Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
BREStheater
Brielle
Theater de Kampanje
Den Helder
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
De Maaspoort
Venlo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Parktheater
Eindhoven
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Lievekamp
Oss
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Meervaart
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Figi Theater
Zeist
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Veste
Delft
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Nieuwe Kolk
Assen
Chassé Theater
Breda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Leidse Schouwburg
Leiden
J.C. Pardoes
Hoogwoud
De Kleine Komedie
Amsterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg Venray
Venray
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Bussel
Oosterhout
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
07:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Leidse Schouwburg
Leiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
woensdag 01 mei 2019
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
De Maagd, Bergen op Zoom
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Odeon, Zwolle
Theo Nijland - En de rest is onzin
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Oogst
ATLAS Theater, Emmen
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Diligentia, Den Haag
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
BREStheater, Brielle
donderdag 02 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
Henry van Loon - Onze Henry
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Junushoff Theater, Wageningen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Karin Bloemen - Souvenirs
Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schouwburg Venray, Venray
Kiki Schippers - Waar
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Parktheater, Eindhoven
Louise Korthals - Alles is er
Fulcotheater, IJsselstein
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Lievekamp, Oss
Patrick Laureij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Figi Theater, Zeist
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Thomas Acda - Motel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Anuar / Najib Amhali / Rayen Panday - Ramadan Conference
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Arie & Silvester - Wie?!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Markant Uden, Uden
20:15
Javier Guzman - Guzmán - Premiere
Diligentia, Den Haag
20:30
De Bourgondische Belgen IV
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Comedyclub
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
vrijdag 03 mei 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Nieuwe Kolk, Assen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - Het leven an sich
Chassé Theater, Breda
Emilio Guzman - Kom dan!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Guzmán
S.C.C. De Ruchte, Someren
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Leidse Schouwburg, Leiden
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Spiegel, Zwolle
Louise Korthals - Alles is er
Luctor et Emergo, Rilland
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Venray, Venray
Patrick Laureij
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Meervaart, Amsterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nathalie Baartman - Breek
Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo - Oogst
Scheldetheater, Terneuzen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Schalm, Veldhoven
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Bussel, Oosterhout
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Meervaart, Amsterdam
zaterdag 04 mei 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas Smith - De jaren van verstand
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
maandag 06 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
07:30
Start-Up Comedy met Jim Speelmans en ontbijt
Diligentia, Den Haag
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Ali B. - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Victor Luis Van Es - Stille Strijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 07 mei 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Leidse Schouwburg, Leiden
De Partizanen - Het leven an sich
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kiki Schippers - Waar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Kleine Komedie, Amsterdam