Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Spant!
Bussum
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Het Postkantoor
Bovenkarspel
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
CulturA & Zo
Nootdorp
Cultura
Ede
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Zaantheater
Zaandam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Mythe
Goes
Theater De Molen
Beuningen
Theater de Kimme
Zuidlaren
Theater de Kimme
Zuidlaren
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kulturhus Holten
Holten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Bon theater
Medemblik
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
14:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Markant Uden
Uden
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
vrijdag 15 april 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Willem, Papendrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Schalm, Veldhoven
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Dakota, Den Haag
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Aan de Slinger, Houten
Cameretten Finalistentournee
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Sara Kroos - Doorgefokt
Spant!, Bussum
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Daniël Arends
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van Kooten
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Podium Boxtel, Boxtel
Hans Aarsman - Zelf weten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Martiniplaza, Groningen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - De Partizanen
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Piepschuim - Zo doen we dat hier
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kommil Foo - Schoft
Diligentia, Den Haag
Cabaretteketet
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Molenberg, Delfzijl
Ali B - Je Suis Ali
De Meenthe, Steenwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Kattendans, Bergeijk
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kattendans, Bergeijk
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Kattendans, Bergeijk
Lankmoed - Onvergetelijk
CulturA & Zo, Nootdorp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultura, Ede
Roué Verveer - Op het laatste moment
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 16 april 2016
Sara Kroos - Doorgefokt
Zaantheater, Zaandam
20:00
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Nina June - In your face
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater de Mythe, Goes
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater De Molen, Beuningen
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Kimme, Zuidlaren
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Kimme, Zuidlaren
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Schouwburg Lochem, Lochem
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Markant Uden, Uden
Kirsten van Teijn - Heilloos
Markant Uden, Uden
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
André Manuel
Kulturhus Holten, Holten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Kennemer Theater, Beverwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Flint, Amersfoort
20:00
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor zichzelf
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Deventer Schouwburg, Deventer
Kommil Foo - Schoft
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Meenthe, Steenwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Maaspoort, Venlo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maagd, Bergen op Zoom
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Daglicht
De Domijnen, Sittard
De Partizanen - De Partizanen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Cameretten Finalistentournee
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:15
Appels met Peren
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Kasper van Kooten
Bon theater, Medemblik
Ali B - Je Suis Ali
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Nathalie Baartman - Louter
Agora Theater Druten, Druten
zondag 17 april 2016
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
14:00
Intouchables
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Markant Uden, Uden
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Agora Theater Druten, Druten
dinsdag 19 april 2016
20:30
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Harderwijk, Harderwijk
Hans Teeuwen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sara Kroos - Doorgefokt
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Intouchables
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 20 april 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Willem, Papendrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Bussel, Oosterhout
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn