Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Orpheus
Apeldoorn
S.C.C. De Enck
Oirschot
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Lievekamp
Oss
van Beresteyn
Veendam
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Concordia
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Sneek
Sneek
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Theater De Winsinghhof
Roden
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
Cpunt Theater
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Het Park
Hoorn
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Agnietenhof
Tiel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Posttheater
Arnhem
Singer Theater
Laren
Het Trefpunt
Warmond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Zuidplein
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Deventer Schouwburg
Deventer
van Beresteyn
Veendam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Kielzog
Hoogezand
DeLaMar
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
C.C. De kern
Wilrijk
Theater de Kaasfabriek
Wormer
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
woensdag 27 februari 2019
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rayen Panday - Fenomeen
Orpheus, Apeldoorn
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Enck, Oirschot
Patrick Laureij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Matroesjka - Brainwash
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendijk - Om Alles!
van Beresteyn, Veendam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theaterhotel Almelo, Almelo
Thomas Acda - Motel
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Edson Da Graça - Wakker
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Diligentia, Den Haag
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Dang Boy - We gaan gaan gaan
Meervaart, Amsterdam
20:30
Javier Guzman try-out
Theater Concordia, Enschede
donderdag 28 februari 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Harmonie, Leeuwarden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Singer Theater, Laren
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Winsinghhof, Roden
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Molenberg, Delfzijl
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Koornbeurs, Franeker
Louise Korthals - Alles is er
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rayen Panday - Fenomeen
Posttheater, Arnhem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Meenthe, Steenwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Zaantheater, Zaandam
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Storm, Winterswijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Yentl en de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Maartje & Kine - Vibrato
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Figi Theater, Zeist
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Weverij, Zierikzee
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
vrijdag 01 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Singer Theater, Laren
Javier Guzman - Guzmán
Het Trefpunt, Warmond
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zuidplein, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Goudse Schouwburg, Gouda
Kiki Schippers - Waar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Scheldetheater, Terneuzen
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Lochem, Lochem
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Willem, Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg de Lawei, Drachten
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Het Park, Hoorn
Rayen Panday - Fenomeen
Deventer Schouwburg, Deventer
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
van Beresteyn, Veendam
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater de Griffioen, Amstelveen
Patrick Laureij
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Sneek, Sneek
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Het Kielzog, Hoogezand
Roué Verveer - Heppie de Peppie
DeLaMar, Amsterdam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek
Orpheus, Apeldoorn
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De kern, Wilrijk
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Meenthe, Steenwijk
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Verwachting, Ritthem