Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Meervaart
Amsterdam
Casino Beringen
Beringen
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Zaantheater
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Munttheater
Weert
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Wilminktheater
Enschede
Stadstheater Arnhem
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
Wilminktheater
Enschede
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Diligentia
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Vorstin
Hilversum
Ziggo Dome
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
De Zwalmparel
Zwalm
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Ziggo Dome
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater aan de Schie
Schiedam
Meervaart
Amsterdam
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
14:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
15:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
vrijdag 02 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Meervaart, Amsterdam
William Boeva - Reset
Casino Beringen, Beringen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Almere, Almere
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Schouwburg Venray, Venray
zaterdag 03 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Wilminktheater, Enschede
Micha Wertheim - Iemand Anders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Theo Maassen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sanne Wallis de Vries - Gut
Meervaart, Amsterdam
20:15
William Boeva - Reset
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Markant Uden, Uden
zondag 04 juni 2017
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 05 juni 2017
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 06 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schuur, Haarlem
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
woensdag 07 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Zaantheater, Zaandam
donderdag 08 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 09 juni 2017
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
20:00
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schalm, Veldhoven
21:30
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zaterdag 10 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Martiniplaza, Groningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kasper van der Laan - Metamorfosa
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 11 juni 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
maandag 12 juni 2017
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 13 juni 2017
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Parktheater, Eindhoven
woensdag 14 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
donderdag 15 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Theater De Storm, Winterswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 16 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Diligentia, Den Haag
William Boeva - Reset
De Zwalmparel, Zwalm
20:00
Pieter Derks
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 17 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:00
Micha Wertheim - De Hik
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
14:30
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
Gabbers
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Russell Howard - Around The World
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Martijn Kardol - Bang
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 18 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Russell Howard - Around The World
Meervaart, Amsterdam
20:30
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Paradiso, Amsterdam
woensdag 21 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
donderdag 22 juni 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
De Meindert & Igor & De Jonge Boschfazant & Kesanova Show
Neushoorn, Leeuwarden
vrijdag 23 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater aan de Schie, Schiedam
Russell Howard - Around The World
Meervaart, Amsterdam
21:00
Mark van de Veerdonk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
zaterdag 24 juni 2017
20:30
Janneke de Bijl - En dan?
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 25 juni 2017
14:30
Q-Comedy
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Tom Sligting
De Flux, Zaandam
woensdag 28 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kampanje, Den Helder
vrijdag 30 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kampanje, Den Helder
Comedy @ de ArenA
Amsterdam ArenA, Amsterdam
zaterdag 01 juli 2017
20:30
Kirsten van Teijn - Zalf
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
René van Meurs - Uurtje Buiten Spelen
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zaterdag 15 juli 2017
15:00
Kiki Schippers - Kiki met band
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam