CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -290
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 16 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
vr 17 mei
Theater de Spiegel
Zwolle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Kruithuis
Groningen
Posttheater
Arnhem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
Theater Dakota
Den Haag
Theaters Tilburg
Tilburg
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Strombeek
Grimbergen
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater Zuidplein
Rotterdam
1
Theater de Purmaryn
Purmerend
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Zaantheater
Zaandam
1
Theater Idea
Soest
Spant!
Bussum
1
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
za 18 mei
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Achterolmen
Maaseik
Jan van Besouw
Goirle
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
zo 19 mei
Theater de Spiegel
Zwolle
ma 20 mei
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
di 21 mei
De Maaspoort
Venlo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
DeLaMar
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
1
wo 22 mei
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Wilminktheater
Enschede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Posttheater
Arnhem
DeLaMar
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse

donderdag 16 mei 2013

Diederik van Vleuten - Buiten Schot De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V S.C.C. De Enck, Oirschot
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Leidse Schouwburg, Leiden
Leon van der Zanden - Rebel Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - Het grijze gebied Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Wigwam Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - De Revue Theater De Leest, Waalwijk
Ashton Brothers - Treasures Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
De Grote Improvisatieshow Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Howard Komproe: LULverhalen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Fransche School Culemborg, Culemborg
21:00
The Stand Up Club Theater Walhalla, Rotterdam

vrijdag 17 mei 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Theater de Spiegel, Zwolle
Acda en de Munnik - 't Heerst Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yora Rienstra - We maken er wat van Het Kruithuis, Groningen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Posttheater, Arnhem
Foto Schudden - We vieren het maar
Schudden - We vieren het maar Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
Jeffrey Spalburg - Thuus Theater Dakota, Den Haag
Soundos - Er is geen plan B Theaters Tilburg, Tilburg
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen DeLaMar, Amsterdam
Anuar - Vastberaden Theater Bellevue, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Theater de Blauwe Kei, Veghel
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Scheldetheater, Terneuzen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Agnew - Interesting times C.C. Strombeek, Grimbergen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Agnietenhof, Tiel
Diederik van Vleuten - Buiten Schot De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V Arsenaal Theater, Vlissingen
Leon van der Zanden - Rebel Theater Zuidplein, Rotterdam
1
Lebbis - Het grijze gebied Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Wigwam Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers Kennemer Theater, Beverwijk
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil De Kattendans, Bergeijk
Foto Jandino Asporaat - De Revue
Jandino Asporaat - De Revue Zaantheater, Zaandam
1
De Hyena's - De Hyena's Comedy Theater Idea, Soest
Ashton Brothers - Treasures Spant!, Bussum
1
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's Theater Idea, Soest
20:15
De Grote Improvisatieshow Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Richard Groenendijk Alle Dagen Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
Max van den Burg - Schlemiel Theater Walhalla, Rotterdam

zaterdag 18 mei 2013

Acda en de Munnik - 't Heerst Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Pieter Derks - Van nature De Oosterpoort, Groningen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Achterolmen, Maaseik
Karin Bruers - Waar was ik? Jan van Besouw, Goirle
Anuar - Vastberaden Theater Bellevue, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Agnew - Interesting times Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater de Spiegel, Zwolle
Arno van der Heyden - Zo. C.C. Bacchus, Aalsmeer
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Agnietenhof, Tiel
Diederik van Vleuten - Buiten Schot De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Wigwam Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - De Revue Schouwburg Almere, Almere
20:15
Deng Boy - Sociale zaken Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Leon van der Zanden Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
De Bourgondische Belgen Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy Explosion Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Chassé Theater, Breda

zondag 19 mei 2013

Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater de Spiegel, Zwolle

maandag 20 mei 2013

20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1

dinsdag 21 mei 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger De Maaspoort, Venlo
Pieter Derks - Van nature Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Theater Bellevue, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Witte nar Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg DeLaMar, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Buiten Schot De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - Het grijze gebied Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto Jandino Asporaat - De Revue
Jandino Asporaat - De Revue Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Goudse Schouwburg, Gouda
1

woensdag 22 mei 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Schouwburg Het Park, Hoorn
Acda en de Munnik - 't Heerst Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Schudden - We vieren het maar Wilminktheater, Enschede
Plien en Bianca - Heb je hun weer Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Alex Agnew - Interesting times Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg DeLaMar, Amsterdam
Ruben Nicolai - Little friday Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Buiten Schot De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - Het grijze gebied Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Wigwam Schouwburg Amphion, Doetinchem
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil Schouwburg Venray, Venray
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Parktheater, Eindhoven
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU Theater de Stoep, Spijkenisse
Pagina -290