CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -287
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 14 dec
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:15
Theater De Kolk
Assen
20:15
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zo 15 dec
Spant!
Bussum
19:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
ma 16 dec
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 17 dec
Theater De Kolk
Assen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Paradiso
Amsterdam
1
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Maaspoort
Venlo
wo 18 dec
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
1
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Chassé Theater
Breda
do 19 dec
Flint
Amersfoort
Theater Vleuterweide
Vleuten
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
1
20:30
Podium `t Beest
Goes
vr 20 dec
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zaantheater
Zaandam
Mezz
Breda
3
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
BREStheater
Brielle
za 21 dec
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Parktheater
Eindhoven
zo 22 dec
15:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam

zaterdag 14 december 2013

20:00
Piepschuim Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Piepschuim Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Piepschuim Fidei et Arti, Oudenbosch
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater De Kolk, Assen
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Flint, Amersfoort
20:30
Kasper van Kooten - Karakters Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Parktheater, Eindhoven
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Agora Theater Lelystad, Lelystad

zondag 15 december 2013

Hans Liberg Spant!, Bussum
19:00
Guido Weijers - V Chassé Theater, Breda
20:00
Typisch surinaams Meervaart, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Theater de Kom, Nieuwegein

maandag 16 december 2013

20:00
Youp van 't Hek Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Typisch surinaams Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Maarten van Rossem Paradiso, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim Oude Luxor Theater, Rotterdam
Philippe Geubels Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 17 december 2013

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Theater De Kolk, Assen
Hans Liberg - ATTACCA Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Youp van 't Hek Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Guido Weijers - V Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Typisch surinaams Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jeroen Leenders Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Urbanus Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Maarten van Rossem Paradiso, Amsterdam
1
20:00
Dames voor na Vieren Fulcotheater, IJsselstein
Made in Belgium De Maaspoort, Venlo
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte De Maaspoort, Venlo

woensdag 18 december 2013

Hans Liberg - ATTACCA Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Youp van 't Hek Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Guido Weijers - V Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Typisch surinaams Schouwburg Almere, Almere
20:00
Urbanus Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Micha Wertheim Orpheus, Apeldoorn
1
20:00
Katinka Polderman Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Daniël Arends - De zachte heelmeester Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Dames voor na Vieren Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Alex Klaasen Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Martijn Hillenius - NU Posttheater, Arnhem
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Chassé Theater, Breda

donderdag 19 december 2013

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Flint, Amersfoort
Hank / Peter Pannekoek / Ruud Smulders / Silvester Theater Vleuterweide, Vleuten
Hans Liberg - ATTACCA Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Youp van 't Hek Agnietenhof, Tiel
20:00
Lenette van Dongen Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Katinka Polderman De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Erik van Muiswinkel Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Dames voor na Vieren Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Cabarestafette Flint, Amersfoort
20:00
Alex Klaasen Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Made in Belgium Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
LOS Muziektheater - FCKD Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Theater De Veste, Delft
20:15
Pieter Derks De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Enge Buren - De ware naaktheid Posttheater, Arnhem
20:30
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Schouwburg Almere, Almere
Foto Daniël Arends - De zachte heelmeester
Daniël Arends - De zachte heelmeester Theater de Griffioen, Amstelveen
1
20:30
Paul van Soest: De Man van Madonna Podium `t Beest, Goes

vrijdag 20 december 2013

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater Bouwkunde, Deventer
Hans Dorrestijn - Goeie Genade Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Ladies of Disco & Soul Zaantheater, Zaandam
20:00
Youp van 't Hek Agnietenhof, Tiel
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue De Meenthe, Steenwijk
20:00
Guido Weijers - V Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Thomas van Luyn Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Lenette van Dongen Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Alex Klaasen Zaantheater, Zaandam
20:00
Alex Klaasen Zaantheater, Zaandam
Foto Burengerucht: Marco Roelofs – semi seated
Burengerucht: Marco Roelofs – semi seated Mezz, Breda
3
20:15
Pieter Derks De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Enge Buren - De ware naaktheid Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte De Speeldoos, Vught
20:30
Daniël Arends - De zachte heelmeester BREStheater, Brielle

zaterdag 21 december 2013

20:00
Ladies of Disco & Soul Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Guido Weijers - V Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Emilio Guzman Theater Ludens, Voorburg
20:00
Lenette van Dongen Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Alex Klaasen De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Pieter Derks De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Fred Zuiderwijk - Kringloop Diligentia, Den Haag
20:15
Daniël Arends - De zachte heelmeester Spant!, Bussum
20:30
Enge Buren - De ware naaktheid Posttheater, Arnhem
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Parktheater, Eindhoven

zondag 22 december 2013

15:00
Rob en Emiel - Geknipt & Geschoren Posttheater, Arnhem
20:00
Ladies of Disco & Soul Theater Zuidplein, Rotterdam
Pagina -287