Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
18:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:15
Koningshof
Maassluis
21:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
21:00
Dok6
Panningen
19:00
Dok6
Panningen
DeMess
Naarden
20:00
De Zwerver
Oostende
De Vroone
Kapelle
14:30
De Speulkoel Anloo
Anloo
De Meenthe
Steenwijk
21:30
De Mattelier
Groenlo
19:00
De Mattelier
Groenlo
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Hofnar
Aalten
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
C.C. Deurne
Deurne
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
C.C. De Kei
Reusel
21:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
16:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Patronaat
Haarlem
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
ATLAS Theater
Emmen
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Mezz
Breda
Meervaart
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Idea
Soest
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Musis
Arnhem
19:30
Markant Uden
Uden
21:30
Markant Uden
Uden
20:00
Het Parochiehuis
Delden
21:30
Het Diekhuus
Middelharnis
19:30
Het Diekhuus
Middelharnis
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Zaantheater
Zaandam
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
21:30
Werftheater
Utrecht
19:30
Werftheater
Utrecht
21:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
19:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
19:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
22:00
Theater De Veste
Delft
19:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
22:00
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 26 september 2020
20:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Lucinda Sedoc - Lekker lang Luusje
Meervaart, Amsterdam
19:30
Lucinda Sedoc - Lekker lang Luusje
Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Martiniplaza, Groningen
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Koningshof, Maassluis
21:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Pieter Derks - Voor wat het waard is
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Eva Crutzen - Opslaan als
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Flint, Amersfoort
21:00
Jandino - Opgefokt
Dok6, Panningen
19:00
Jandino - Opgefokt
Dok6, Panningen
Lisa Loeb - Extase
DeMess, Naarden
20:00
Midwestcomedyfest: Zoe Bizoe - Op En Tent
De Zwerver, Oostende
Martijn Kardol - Welkom
De Vroone, Kapelle
14:30
Garage TDI
De Speulkoel Anloo, Anloo
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
De Meenthe, Steenwijk
21:30
Enge Buren - Basta!
De Mattelier, Groenlo
19:00
Enge Buren - Basta!
De Mattelier, Groenlo
22:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bastiaan Ragas - Lang zal je leven
De Hofnar, Aalten
Man, man, man, de Podcast
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
C.C. Deurne, Deurne
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Karin Bruers - Love is Wonderful!
C.C. De Kei, Reusel
21:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:15
Cabarestafette
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Agnietenhof, Tiel
zondag 27 september 2020
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
16:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Patronaat, Haarlem
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Man, man, man, de Podcast
ATLAS Theater, Emmen
maandag 28 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
dinsdag 29 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
chasse comedy club
Mezz, Breda
John Bishop
Meervaart, Amsterdam
Youp van 't Hek - Korrel Zout
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Chassé Comedy Club
Chassé Theater, Breda
woensdag 30 september 2020
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
20:00
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Theater Idea, Soest
20:00
Jasper van der Veen / Ronald Goedemondt
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
19:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Piepschuim - Baadt het niet dan schaadt het niet
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:00
Thijs van de Meeberg - try outs
Schouwburg Odeon, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
George & Eran - George & Eran worden racisten
Musis, Arnhem
19:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
21:30
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Markant Uden, Uden
20:00
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Het Parochiehuis, Delden
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Het Diekhuus, Middelharnis
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Het Diekhuus, Middelharnis
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Deventer Schouwburg, Deventer
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 01 oktober 2020
Man, man, man, de Podcast
Zaantheater, Zaandam
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
19:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Werftheater, Utrecht
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
19:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
22:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
19:00
René van Meurs - Hunkert
Theater De Veste, Delft
20:15
Eva Crutzen - Opslaan als
Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Lebbis - De Ervaring
Theater de Griffioen, Amstelveen
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Theater de Bussel, Oosterhout
22:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
75 ‘dat Kun Je Wel Zien Dat Is Hij’ - Herman van Veen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam