CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -287
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 22 nov
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
za 23 nov
00:00
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Muze
Noordwijk
C.C. De Klameare
Workum
De Harmonie
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
1
De Wiese
Schalkwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
De Weijer
Boxmeer
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater Koningsduin
Castricum
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
Ons Tejater
Lieshout
2
Theater Houten Kaap
Ouddorp
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
De Skâns
Gorredijk
1
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
zo 24 nov
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Jan van Besouw
Goirle
14:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
14:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
14:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Het Trefpunt
Warmond
ma 25 nov
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 26 nov
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Mezz
Breda
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
wo 27 nov
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg De Kring
Roosendaal

vrijdag 22 november 2019

20:00
Dolf Jansen Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Laura Laune Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tineke Schouten - Highlights Figi Theater, Zeist
20:15
Spruijt & Opperman - Heimweeën De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Dok6, Panningen
20:15
Enge Buren - BASTA! Flint, Amersfoort
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek Theater Idea, Soest
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Alex Ploeg - Ultimatum Cultura, Ede
20:15
Hehobros De Maaspoort, Venlo
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Daan Boom - De Eerste Theater De Omval, Diemen
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat BREStheater, Brielle
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Edson Da Graça - Wakker Posttheater, Arnhem
20:30
Anuar - EERLIJK Rietveld Theater, Delft

zaterdag 23 november 2019

00:00
Yora Rienstra - UP Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Oude Luxor Theater, Rotterdam
Najib Amhali - Waar was ik? Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid De Nieuwe Kolk, Assen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Ervaring De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij C.C. De Klameare, Workum
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 De Harmonie, Leeuwarden
De Patrizanen - Het leven an sich Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
1
Piepschuim - Grote Woorden De Wiese, Schalkwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Schouwburg Ogterop, Meppel
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Nathalie Baartman - Breek Theater De Winsinghhof, Roden
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater De Veste, Delft
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee De Weijer, Boxmeer
00:00
Soundos - Niets te verliezen Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater Koningsduin, Castricum
00:00
René van Meurs - Hunkert Het Klooster, Woerden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Ons Tejater, Lieshout
2
Max van den Burg - Paasbest Theater Houten Kaap, Ouddorp
Sara Kroos - Verte Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Enge Buren - BASTA! Theater de Mythe, Goes
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - Highlights Figi Theater, Zeist
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk De Meerpaal, Dronten
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live De Skâns, Gorredijk
1
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Dion Owen Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei Posttheater, Arnhem
20:30
Daan Boom - De Eerste Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Een halfje Purper De Groene Zwaan, De Rijp
23:45
Late Night at Haug Comedy Club Haug, Rotterdam

zondag 24 november 2019

00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Jan van Besouw, Goirle
14:30
P.S. Neem je zwemspullen mee! Gebouw-T, Bergen op Zoom
14:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
14:30
De Limburgse Buuttecup Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Het Trefpunt, Warmond

maandag 25 november 2019

Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Veste, Delft
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 26 november 2019

Kasper van der Laan - 1 Kilo De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Theater aan de Schie, Schiedam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Orpheus, Apeldoorn
20:00
Gerard Cox - COX, De grote grijze belofte Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus De Maaspoort, Venlo
20:00
Chassé Comedy Club Mezz, Breda
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater De Veste, Delft
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Singer Theater, Laren
20:15
Hehobros Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Dubbelshow: Gerthein Boersma vs Mark Waumans Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek Kantine Walhalla, Rotterdam

woensdag 27 november 2019

00:00
Yora Rienstra - UP Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Best of... Ton Kas Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Theater de Kom, Nieuwegein
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pagina -287