Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
C.C. Bacchus
Aalsmeer
C.C. Achterolmen
Maaseik
Agnietenhof
Tiel
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Zaantheater
Zaandam
20:00
Tivoli
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Dakota
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Chassé Theater
Breda
C.C. Westrand
Dilbeek
Wilminktheater
Enschede
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Prinsenhof
Best
20:30
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Leidse Schouwburg
Leiden
Koningshof
Maassluis
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
20:00
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
C.C. Westrand
Dilbeek
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
C.C. Begijnhof
Diest
zaterdag 18 mei 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Meervaart, Amsterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
Jan van Besouw, Goirle
Acda en de Munnik - 't Heerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Derks - Van nature
De Oosterpoort, Groningen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Chassé Theater, Breda
Arno van der Heyden - Zo.
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Achterolmen, Maaseik
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Agnietenhof, Tiel
zondag 19 mei 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Spiegel, Zwolle
maandag 20 mei 2013
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 21 mei 2013
Pieter Derks - Van nature
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Op Sterk Water - Alfa
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - Het grijze gebied
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Roué Verveer - In zeer goede staat
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Maaspoort, Venlo
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V
De Kattendans, Bergeijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Chassé Theater, Breda
woensdag 22 mei 2013
Schudden - We vieren het maar
Wilminktheater, Enschede
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg Venray, Venray
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Agnew - Interesting times
Posttheater, Arnhem
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - Het grijze gebied
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Chassé Theater, Breda
donderdag 23 mei 2013
Lebbis - Het grijze gebied
Zaantheater, Zaandam
20:00
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Tivoli, Utrecht
Alex Agnew
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
De Nachtzusters - De Bonte Buurtbus
Theater Walhalla, Rotterdam
Dara Fa - Gevaarlijke gedachten
Theater Hof 88, Almelo
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Schudden - We vieren het maar
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Dakota, Den Haag
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Javier Guzman Delirium II
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Guido Weijers - V
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Wigwam
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Prei met mij
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Alle dagen
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ronald Goedemondt
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Harmonie, Leeuwarden
Acda en de Munnik - 't Heerst
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Westrand, Dilbeek
vrijdag 24 mei 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Wilminktheater, Enschede
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Bellevue, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Javier Guzman Delirium II
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Max van den Burg - Schlemiel
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Anuar - Vastberaden
Prinsenhof, Best
20:30
Greg Shapiro
Posttheater, Arnhem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - De Revue
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Markant Uden, Uden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Leidse Schouwburg, Leiden
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Koningshof, Maassluis
Jeroen Leenders - Geen idee
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Flint, Amersfoort
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Diligentia, Den Haag
Karin Bloemen - Witte nar
Deventer Schouwburg, Deventer
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
DeLaMar, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst
Chassé Theater, Breda
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Westrand, Dilbeek
Guido Weijers - V
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
Joost van Hyfte - KOK
C.C. Begijnhof, Diest