Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Chassé Theater
Breda
Meervaart
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. Achterolmen
Maaseik
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kattendans
Bergeijk
DeLaMar
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Hof 88
Almelo
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Zaantheater
Zaandam
Theater Dakota
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Tivoli
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Westrand
Dilbeek
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Chassé Theater
Breda
20:30
Prinsenhof
Best
20:15
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
Posttheater
Arnhem
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Begijnhof
Diest
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Markant Uden
Uden
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Diligentia
Den Haag
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Westrand
Dilbeek
zaterdag 18 mei 2013
Karin Bruers - Waar was ik?
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Leon van der Zanden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Chassé Theater, Breda
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Van nature
De Oosterpoort, Groningen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Agnietenhof, Tiel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Achterolmen, Maaseik
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 19 mei 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 20 mei 2013
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 21 mei 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Maaspoort, Venlo
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V
De Kattendans, Bergeijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lebbis - Het grijze gebied
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Op Sterk Water - Alfa
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Pieter Derks - Van nature
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - In zeer goede staat
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Chassé Theater, Breda
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
woensdag 22 mei 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Alex Agnew - Interesting times
Posttheater, Arnhem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - V
De Kattendans, Bergeijk
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg Venray, Venray
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lebbis - Het grijze gebied
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Parktheater, Eindhoven
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Schudden - We vieren het maar
Wilminktheater, Enschede
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Chassé Theater, Breda
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
donderdag 23 mei 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Chassé Theater, Breda
Alex Agnew
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Theater Hof 88, Almelo
21:00
De Nachtzusters - De Bonte Buurtbus
Theater Walhalla, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - V
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Javier Guzman Delirium II
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - Het grijze gebied
Zaantheater, Zaandam
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Dakota, Den Haag
Nathalie Baartman - Prei met mij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Tivoli, Utrecht
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Alle dagen
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Diligentia, Den Haag
20:00
Ronald Goedemondt
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Harmonie, Leeuwarden
Schudden - We vieren het maar
Theater de Kampanje, Den Helder
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Westrand, Dilbeek
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 24 mei 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Chassé Theater, Breda
20:30
Anuar - Vastberaden
Prinsenhof, Best
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Almere, Almere
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Flint, Amersfoort
20:30
Greg Shapiro
Posttheater, Arnhem
Guido Weijers - V
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman Delirium II
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jeroen Leenders - Geen idee
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Begijnhof, Diest
Karin Bloemen - Witte nar
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Markant Uden, Uden
Max van den Burg - Schlemiel
SplotsZ, Roelofarendsveen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Griffioen, Amstelveen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Koningshof, Maassluis
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Wilminktheater, Enschede
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parktheater, Eindhoven
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Leidse Schouwburg, Leiden
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Westrand, Dilbeek