, Maarheeze
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater de Mythe, Goes
Dolf Jansen - Hardverwarmend Zaantheater, Zaandam
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Schouwburg Hengelo, Hengelo
Piepschuim - Op recept (reprise) Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Herman Finkers Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Huub Stapel - MV² Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Cameretten Finalistentournee C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop Theater De Omval, Diemen
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Posttheater, Arnhem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Agora Theater Lelystad, Lelystad

zondag 20 december 2015

15:00
Kirsten van Teijn - Heilloos P3, Purmerend
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theater ’t Mozaïek, Wijchen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Vincent Bijlo Bimhuis, Amsterdam

maandag 21 december 2015

20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Agora Theater Lelystad, Lelystad

dinsdag 22 december 2015

Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater De Veste, Delft
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Cultura, Ede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

woensdag 23 december 2015

15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Dolf Jansen - Hardverwarmend (Oudejaars 2015) Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Chassé Theater, Breda

zaterdag 26 december 2015

Dolf Jansen - Hardverwarmend De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk

zondag 27 december 2015

Dolf Jansen - Hardverwarmend De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
1

maandag 28 december 2015

20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Diligentia, Den Haag
1

dinsdag 29 december 2015

Cameretten Finalistentournee Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak C.C. Palethe, Overpelt
Dolf Jansen - Hardverwarmend De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Diligentia, Den Haag
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Orpheus, Apeldoorn

woensdag 30 december 2015

Cameretten Finalistentournee Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Diligentia, Den Haag

donderdag 31 december 2015

Dolf Jansen - Hardverwarmend De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Diligentia, Den Haag
1

zaterdag 02 januari 2016

Ton Kas - JABROER Chassé Theater, Breda

zondag 03 januari 2016

Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag

maandag 04 januari 2016

20:00
Najib Amhali Theater Bellevue, Amsterdam

dinsdag 05 januari 2016

Herman in een bakje geitenkwark - 2 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Schalm, Veldhoven

woensdag 06 januari 2016

Ton Kas - JABROER Theater De Veste, Delft
1
Hans Liberg - Jazz & Comedy Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Je Suis Ali TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Barrage Orpheus, Apeldoorn
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Schouwburg Venray, Venray
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jan De Wilde 30CC/Schouwburg, Leuven
20:15
Johan Goossens - Daglicht Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Het Musiater, Zevenaar

donderdag 07 januari 2016

Alex Roeka - Voort! Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - JABROER Theaterhotel Almelo, Almelo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg Ogterop, Meppel
André Manuel - Het geval apart Theater Ins Blau, Leiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy De Meenthe, Steenwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Spant!, Bussum
Pagina -285