Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Drommedaris
Enkhuizen
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
Agora Theater Druten
Druten
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan de Schie
Schiedam
Figi Theater
Zeist
Fransche School Culemborg
Culemborg
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Beun
Heiloo
Luctor et Emergo
Rilland
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
Posttheater
Arnhem
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Walhalla
Rotterdam
Papenstraattheater
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Kulturhus
Epe
Het Klooster
Woerden
Spant!
Bussum
Theater de Schalm
Veldhoven
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Singer Theater
Laren
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. 't Gasthoes
Horst
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Storm
Winterswijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
Podium heino
Heino
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Hofpoort
Coevorden
Scheldetheater
Terneuzen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Junushoff Theater
Wageningen
Gashouder
Dedemsvaart
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Flint
Amersfoort
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Mythe
Goes
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
De Speeldoos
Vught
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Boodschap
Rijen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
De Schattelijn
Geertruidenberg
Zaantheater
Zaandam
Chassé Theater
Breda
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Podium Hoge Woerd
De Meern
Wesopa Weesp
Weesp
Diligentia
Den Haag
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Meenthe
Steenwijk
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Kulturhus Holten
Holten
De Molenberg
Delfzijl
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
vrijdag 16 november 2018
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Erg Heel
Drommedaris, Enkhuizen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Agora Theater Druten, Druten
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Bussel, Oosterhout
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Figi Theater, Zeist
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Fransche School Culemborg, Culemborg
Johan Goossens - Vlam
Deventer Schouwburg, Deventer
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Beun, Heiloo
Patrick Laureij
Luctor et Emergo, Rilland
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
Louise Korthals - Alles is er
Posttheater, Arnhem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Papenstraattheater, Zwolle
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Leest, Waalwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Aan de Slinger, Houten
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Alex Ploeg Ultimatum
Kulturhus, Epe
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Spant!, Bussum
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Singer Theater, Laren
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
C.C. 't Gasthoes, Horst
Henry van Loon - Onze Henry (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Storm, Winterswijk
Ali B - Koorts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Philippe Geubels
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Thomas Acda - Motel
De Muze, Noordwijk
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maaspoort, Venlo
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Podium heino, Heino
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
20:15
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 17 november 2018
Martijn Kardol - Bang
Theater Hofpoort, Coevorden
William Boeva - Reset
Scheldetheater, Terneuzen
Maartje & Kine - Vibrato
Goudse Schouwburg, Gouda
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Goudse Schouwburg, Gouda
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Junushoff Theater, Wageningen
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Gashouder, Dedemsvaart
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Yentl en de Boer - Magie
Flint, Amersfoort
Brigitte Kaandorp - Eh...
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Posttheater, Arnhem
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater PePijn, Den Haag
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater aan de Schie, Schiedam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Tuin, Leusden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Mythe, Goes
Matroesjka - Brainwash
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Patrick Laureij
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
René van Meurs - Ik beloof niks
De Speeldoos, Vught
Lebbis - De Bovengrens
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Orpheus, Apeldoorn
Louise Korthals - Alles is er
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Boodschap, Rijen
Arie & Silvester - Wie?!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Agnietenhof, Tiel
Anne-Marie Jung - Ram
De Schattelijn, Geertruidenberg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Zaantheater, Zaandam
Alex Ploeg Ultimatum
Chassé Theater, Breda
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning van de dieren
Podium Hoge Woerd, De Meern
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Wesopa Weesp, Weesp
Kiki Schippers - Waar
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Meenthe, Steenwijk
Ali B - Koorts
Fulcotheater, IJsselstein
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Henry van Loon - Onze Henry
Kulturhus Holten, Holten
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Als vrouwen vrienden zijn
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Purper - Purper's Passie
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Arto Theater, Schoonhoven