Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Munttheater
Weert
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Agnietenhof
Tiel
Theater De Veste
Delft
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Jan van Besouw
Goirle
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Meervaart
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Het Klokhuis
Antwerpen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Hoftheater
Raalte
De Klif
Nijmegen
Theater de Spiegel
Zwolle
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Almere
Almere
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Meervaart
Amsterdam
De Weverij
Zierikzee
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Meervaart
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
20:30
De Speeldoos
Vught
Chassé Theater
Breda
Theater Walhalla
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Dialoog
Ermelo
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater Sneek
Sneek
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Fransche School Culemborg
Culemborg
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
woensdag 20 april 2016
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Scheldetheater, Terneuzen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Schoft
Munttheater, Weert
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Agnietenhof, Tiel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
20:00
Daniël Arends
De Meenthe, Steenwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
donderdag 21 april 2016
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Jan van Besouw, Goirle
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Thomas Smith
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Deventer Schouwburg, Deventer
Sara Kroos - Doorgefokt
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Meervaart, Amsterdam
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
De Molenberg, Delfzijl
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg de Lawei, Drachten
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater Het Klokhuis, Antwerpen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kommil Foo - Schoft
Scheldetheater, Terneuzen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van Kooten
De Muze, Noordwijk
Johan Goossens - Daglicht
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jeroen Leenders
De Weijer, Boxmeer
20:15
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Markant Uden, Uden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Daniël Arends
Musis, Arnhem
Cabaretteketet
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
vrijdag 22 april 2016
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Hoftheater, Raalte
Vincent Geers - Je moet het maar durven
De Klif, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Spiegel, Zwolle
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater PePijn, Den Haag
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C Warenar, Wassenaar
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Op het laatste moment
Diligentia, Den Haag
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Zinin, Nijverdal
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Meervaart, Amsterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De Weverij, Zierikzee
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Meervaart, Amsterdam
Nathalie Baartman - Louter
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Speeldoos, Vught
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Walhalla, Rotterdam
Kommil Foo - Schoft
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Dialoog, Ermelo
Kasper van Kooten
De Kattendans, Bergeijk
Johan Goossens - Daglicht
Posttheater, Arnhem
20:30
Jochen Otten - Overwegend droog
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Dorine Wiersma
Theater Sneek, Sneek
Dolf Jansen - Hardverwarmend
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Partizanen - De Partizanen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Daniël Arends
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Cameretten Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
André Manuel
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zaterdag 23 april 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Ludens, Voorburg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
21:00
Rayen Panday - Niet verder vertellen
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater PePijn, Den Haag