Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Hoftheater
Raalte
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Markant Uden
Uden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Onder de Molen
Vorden
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. De Werft
Geel
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Sneek
Sneek
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
't Getouw
Mol
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Paard
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
donderdag 02 april 2015
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Lach het weg
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Kusje erop
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen | & Paren &
Meervaart, Amsterdam
20:00
Howard Komproe - De LULverhalen 2
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - ATTACCA
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
De Maaspoort, Venlo
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
Het Musiater, Zevenaar
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Het Klooster, Woerden
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Hoftheater, Raalte
Daniël Arends - Carte Blanche
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Markant Uden, Uden
Buitenstaanders
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
vrijdag 03 april 2015
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe
Onder de Molen, Vorden
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Oeloek - Prille Roest
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Max van den Burg - Amok
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
C.C. De Werft, Geel
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Wilminktheater, Enschede
20:00
Intgeniep - Op en haar
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Posttheater, Arnhem
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:30
Eric Koller - blijft thuis!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Carte Blanche
Diligentia, Den Haag
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Buitenstaanders
Theater Sneek, Sneek
20:00
Brokstukken - Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater De Veste, Delft
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Cpunt Theater, Hoofddorp
zaterdag 04 april 2015
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out)
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
MaroComedy | Thema nog niet bekend
Meervaart, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Lach het weg
De Muze, Noordwijk
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jetty Mathurin - #LOL
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Parktheater, Eindhoven
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
BREStheater, Brielle
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
't Getouw, Mol
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Theater Zinin, Nijverdal
Daniël Arends - Carte Blanche
Diligentia, Den Haag
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater Sneek, Sneek
20:30
Carolien Borgers
Paard, Den Haag
Buitenstaanders
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Leidse Schouwburg, Leiden
dinsdag 07 april 2015
20:00
Urbanus Zelf!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Musis, Arnhem
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Parktheater, Eindhoven
20:00
Intgeniep - Op en haar
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends - Carte Blanche
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 08 april 2015
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Tom Sligting / Wouter Monden
Hofman, Utrecht
20:00
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd (try-out)
Scheltema Complex, Leiden
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Niet Schieten! - Kusje Erop
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Nicole Mischler / Peter More
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Max van den Burg - Amok
Het Klooster, Nuenen
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Lach het weg
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater De Storm, Winterswijk