Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Punt
Vroomshoop
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Vestzaktheater
Son
20:15
DeMess
Naarden
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Floralis
Lisse
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Schalm
Veldhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Schalm
Veldhoven
Perron-3
Rosmalen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. De Werf
Aalst
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
De Meenthe
Steenwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Bogaard
Sint-Truiden
Meervaart
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
GC de Melkerij
Zemst
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Idea
Soest
Het spectrum
Schijndel
C.C. De Werf
Aalst
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Maagd
Bergen op Zoom
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
19:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Cultuurcentrum De Factorij
Zaventem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Veste
Delft
zaterdag 21 januari 2023
20:00
Stefano Keizers - Hans Teeuwen
Het Punt, Vroomshoop
20:00
Lieven Scheire - A.I.
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Ik Ga Stuk!
Diligentia, Den Haag
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Femke Vernij - Op Volle Kracht
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
Mark van de Veerdonk - Podiumbeest Ontsnapt!
Vestzaktheater, Son
20:15
Nilgün Yerli - Tinderella
DeMess, Naarden
20:15
Rayen Panday - Focus
Spant!, Bussum
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Kasper van der Laan - Warm
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Pieter Verelst - Ten Aarzel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Finalistentour Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
n00b speelt n00b
Posttheater, Arnhem
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Kik, Elst
20:30
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Werftheater, Utrecht
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Johan Goossens - Kleine pijntjes
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Kasper van Kooten - Van Kooten en de beat
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Merijn Scholten - Solo
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Leidse Schouwburg, Leiden
zondag 22 januari 2023
Kiki Schippers - Meer
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
John Mulaney
AFAS Live, Amsterdam
maandag 23 januari 2023
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Kasper van der Laan - Warm
Theater Floralis, Lisse
20:15
n00b speelt n00b
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
dinsdag 24 januari 2023
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Uit Het Niets
Kennemer Theater, Beverwijk
Paulien Cornelisse - Aanstalten
Chassé Theater, Breda
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Patrick Laureij - Live
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
n00b speelt n00b
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 25 januari 2023
Christel de Laat - Hoe dan?!
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Crins - Mesthoop
Perron-3, Rosmalen
Jan Beuving - Restante
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Werf, Aalst
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Uit Het Niets
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nina De La Parra & Sanne Landvreugd - Bloodbitches
Theater De Omval, Diemen
Kiki Schippers - Meer
De Meenthe, Steenwijk
Ronald Goedemondt - Met Knielende Knikjes
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
Nilgün Yerli - Tinderella
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Kamal Kharmach
De Bogaard, Sint-Truiden
CrankGameplays - I have to do this show
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Veste, Delft
20:15
Cabarestafette
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth - Tis hier geen hotel 2
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
De Maaspoort, Venlo
20:15
Lisa Ostermann - Met Z'n Allen
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
André Manuel - Sneu
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Lenette Van Dongen - Dat Doet Ze Anders Nooit
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Musa - Schaakmat
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 26 januari 2023
Bas Birker - in blijde verachting
GC de Melkerij, Zemst
Max van den Burg - Cultureel erfgoed
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Martijn Crins - Mesthoop
Theater Idea, Soest
Jan Beuving - Restante
Het spectrum, Schijndel
Alex Agnew - Wake me up when it's over
C.C. De Werf, Aalst
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Uit Het Niets
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Pannekoek - DNA
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Jannie the Showdog
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paul de Leeuw - 60? We zien wel…
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Alex Ploeg - Ego
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Visscher - Dat Zie Je Een Ander Niet Doen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kiki Schippers - Meer
De Maagd, Bergen op Zoom
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
19:15
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
De Meenthe, Steenwijk
20:00
n00b speelt n00b
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Van Der Laan & Woe - Ng
Agnietenhof, Tiel
20:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Fred van Leer - Fred van Leer en Route
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Wilminktheater, Enschede
20:00
Philippe Geubels - Geubels Gaat In Bad
Cultuurcentrum De Factorij, Zaventem
20:15
Richard Groenendijk - Voor Iedereen Beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Niet Schieten! - Mannen van niks
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Theater De Veste, Delft