CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -289
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 15 apr
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kampanje
Den Helder
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Almere
Almere
Diligentia
Den Haag
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Cultura
Nootdorp
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
De Meenthe
Steenwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Cultura
Ede
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Willem
Papendrecht
Spant!
Bussum
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
za 16 apr
De Domijnen
Sittard
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Mythe
Goes
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Bon theater
Medemblik
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Maaspoort
Venlo
Theater de Kimme
Zuidlaren
Jan van Besouw
Goirle
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Kimme
Zuidlaren
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Theater De Molen
Beuningen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
zo 17 apr
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
15:00
Markant Uden
Uden
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Agora Theater Druten
Druten
di 19 apr
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
wo 20 apr
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Munttheater
Weert
Posttheater
Arnhem
Theater de Schalm
Veldhoven

vrijdag 15 april 2016

Yora Rienstra - Drukt haar snor De Kattendans, Bergeijk
Kirsten van Teijn - Heilloos De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater Aan de Slinger, Houten
Leids Cabaret Festival - finalistentour Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - De Partizanen J.C. Pardoes, Hoogwoud
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kasper van Kooten Schouwburg Almere, Almere
Kommil Foo - Schoft Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater de Blauwe Kei, Veghel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater de Schalm, Veldhoven
Lankmoed - Onvergetelijk C.C. Cultura, Nootdorp
Cabaretteketet De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Het Postkantoor, Bovenkarspel
Hans Aarsman - Zelf weten Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nathalie Baartman - Louter Theater Hofpoort, Coevorden
Ali B - Je Suis Ali De Meenthe, Steenwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Cultura, Ede
Dolf Jansen - Hardverwarmend Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater De Willem, Papendrecht
Sara Kroos - Doorgefokt Spant!, Bussum
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Intouchables Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Martiniplaza, Groningen
20:00
Daniël Arends Schouwburg Hengelo, Hengelo
Piepschuim - Zo doen we dat hier DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck De Molenberg, Delfzijl
20:15
Johan Goossens - Daglicht Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Paul de Munnik - Nieuw Theater Dakota, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Podium Boxtel, Boxtel
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk Agora Theater Lelystad, Lelystad

zaterdag 16 april 2016

Johan Goossens - Daglicht De Domijnen, Sittard
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Markant Uden, Uden
Kirsten van Teijn - Heilloos Markant Uden, Uden
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Theater de Kampanje, Den Helder
Leids Cabaret Festival - finalistentour Theater de Mythe, Goes
De Partizanen - De Partizanen Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Fred Delfgaauw - Minder is Meer Kennemer Theater, Beverwijk
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Kasper van Kooten Bon theater, Medemblik
Kommil Foo - Schoft De Oosterpoort, Groningen
Soundos - Geboren met ervaring Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment De Maaspoort, Venlo
Murth Mossel - Voors en tegens Theater de Kimme, Zuidlaren
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Jan van Besouw, Goirle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Maagd, Bergen op Zoom
Nathalie Baartman - Louter Agora Theater Druten, Druten
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater de Kimme, Zuidlaren
Ali B - Je Suis Ali Theater de Blauwe Kei, Veghel
Lenette van Dongen - Tegenwind Flint, Amersfoort
Dolf Jansen - Hardverwarmend Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Doorgefokt Zaantheater, Zaandam
20:00
Nina June - In your face Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Intouchables Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man Schouwburg Venray, Venray
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Daniël Arends Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
André Manuel Kulturhus Holten, Holten
Piepschuim - Zo doen we dat hier Theater De Molen, Beuningen
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor zichzelf ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Cameretten Finalistentournee C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Appels met Peren C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen De Meenthe, Steenwijk
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater de Bussel, Oosterhout

zondag 17 april 2016

14:00
Intouchables Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theater De Leest, Waalwijk
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Markant Uden, Uden
20:15
Paul de Munnik - Nieuw Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Hans Teeuwen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Agora Theater Druten, Druten

dinsdag 19 april 2016

Roué Verveer - Op het laatste moment Theater Harderwijk, Harderwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg Cuijk, Cuijk
Sara Kroos - Doorgefokt Parktheater, Eindhoven
20:00
Intouchables Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:30
Paul de Munnik - Nieuw Theater Het Heerenlogement, Beusichem

woensdag 20 april 2016

Leids Cabaret Festival - finalistentour Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kommil Foo - Schoft Munttheater, Weert
Soundos - Geboren met ervaring Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater de Schalm, Veldhoven
Pagina -289