Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Junushoff Theater
Wageningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Theater Cardo
Groesbeek
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Reggehof
Goor
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater PePijn
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Diligentia
Den Haag
Theater de Beun
Heiloo
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Cultura
Ede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:15
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Ludens
Voorburg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
Agnietenhof
Tiel
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
woensdag 11 januari 2017
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Spot
S.C.C. De Enck, Oirschot
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Veste, Delft
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Bussel, Oosterhout
donderdag 12 januari 2017
André Manuel - De Onzen
Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Henry van Loon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
De Speeldoos, Vught
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Harmonie, Leeuwarden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Minou Bosua - Minoux
Theater de Spiegel, Zwolle
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
NUHR
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Bellevue, Amsterdam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Cardo, Groesbeek
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Lievekamp, Oss
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Flint, Amersfoort
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg de Lawei, Drachten
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Veste, Delft
vrijdag 13 januari 2017
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Reggehof, Goor
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
Chris Silos - Pierewaaien
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Sleutelmoment
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Diligentia, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Beun, Heiloo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Molenberg, Delfzijl
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Orpheus, Apeldoorn
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cultura, Ede
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sanne Wallis de Vries - Gut
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Veste, Delft
zaterdag 14 januari 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - De Onzen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Bureau Sport in het Theater! Try Out.
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Koningshof, Maassluis
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Myllesweerd, Mill
Marc-Marie Huijbregts
Agnietenhof, Tiel
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Minou Bosua, 1 Bloeiende Maagd speelt MINOUX
Schouwburg de Lawei, Drachten
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen